Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 20, 16:51)
kritikos niekas nemegsta

o skiri kritiką nuo įžeidinėjimų? g.gif
Atsakyti
linuxe1981, aš tavęs klausiau, ar tu pati turi indaplovę? kažkodėl spėju, kad neturi, tai kaip gali duoti patarimus protingus:praktiška-nepraktiška... o jei ir turi, valgyt nedarai, indaplovės nenaudoji, tai kokia tu patarėja?
na labai jau jūsų patarimai buvo naudingi.ačiū user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 20, 16:56)
o skiri kritiką nuo įžeidinėjimų?  g.gif


na as netycia
Papildyta:
QUOTE(Kaja888 @ 2008 07 20, 16:57)
linuxe1981, aš tavęs klausiau, ar tu pati turi indaplovę? kažkodėl spėju, kad neturi, tai kaip gali duoti patarimus protingus:praktiška-nepraktiška... o jei ir turi, valgyt nedarai, indaplovės nenaudoji, tai kokia tu patarėja?
na labai jau jūsų patarimai buvo naudingi.ačiū user posted image


turiu 60cm jungiu tikrai nedaznai.
valgyt gaminu. jau minejau, kad sendien sonkauliukus orkaitej kepu. biggrin.gif

na nepulkim i krastutinumus nera vientik tik juoda ir balta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 20 liepos 2008 - 16:13
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 20, 17:13)
turiu 60cm jungiu tikrai nedaznai.
valgyt gaminu. jau minejau, kad sendien sonkauliukus orkaitej kepu.  biggrin.gif

tai gamini, tai negamini... sunku suprast tas moteris.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 07 20, 17:16)
tai gamini, tai negamini... sunku suprast tas moteris..  lotuliukas.gif




gaminu tik nekiekviena diena
darbo dienomis vakare vaisiai ir uzkandziai retkarciais kazkokia rimtesne vakariene.
na sutik su manim.
pries miega pilvus prisikimsti nera labai gerai.

pas mus niekas nevalgo sildyto maisto tai valgio ruosiam tik tam kartui.

kas del indu plovimo tai po pusryciu 3 puodeliai misinuko buteliukas, peilis ir lentele. vakare 4 lekstes. jungti indaplove? hmm. nejungiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 20 liepos 2008 - 16:26
QUOTE(a79 @ 2008 07 20, 10:35)
Sveikos,
pasigirsiu, mano IKĖJINĖ virtuvė jau  namie guli  lotuliukas.gif Tiesa, dar neišpakuota, bet pradžia padaryta  mirksiukas.gif
Dabar kitas klasuimas: ar patiems tvert, ar samdyt žmogų? Jei antras variantas - tai kur paieškas daryt  doh.gif
Kol kas dar degu noru patiems tvert, tik kad vyras ta idėja nesužavėtas  doh.gif

Ironge, lendu pas tave į asmeninę dėl konsultacijų  blush2.gif



atsakiau i AZ smile.gif

šiaip kiek mes pažįstam vežusių, visi patys konstravosi, tie kurie bent atsuktuvą moka laikyt. pati nedariau, vyras rodė šiek tiek, tai pasirodė tikrai nesudėtinga. svarbiausia neišradinėti dviračio, o skaityt instrukcijas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaja888 @ 2008 07 20, 08:33)
aišku  mirksiukas.gif  o tų pokyčių tai visada norisi, bet kad tik milijonus nekainuotų  biggrin.gif



aš tai norėčiau trijų virtuviu - vienos medinės kaip dabar, kitos citrininės blizgios ir trečios antique stiliuje dažytos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 07 19, 00:01)

Labai daili virtuvė wub.gif Ir tos pupelės super atrodo. Labai gera idėja ir svarbiausia, kad pavykusi thumbup.gif
O stalviršis čia iš kokios medžiagos?
Aš dabar galvoju kokias medžiagas rinktis g.gif Labai buvau užsiskiedus corian'o, bet dabar jau bijau, kai prisiskaičiau, kad kriauklės gali sutrūkti unsure.gif Už ką ten tada tuos pinigus mokėti...
Atsakyti
Labai faina kavos pupelių virtuvė thumbup.gif
O ir virtuvių tema smagesnė - visos temos pagyvėja, kai įsisuka kokia vištelė nusikudakuojanti į pievas lotuliukas.gif

Dėl indaplovių - kol neturėjom vaikų neturėjom ir indaplovės, kai atsirado - pradėjom valgyt namie. Turėjom anksčiau 45 cm, dabar 60 cm - labai reikalingas daiktas. Tiek maža tiek didelė nestovėdavo be darbo, jei netelpa didesnė, tai maža irgi puikiai panaudojama, tik didžiuosius puodus ir keptuves išplaut rankom tekdavo.
Atsakyti
Aš irgi niekada neturėjau indaplovės, dabar įkalbėjau nusipirkti, nes nors esam tik dviese vis tiek tų indų prisikaupia. Pas mus tai nebūna taip, kad tik pavalgai ir puoli indus plauti, tai ir susikaupia šiek tiek. Kai į naują butą pesikelsim galėsiu papasakoti ar dažnai naudojam smile.gif
Atsakyti
Gal ir yra sugebančių per dieną 10 vnt. indų suterlint, bet aš tai prie tų nepriklausau. Indaplovės neturiu, bet būtinai turėsiu. Net dviese būdami mes tiek priterlinam indų, kad kuo puikiausiai 60 cm indaplovė suktųsi kas vakarą. Aišku, gaminu namie, o MB dar ir namo papietaut grįžta rolleyes.gif

Vakar perverčiau visą virtuvių albumą, mačiau kelias kampines virtuves. Maniškė virtuvė bus U formos, labai nepatinka tos kampinės spintelės, nes jos nepatogios (visi jų variantai). Tai susimąsčiau jas apeiti kampe įtaisydama kriauklę (tokia yra pas draugę, tai telpa ir šiukšliadėžė, ir kokia bulvė ar svogūnas, galima kokį šiūpėliuką įsimest) ir dar galvoju apie viryklę kampe. Maniškė bus elektrinė integruojama, orkaitę po virykle dėčiau. Bet klausimas, ar du tokius daiktus sukišus į kampus dideli erdvės ir ergonomiškumo nuostoliai? g.gif Ir ar labai brangus būtų kampinis gartraukis? unsure.gif Tarp priešingų virtuvės vidinių kraštinių (na ta erdvė vaikštinėjimui) bus ~2 m.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 07 20, 20:12)
Vakar perverčiau visą virtuvių albumą, mačiau kelias kampines virtuves. Maniškė virtuvė bus U formos, labai nepatinka tos kampinės spintelės, nes jos nepatogios (visi jų variantai). Tai susimąsčiau jas apeiti kampe įtaisydama kriauklę (tokia yra pas draugę, tai telpa ir šiukšliadėžė, ir kokia bulvė ar svogūnas, galima kokį šiūpėliuką įsimest) ir dar galvoju apie viryklę kampe. Maniškė bus elektrinė integruojama, orkaitę po virykle dėčiau. Bet klausimas, ar du tokius daiktus sukišus į kampus dideli erdvės ir ergonomiškumo nuostoliai?  g.gif  Ir ar labai brangus būtų kampinis gartraukis?  unsure.gif  Tarp priešingų virtuvės vidinių kraštinių (na ta erdvė vaikštinėjimui) bus ~2 m.

Jei tik turi galimybę tai nedėk kriauklės kampe doh.gif Žiauriai nepatogu doh.gif Bet deja pas mus kitos išeities nebuvo schmoll.gif
Atsakyti