Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Labai aciu uz atsakymus notworthy.gif
Dabar keiciant virtuvini labai noriu kokio nors balto su pilkais taskuciais stalvirsio - jis butu labai sviesus, bet man grazu ax.gif biskuti baisoka is kart po beveik juodo prie tokio eiti, bet tikiuosi kad viskas bus tvarkoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2008 07 20, 19:48)
Dėl indaplovių - kol neturėjom vaikų neturėjom ir indaplovės, kai atsirado - pradėjom valgyt namie. Turėjom anksčiau 45 cm, dabar 60 cm - labai reikalingas daiktas. Tiek maža tiek didelė nestovėdavo be darbo, jei netelpa didesnė, tai maža irgi puikiai panaudojama, tik didžiuosius puodus ir keptuves išplaut rankom tekdavo.

vat taip ir įsivaidavau, kad jei mažesnė indaplovė, tai reiks dar kokį puodą ir rankom prasiplauti doh.gif
o turbūt geriausia kokį meistrelį-baldininką kviestis, kad patartų, ką galima daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrucio @ 2008 07 21, 09:24)
Labai aciu uz atsakymus  notworthy.gif
Dabar keiciant virtuvini labai noriu kokio nors balto su pilkais taskuciais stalvirsio - jis butu labai sviesus, bet man grazu  ax.gif  biskuti baisoka is kart po beveik juodo prie tokio eiti, bet tikiuosi kad viskas bus tvarkoje  smile.gif



pas anytą gyvenam su tokiu visiškai šviesiu ir tik pamargintu taškiukais smulkiais - nieko ant jo nesimato visiškai, ir sakyčiau gerai pasinagrinėjus jau gerokai pabraižytas, bet tikrai nesimato taip. man tai atrodo gal toks pats praktiškiausias ir yra
Atsakyti
as jau kelinta tema cia skaitineju ir klausineju, bet man dabar parupo- o kodel dazniausiai nepasidalinama informacija kur gaminta virtuve? arba pvz temos pradzioj sudeti kaip kad "patikrintas ir patikimas" firmas atitinkamai miestuose? aisku cia kaip ir reklama gautusi, bet tokiai tundrai kaip as, kur net nezinau i kuria puse lekti del to sav virtuvinio, labai pakalbetu.

Kaunietes auuuuuuu. Kur gaminat virtuves? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 07 21, 09:06)
bet kadangi pas mus vietos kaitlkentei nelabai daugiau beliko, tai mes gipsu "kertam" kampa ir desim paprasta gartrauki...

Geriausias įmanomas sprendimas drinks_cheers.gif Mes irgi apie jį galvojome (apie ką tik mes negalvojome lotuliukas.gif ) bet paskui apskritai nusprendėm kitokią virtuvę daryt. Bandysiu pabraižyt su kokia programike, tik niekaip neprisiruošiu doh.gif
QUOTE(Macarena @ 2008 07 21, 09:24)
Del braizymosi pritarsiu. Pakankamai lengvai braizosi, taciau jei jau negali ziuret i subraizymus, issikvieti meistrus is BM, nupoliruoja ir vel kaip naujas stalvirsis.
O del kriaukles, tai valyti reikia dazniau, ir nebus nei geltona, nei raudona, nei kokia kitokia. Ypatingai gerai valosi su Franke pasta  mirksiukas.gif As karta i savaite issveiciu, ir kriaukle kaip nauja atrodo  thumbup.gif

O gal dar kokiais atsiliepimais galėtumėt pasidalinti apie šį stalviršį? bigsmile.gif Tie pasibraižymai tai nelabai manęs ir baugina. Aš prisiskaičiau, kad karščio bijo tas stalviršis, kad kriauklės įtrūkti kokius makaronus pvz nukošiant ir pan... Čia tai nekas... unsure.gif

O dėl priežiūros ir valymo - juk corian'o yra begalė spalvų - nebūtinai šviesus jis turi būti, tai atitinkamai ir priežiūra skiriasi.
Ir šiaip man kartais juokingai atrodo tas pasakymas, kad šviesaus nenoriu, nes valyt reikia smile.gif Tamsų irgi valyt reikia, tik kad nesimato nešvarumų. Negi, jei nesimato, tai ir nevalai g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 07 21, 10:59)
O dėl priežiūros ir valymo - juk corian'o yra begalė spalvų - nebūtinai šviesus jis turi būti, tai atitinkamai ir priežiūra skiriasi.
Ir šiaip man kartais juokingai atrodo tas pasakymas, kad šviesaus nenoriu, nes valyt reikia smile.gif Tamsų irgi valyt reikia, tik kad nesimato nešvarumų. Negi, jei nesimato, tai ir nevalai  g.gif  cool.gif


Ant tamsaus kiti nešvarumai geriau matosi biggrin.gif

Geriausi yra margesni paviršiai - vienokio ar kitokio šviesumo/tamsumo ax.gif Va neseniai pas draugus virtuvėje su tamsiu stalviršiu buvau. Pas juos ten to tamsiai rudo parketo imitacija. Trupiniai šviečia iš tolo, o dar ir su šlapia šluoste kruopščiai reikia nušluostyti, nes žiūrėk koks vandens brūkis ir matosi doh.gif nene, aš jokių tamsių nenoriu, va šviesus taškuotas visai viliojančiai atrodo rolleyes.gif

O dėl corian'o - kaina karviška, o dar žiūrėk turėsi kažkada kvietis meistrus šlifuot. Už juos irgi turbūt iš savo kišenės mokėt? blink.gif Nesąmonė schmoll.gif

Dėl baldų gamybos: mum iki jos dar toli, bet reik projektuotis bent preliminariai, nes gi santechniką vedžiosim. Kol kas vienas iš rimčiausiai svarstomų variantų - patiems projektuotis ir firmose, kurios prekiauja baldinėmis plokštėmis, užsakinėti reikiamų matmenų plokštes, jie jas iš užlaminuoja kur reikia. Aišku, reik įrankių ir nagingesnio vyriškio namuose, bet maniškis visai entuziastingai į tai žiūri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 07 21, 09:09)

O kampine kriaukle teko naudotis pas draugę ir tikrai ji man nepasirodė nepatogi  unsure.gif  Na, gal nepatogu, kad negali ten dviese susigrūsti ir kažką daryt biggrin.gif

Jei ten ta nukirstu kampu tai gal ir nieko rolleyes.gif Aš apie tą kalbėjau kad nepatogi kur stačiu kampu spintelės eina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 07 21, 11:27)
Jei ten ta nukirstu kampu tai gal ir nieko rolleyes.gif   Aš apie tą kalbėjau kad nepatogi kur stačiu kampu spintelės eina ax.gif


Ujazau, bet tai čia nesąmonė doh.gif Tiek viryklę, tiek kriauklę mąstau tik taip įstrižai dėti. Aš patogumo ir ergonomiškumo vergė biggrin.gif

Man priimtinas variantas, nepriimtinas, irgi nepriimtinas. Atsiprašau, kad gal taip savotiškai supeikiau kai kurių virtuves, nepriimkit asmeniškai, tiesiog radau tinkamus pavyzdžius blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 21 liepos 2008 - 10:37
QUOTE(prieblanda @ 2008 07 21, 11:21)
Aišku, reik įrankių ir nagingesnio vyriškio namuose, bet maniškis visai entuziastingai į tai žiūri  blush2.gif

Tau gerai biggrin.gif Su maniškiu tai sunku būtų hihihi.gif

Šiaip dėl kriauklių tai dabartiniame nuomojame bute yra tokia kriauklė kampe, tai pripratau ir man tikrai nėra jokio nepatogumo. Ta prasme tas variantas, kai spintelės stačiu kampu sueina.
Atsakyti
Nu, bliamba, norėjau papaišaliot savo virtuvės viziją, bet neleidžia man į darbinį kompą Alno programos susiinstaliuot subinės
Tai ką man dabar daryt??? Negi dirbt reikės pradėt? lotuliukas.gif
O toks įkvėpimas buvo apėmęs rolleyes.gif
Gal kas kokių onlininių žinot programėlių, kurių nereikia instaliuot?
Arba teks imt pieštuką į rankas cool.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. as vis skaitineju jusu temas,bet jau paciai tuoj prisirps reikalas,kad tek apssispresti kaip is tikruju bus ta musu virtuve,spalvu vizija turiu,kad tamsi spinteliu spalva bus,galbut venge ta tokia ruda,o stalvirsis sviesus,tai kokias gi plyteles grindu deti prie tokios spalvos virtuvinio.labai tiktu sviesios kazkokios ir tada gal tarpus rudus,kad nebut po keliu metu taip,jog tarpai tarp plyteliu nebesivalys,tai jei tuos tarpus tamsius deti,neatroddys labai jau tamsi virtuve?gal kas esat susidure su tokia problemele? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2008 07 21, 12:30)
Sveikos mergaites. as vis skaitineju jusu temas,bet jau paciai tuoj prisirps reikalas,kad tek apssispresti kaip is tikruju bus ta musu virtuve,spalvu vizija turiu,kad tamsi spinteliu spalva bus,galbut venge ta tokia ruda,o stalvirsis sviesus,tai kokias gi plyteles grindu deti prie tokios spalvos virtuvinio.labai tiktu sviesios kazkokios ir tada gal tarpus rudus,kad nebut po keliu metu taip,jog tarpai tarp plyteliu nebesivalys,tai jei tuos tarpus tamsius deti,neatroddys labai jau tamsi virtuve?gal kas esat susidure su tokia problemele? 4u.gif



tamsus glaistas tikria neužtamsins virutvės, drąsiai planuokitės.
Atsakyti