Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(wanesa @ 2008 07 20, 21:46)
Jei tik turi galimybę tai nedėk kriauklės kampe doh.gif  Žiauriai nepatogu doh.gif Bet deja pas mus kitos išeities nebuvo schmoll.gif


O kokios priežastys? g.gif
Atsakyti
Sveikos, isijungiu i jusu kompanija jei priimsit 4u.gif
noriu paklausti tu kurios turi virtuves sviesiais stalvirsiais - ar patogu, ar praktiska, ar gerai devisi? Man labai grazios virtuves kur spinteles tamsios, o stalvirsiai sviesus, bet niekada nesu tokios turejusi, dabartinis namuose stalvirsis labai tamsus, tai bijau kad su sviesiu jau elgtis nebemokesiu.. doh.gif ar nesimato ten kiekvienas ibrezimukas ir panasus dalykai?
Patarkite prasau, nes jau ateina mintys apie naujaja virtuve ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 07 20, 22:06)
O kokios priežastys?  g.gif

Labai nepatogu kriaukle naudotis, pats priėjimas, perspėjo merginos kad taip bus. Aš dar tik savaitė kaip naująja virtuve naudojuos ir jau nepatenkinta. Ir nieko pakeisti negalima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 07 20, 20:12)
Ir ar labai brangus būtų kampinis gartraukis?  unsure.gif

Dėl brangumo tai jie tik šiek tiek brangesni, bet kad man tai jie visi baisūs doh.gif
Kažkada irgi galvojom apie viryklę kampe, bet po gartraukio paieškų persigalvojom - labai mažas pasirinkimas ir visi tokie gargarai unsure.gif
Nors gal čia skonio reikalas ir kitiems gražu, nežinau. Man tai jie pusę virtuvės erdvės suėda.
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 07 20, 18:54)
O stalviršis čia iš kokios medžiagos?

stalvirsis paprastas, kazkokia berods vokiska plokste g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrucio @ 2008 07 20, 22:13)
Sveikos, isijungiu i jusu kompanija jei priimsit  4u.gif
noriu paklausti tu kurios turi virtuves sviesiais stalvirsiais - ar patogu, ar praktiska, ar gerai devisi? Man labai grazios virtuves kur spinteles tamsios, o stalvirsiai sviesus, bet niekada nesu tokios turejusi, dabartinis namuose stalvirsis labai tamsus, tai bijau kad su sviesiu jau elgtis nebemokesiu..  doh.gif  ar nesimato ten kiekvienas ibrezimukas ir panasus dalykai?
Patarkite prasau, nes jau ateina mintys apie naujaja virtuve  ax.gif


Pas mus dabar buko spalvos stalviršis, tai jis milijoną kartų praktiškesnis už tamsų stalviršį, kokius matėm pas draugus. Dar vienas "durackas" daiktas atrodo tie kur iš lieto akmens ar kaip jis ten, kur ir kriauklę iš to paties išlieja, daugiausiai tokio teko matyt balto, tai siaubų siaubelis - labai braižosi ir ta kriauklė per porą mėnesių pageltonuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrucio @ 2008 07 20, 22:13)
noriu paklausti tu kurios turi virtuves sviesiais stalvirsiais - ar patogu, ar praktiska, ar gerai devisi? Man labai grazios virtuves kur spinteles tamsios, o stalvirsiai sviesus, bet niekada nesu tokios turejusi, dabartinis namuose stalvirsis labai tamsus, tai bijau kad su sviesiu jau elgtis nebemokesiu..  doh.gif  ar nesimato ten kiekvienas ibrezimukas ir panasus dalykai?
Patarkite prasau, nes jau ateina mintys apie naujaja virtuve  ax.gif

mano stalvirsis sviesus, bet su tokiais kaip taskiukais.... tai nesimato kiekvieno trupinio blush2.gif ir nera teplus, ir nesibraizo arba nesimato schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sherla: 20 liepos 2008 - 22:20
Ir mano sviesus su taskiukais 4u.gif Tik galetu buti lygesnis, mano siek tiek grubletas, tai kartais patrint koki plema reikia verysad.gif , o siap nieko visai smile.gif . Kita karta vel rinkciausi sviesu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 07 20, 21:32)
Dėl brangumo tai jie tik šiek tiek brangesni, bet kad man tai jie visi baisūs  doh.gif
Kažkada irgi galvojom apie viryklę kampe, bet po gartraukio paieškų persigalvojom - labai mažas pasirinkimas ir visi tokie gargarai  unsure.gif
Nors gal čia skonio reikalas ir kitiems gražu, nežinau. Man tai jie pusę virtuvės erdvės suėda.

del gartraukiu drinks_cheers.gif yra ant lietuvos kokie 5 ir dydzio visi per puse virtuves...

bet kadangi pas mus vietos kaitlkentei nelabai daugiau beliko, tai mes gipsu "kertam" kampa ir desim paprasta gartrauki...


o del kampines kriaukles, tai kaip tik mano akim kampui tai pats geriausias sprendimas. pas mano gimine taip padaryta. tai jokio nepatogumo ten nera... kriaukle gi kampine, priejimas prie jos "uzapvalintas", tai jokio skirtumo ar ji butu 'tiesioj' vietoj ar kampe. o tas apatines-kampines spinteles isnaudojimas tai mano akim siuksledezei ir visai jos kompanijai yra pats protingiausias... nes realiai ta spintele gaunasi gigantiska. dar pas ja tos kampines sonuose idetos lentyneles, ten susidejus visokiu valiklius... galima buti gamtai draugisku ir susideti net rusiavimui skirtas siuksledezes tada... (tik idomu ar siuksliaveziai priimeja tas rusiuotas). aisku galima i ta spintele prikisti visokio xlamo, kurio nenaudoji (nes i gala ilisti ir kazka pasiimti be sansu), bet is kitos puses tai kam ta xlama laikyti, jei nenaudoji... visokios karuseles man asmeniskai nepatinka. sprendimas tik is bedos...
zodziu as uz kampine kriaukle, jei buciau turejus kur padeti kaitlente, tai buciau darius kampine kriaukle....
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 07 19, 18:31)
tai vat, kad ten ne 60cm, 56,50cm  doh.gif  Atrodo, tiek nedaug trūksta  doh.gif

bet ar praktiška tokia maža indaplovė  g.gif  nelabai įsivaizduoju  doh.gif ar paskui nereiks gailėtis po laiko  unsure.gif


Na isties mes dar irgi sprendziam klausima, kokia geriau pasirinkt, bet lyg turetumem sutalpint 60cm, tai tokia ir rinksimes tikriausiai blush2.gif taciau kiek teko dometis-girdeti, su 45cm indaplove laivai gali isgyventi 3-4 asmenu seima, tik kaip ir kazkas minejo, gali but kad kokis puodas netilps...taciau, velgi, jei ka manau galima "kelis reisus" padaryt (na netikiu kad vien tik keliu puodu nepavyks imest g.gif )

QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 07 20, 23:31)
Ir mano sviesus su taskiukais 4u.gif Tik galetu buti lygesnis, mano siek tiek grubletas, tai kartais patrint koki plema reikia verysad.gif , o siap nieko visai smile.gif . Kita karta vel rinkciausi sviesu thumbup.gif


Na, mes irgi planuojam imt sviesiai pilka su taskeliais ir dar grubleta, na kad kuo maziau visko matytusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 07 21, 09:06)
del gartraukiu  drinks_cheers.gif  yra ant lietuvos kokie 5 ir dydzio visi per puse virtuves...

bet kadangi pas mus vietos kaitlkentei nelabai daugiau beliko, tai mes gipsu "kertam" kampa ir desim paprasta gartrauki...
o del kampines kriaukles, tai kaip tik mano akim kampui tai pats geriausias sprendimas. pas mano gimine taip padaryta. tai jokio nepatogumo ten nera... kriaukle gi kampine, priejimas prie jos "uzapvalintas", tai jokio skirtumo ar ji butu 'tiesioj' vietoj ar kampe. o tas apatines-kampines spinteles isnaudojimas tai mano akim siuksledezei ir visai jos kompanijai yra pats protingiausias... nes realiai ta spintele gaunasi gigantiska. dar pas ja tos kampines sonuose idetos lentyneles, ten susidejus visokiu valiklius... galima buti gamtai draugisku ir susideti net rusiavimui skirtas siuksledezes tada... (tik idomu ar siuksliaveziai priimeja tas rusiuotas). aisku galima i ta spintele prikisti visokio xlamo, kurio nenaudoji (nes i gala ilisti ir kazka pasiimti be sansu), bet is kitos puses tai kam ta xlama laikyti, jei nenaudoji...  visokios karuseles man asmeniskai nepatinka. sprendimas tik is bedos...
zodziu as uz kampine kriaukle, jei buciau turejus kur padeti kaitlente, tai buciau darius kampine kriaukle....


Kai apie gartraukį paskaičiau, tai irgi apie gipskartonį pagalvojau rolleyes.gif
O kampine kriaukle teko naudotis pas draugę ir tikrai ji man nepasirodė nepatogi unsure.gif Na, gal nepatogu, kad negali ten dviese susigrūsti ir kažką daryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 07 20, 23:17)
Dar vienas "durackas" daiktas atrodo tie kur iš lieto akmens ar kaip jis ten, kur ir kriauklę iš to paties išlieja, daugiausiai tokio teko matyt balto, tai siaubų siaubelis - labai braižosi ir ta kriauklė per porą mėnesių pageltonuoja  doh.gif


Del braizymosi pritarsiu. Pakankamai lengvai braizosi, taciau jei jau negali ziuret i subraizymus, issikvieti meistrus is BM, nupoliruoja ir vel kaip naujas stalvirsis.
O del kriaukles, tai valyti reikia dazniau, ir nebus nei geltona, nei raudona, nei kokia kitokia. Ypatingai gerai valosi su Franke pasta mirksiukas.gif As karta i savaite issveiciu, ir kriaukle kaip nauja atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Macarena: 21 liepos 2008 - 08:27