Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Labukas,vis paskaitineju temuke,pasisemiu ideju is jusu mirksiukas.gif Mes ir jau uzsisakeme virtuvini komplekta,tik dar vis del stalvirsio neapsisprendziu,spinteles bus balinto azuolo (toks su dryziukais),o stalvirsio noriu tamsaus,kad isisryskintu.Bet paskaiciau komentarus apie ta parketini tamsu,kad labai jau matosi ant jo viskas g.gif gal patarsite man ka nors. Tiesa musu virtuve bus bendra su kambariu ir sienos visos medines smile.gif Laukiu jusu patarimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarex: 21 liepos 2008 - 12:25
QUOTE(Irongė @ 2008 07 21, 12:06)
tamsus glaistas tikria neužtamsins virutvės, drąsiai planuokitės.

Na taip,bet kaip suprantu bus truputuka jau marga,nors gal kaip tik taip graziau,akcentas bus,blogai kai neturiu vaizduotes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 07 21, 12:21)
Nu, bliamba, norėjau papaišaliot savo virtuvės viziją, bet neleidžia man į darbinį kompą Alno programos susiinstaliuot subinės
Tai ką man dabar daryt??? Negi dirbt reikės pradėt?  lotuliukas.gif
O toks įkvėpimas buvo apėmęs  rolleyes.gif
Gal kas kokių onlininių žinot programėlių, kurių nereikia instaliuot?
Arba teks imt pieštuką į rankas  cool.gif


Va tokia viena radau demo versija:

online planner
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 21, 15:21)
Va tokia viena radau demo versija:

online planner

Ačiū 4u.gif
Einu eksperimentuot rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, turiu klausima, mazum kas tures minciu geru:)smile.gifsmile.gif
orkaite, dujine kaitlente ir kriaukle bus juodos spalvos, virtuvinis komplekta noriu kreminio-sampano spalvos, kadangi saldytuvo spalva tokia, linkciau link juodo stalvirsio, gal kas turit, o gal kas kokiu kitu minciu turit, kokios spalvos stalvirsi daryt? virsutines spinteles darysiu be rankenu, o apatines rankenas irgi juodas. ar jau taip nepraktiska juodas stalvirsis ar visgi zinot kas kokiu fyntu:)?
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2008 07 21, 16:44)
sveikos, turiu klausima, mazum kas tures minciu geru:)smile.gifsmile.gif
orkaite, dujine kaitlente ir kriaukle bus juodos spalvos, virtuvinis komplekta noriu kreminio-sampano spalvos, kadangi saldytuvo spalva tokia, linkciau link juodo stalvirsio, gal kas turit, o gal kas kokiu kitu minciu turit, kokios spalvos stalvirsi daryt? virsutines spinteles darysiu be rankenu, o apatines rankenas irgi juodas. ar jau taip nepraktiska juodas stalvirsis ar visgi zinot kas kokiu fyntu:)?


as pasidariau spinteles baltos tokios dryzuotos net jauciasi tas dryzuotumas, o stalvirsis tamsus sokoladinis, rankeneles metlikos spalva, nes buitiniai prietaisai metalika isskyrus indaplove ir mikrobange. kontrastas ryskus tarp splavu man graziai atroodo. thumbup.gif stala valgoma ir dariau toki vos ne juoda o kedes juodod odines. graziai atrodo. vis nuotrauku neikeliu niekaip. neturiualaiko niekaip. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maziule @ 2008 07 21, 15:56)
as pasidariau spinteles baltos tokios dryzuotos net jauciasi tas dryzuotumas, o stalvirsis tamsus sokoladinis, rankeneles metlikos spalva, nes buitiniai prietaisai metalika isskyrus indaplove ir mikrobange. kontrastas ryskus tarp splavu man graziai atroodo.  thumbup.gif stala valgoma ir dariau toki vos ne juoda  o kedes juodod odines. graziai atrodo. vis nuotrauku neikeliu niekaip. neturiualaiko niekaip. doh.gif


PRASOM RAST LAIKO IR IKELT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 07 20, 11:27)

i sonus darinejasi. Tik viena spintele prie gartraukio i virsu  blush2.gif norejau kad visos darytusi i virsu, bet tie mechanizmai yra brangus  unsure.gif

Ir aš norėjau bet man nepatarė patys meistrai g.gif bet kad ir spintelės pailgos į apačią,manau būtų nepatogu,tai ir visos tik į šonus darinėsis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 07 21, 10:59)
O gal dar kokiais atsiliepimais galėtumėt pasidalinti apie šį stalviršį?  bigsmile.gif Tie pasibraižymai tai nelabai manęs ir baugina. Aš prisiskaičiau, kad karščio bijo tas stalviršis, kad kriauklės įtrūkti kokius makaronus pvz nukošiant ir pan... Čia tai nekas...  unsure.gif

O dėl priežiūros ir valymo - juk corian'o yra begalė spalvų - nebūtinai šviesus jis turi būti, tai atitinkamai ir priežiūra skiriasi.
Ir šiaip man kartais juokingai atrodo tas pasakymas, kad šviesaus nenoriu, nes valyt reikia smile.gif Tamsų irgi valyt reikia, tik kad nesimato nešvarumų. Negi, jei nesimato, tai ir nevalai  g.gif  cool.gif


Niekas kol kas per 3 naudojimo menesius neskilo, netruko, o gaminu beveik kasdien. Siaip liepe karstu puodu nedet ant pacio stalvirsio, nepalikt kelioms paroms kokio atpjauto buroko hihihi.gif
Musiskis stalvirsis nera visai baltas, su rudais, juodais grudeliais. Valosi gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 21, 16:40)
nepalikt kelioms paroms kokio atpjauto buroko hihihi.gif

biggrin.gif čia geras. Aš tai taip mėgstu burokus palikt savaitėm ant stalo, ypač prapjautus smile.gif
Nu linksta man dūšia prie to corian'o nors tu ką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 07 21, 16:20)
Ir aš norėjau bet man nepatarė patys meistrai  g.gif  bet kad ir spintelės pailgos į apačią,manau būtų nepatogu,tai ir visos tik į šonus darinėsis  4u.gif

Kodėl meistrai nepatarė besidarinėjančių į viršų spintelių?
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2008 07 21, 17:28)
Kodėl meistrai nepatarė besidarinėjančių į viršų spintelių?


nes tingi dirbti. biggrin.gif
daugiau darbo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 21 liepos 2008 - 16:40