Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

QUOTE(snail @ 2007 10 04, 18:21)
sako vaikai turi čiaudėt, maniškė gimus daug čiaudėjo, bet viskas savaime praėjo. gal pabandyk tankiau nuplaut užpakaliuka ir palaikyt oro voniose  mirksiukas.gif . mums buvo už ausyčių iššute tai sudocremas pagydė, tik ne per vieną dieną.



oro vonios labai gerai maziukams. As tai savo suneli kiekviena kart kai keiciu pamprsus plika kokiam pusvalandziui palieku, jam labai patinka, o upkaliuka tepam Klorane tepaliuku Eryteal- super daiktas visoms patariu, jokie bepanten ar sudokremai jam neprlygsta-superinis tepalas, eurovaistinese yra. Tiesiog akyse psutimai mazeja.
Atsakyti
AS IR KAS KART KEISDAMA SAUSKELNES DARAU ORO VONELES,TIKRAI PADEDA
Atsakyti
kiekviena kart keiciant sauskelnes oro vonias darom, kai buvo siek tiek pasutes ploviau su linu semenu nuoviru labai padejo, dar ir dabar i vandenuka ipilu linu nuoviro kad odytes nesausintu vandenukas thumbup.gif
Atsakyti
O mes apsieinam be oro voniu, nes pas mus nesunta uzpakaliukas, kai susdavo naudojom bepanthen ir jis padedavo... ax.gif
Atsakyti
Mes irgi darome oro vonias, mažajai labai patinka - ypač dabar kai pradėjo kojytes pasiekti , žaidžia su jomis patenkinta visa thumbup.gif
Atsakyti
Aš saviški,aišku,ne pirmą mėnesį, tai dažnai nuogu užpakaliu palaikydavau.Pažiūriu jei kojytės vėsios ir aprengiu.Neatšala gi per 2min.Geriau trumpiau,bet dažniau.Namie būdavo 25 laipsniai(šilta pas mus) tai ir nuogą palaikydavau keletą min.Labai patikdavo nuogam pasimuistyt biggrin.gif .
Papasakosiu tokią istoriją biggrin.gif .Mano teta daktarė,bet tokia jau lėta moteriškaitė.Susilaukė berniuko prieš gerus 30metų.Buvo žiema labai šalta.O jie gyveno tada kaime,kur tik krosnis šilumą palaikydavo.Tai dėdė pasakojo,sako: kol ta vaiką pervysto (dar gi vystyklai buvo) tai vaikas jau mėlynas pasidaro .Bet užtat per tuos 30 metų net sloga nesirgo. lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Nesupraskit visko pažodžiui,vyrai mėgsta perdėti biggrin.gif
Atsakyti
O mes darome oro vonias kiekviena vakara. Jau nuimineju vaikui pampersa ir sakau kad plikinesim, tai ji lyg suprasdama taip dziugauja, spardosi ir juokiasi. Laaabai megsta plikineti. Apie 15 minuciu palaikau be pamperio, ji dar ir reikalus savo atsilieka tuo paciu biggrin.gif Po to nuimu viska ir darom masaziukus su aliejuku, po to praustis ir i pizama. Tai jau tapo savotisku kiekvieno vakaro ritualu ir jei koki vakara to neatliekame, baisiai pyksta. Plikinejant kambario temperatura isildau iki 22-25 laipsniu.
O ciaudeja kudikiai del to kad visada guli, tai dulkes kokios patenka i nosyte ar dar kas ir ciauda.
Atsakyti
Senokai rasyta tema, na bet gal atgis... unsure.gif

Man idomu, ar butina apipylinejimus saltu vandeniu daryti tik po vonios. O gal galima po to, kai nuprausi vaikuta po siltu dusu? g.gif
Mano berniukas nemegsta maudytis pilnoj vonioj, nebent po dusu - ir neleidzia galvytes plaut. sad.gif Net nezinau, gal tokiu atveju isviso nereiketu vaiko grudinti vandens proceduromis, nes atrodo, kad jis jo nelabai megsta. swoon.gif

Atsakyti
Na tikrai seniai rašyta tema unsure.gif

Manau, kad ir mes esam prie besigrūdinančių, nes Žiemą vasarą be kojinių ir su maikėm po namus makaluojamės, mėgstam ežerus, jūras, upes, balas ir t.t. Bet vat iškilo man klausimas. Pastaruoju metu, pupa sąmoningai neleidžia man jos prausti šiltu vandeniu, vis rėkia, kad per karštas. Tad maudomės po pakankamai vėsiu. Bet svarbiausias momentas šiame pasakojime yra tas, kad ji maudosi ne po dušu, o vonioje. Pripilam vonelę tikrai vėsaus vandens ir ten ji turškiasi apie 50 min. Aš ją ištraukiu jau iš ledinio vandens. Tai vat man klausimas, čia gerai ar blogai???? g.gif
Atsakyti
Žinai, maniškis irgi labiau mėgsta vonioj vėsų vandenį, visgi nemanau, kad yra gerai vėsiame vandeny lindėti pusvalandį ar ilgiau. Aš darau taip: iš pradžių leidžiu drungną, po to vis prileidžiu šiltesnio. Taip palailsniui pripranta ir nebesipriešina mirksiukas.gif .
Atsakyti
Ačiū, Kaštone už nuomonę 4u.gif

Tiesą sakant, neturėjau jokios nuomonės ar tai kenkia, ar padeda, ir todėl leidau turkštis blush2.gif, kol nepagalvojau apie grūdinimą ir ar tai, ką mes darome yra "normose" grūdinimo eigoje. Dabar dapylinėsiu šilto vandens smile.gif Iš dalies, tas leidimas turkštis šaltame vandenyje, buvo savotiškas eksperimentas, nes aš vis laukdavau, kada gi pagaliau ji paprašys pašildyti vandenį blush2.gif Taip to prašymo ir nesulaukiau, bet užtat iškilo klausimai ar tai " į sveikatą"? Ką gi, bandysim persiorientuoti į šiek tiek šiltesnį vandenį, o gal šaltesniems orams atėjus pati užsimanys šilto vandens..... g.gif Žiūrėsim biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus ir rekia kad vanduo karstas, nors tikrai ne karstas, o siltas.. g.gif
Atsakyti