Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

Nebijok, jei kambary ~20 laipsniu nesusals, nereikia apmuturiuoti kudikeliu, paskui jie dazniau serga priprate prie silumos. As tai palieku pasispardyti nuogu uzpakaliuku, is pradziu uzmetu ir vystykliuka, bet gal po kokiu poros sekundziu jis jau buna ji nuspyres. Tik pries darant oro vonias reikia nuplauti uzpakaliuka su vandeniu ir sausai nusluostyti. Nebus naudos jei jis su sysaluotu uzpakaliuku spardysis
Atsakyti
Tai kambaryje yra 20 laipsniu, bet kartais pasiziuriu tai rankytes saltokos ir nosyte buna zemesnes temp. tai baisu kad nepersaltu..Toks maziukas gi nelabai dar moka temp reguliuoti, jiems patinka siluma..
as kai keiciu pampi tai tik biski palaikau nuoga dupce (2min)ir greit maunu kita..
Tai turbut jokio rezultato is tokiu voniu... g.gif
Dar viens klausimas- man sake kad jei dupce nera issutimu tai bepnten netepti..O jus kaip darot? Nuplaunat vandeniu, nusausinat ir tept kuo nors ar ne? g.gif
Atsakyti
jei nesunta tai ir nerikia niekuom tepti. o del oro voniu, tai pas mum kartais net nebuna 20 laipsniu silumos, bet vistiek palieku pasispardyti pliku uzpakaliuku. o jei jau matau, kad kojytes saltos, tai uzmetu koki vystikliuka, tada kiek spardymosi buna, kol issivaduojam is jo. nors tavo dar visai mazutis, tai dar nelabai ir spardosi, bet augsit ir pamatysi, kaip viskas darysis paprasciau.
Atsakyti
Tokį mažą lelių visada reikia su vilnonėm kojinytėm laikyti, nes kraujotaka nesusitvarkiusi ir galūnės šąla, nors kambarį ir šilta, o jei tau atrodo, kad vėsoka nuogu užpakaliuku būti, tai gali trumpam šildytuvą įjungti....Bet jei nėra jokių paraudimų, gali ir be oro vonių apseiti, užteks, kiek maudydamiesi pakvėpuosit tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 09 30, 21:01)
Tai kambaryje yra 20 laipsniu, bet kartais pasiziuriu tai rankytes saltokos ir nosyte buna zemesnes temp. tai baisu kad nepersaltu..Toks maziukas gi nelabai dar moka temp reguliuoti, jiems patinka siluma..
as kai keiciu pampi tai tik biski palaikau nuoga dupce (2min)ir greit maunu kita..
Tai turbut jokio rezultato is tokiu voniu... g.gif
Dar viens klausimas- man sake kad jei dupce nera issutimu tai bepnten netepti..O jus kaip darot? Nuplaunat vandeniu, nusausinat ir tept kuo nors ar ne? g.gif



sveikute 4u.gif
visu pirma geriau bepanten pakeisk i sudoku krema, nes daug blogų nuomonių esu skaičius, kad net iki žaizdų gali nueit doh.gif
kadangi pas mane retai kaku darė tai aš pakišdavau vonioj ir nuplaudavau dupce ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Man bepantena rekomendavo naujagymiu daktare, o sake sudocremas tai tik jei jau issunta - jis daugiau gydymui o ne profilaktikai..Siaip tai turiu tuos abu kremukus bet man tas sudocremas tai nelabai patinka - buvo issutimas pazasteleje tai tepiau ir palikdavo toki balta sluoksni - nelabai isigeria i oda o bepantenas tai puikiai susigeria. Beje skaiciau kad bapanten nelabai bet as tai tepiu plonu sluoksniu ir ne kiekviena karta keiciant pampi.
O maziukas visada su vilnonem kojinytem buna..Cia gal tos baimes laikyti nuogu uzpakaliuku kad mes dar visai mazuciai, galk veliau bus drasiau..
Buvau nusiteikus vystyklus naudoti o ne pamperius bet kad sunutis kakoja po kiekvieno maitinimo ir sysioja daznai tai jau su vystyklais nespeciau susiukti..o ir taip ziauriai miego truksta - dar nepratus prie tokio rezimo g.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 10 01, 17:56)
Man bepantena rekomendavo naujagymiu daktare, o sake sudocremas tai tik jei jau issunta - jis daugiau gydymui o ne profilaktikai..Siaip tai turiu tuos abu kremukus bet man tas sudocremas tai nelabai patinka - buvo issutimas pazasteleje tai tepiau ir palikdavo toki balta sluoksni - nelabai isigeria i oda o bepantenas tai puikiai susigeria. Beje skaiciau kad bapanten nelabai bet as tai tepiu plonu sluoksniu ir ne kiekviena karta keiciant pampi.
O maziukas visada su vilnonem kojinytem buna..Cia gal tos baimes laikyti nuogu uzpakaliuku kad mes dar visai mazuciai, galk veliau bus drasiau..
Buvau nusiteikus vystyklus naudoti o ne pamperius bet kad sunutis kakoja po kiekvieno maitinimo ir sysioja daznai tai jau su vystyklais nespeciau susiukti..o ir taip ziauriai miego truksta - dar nepratus prie tokio rezimo g.gif  wub.gif


žinoma žiurėk kas tau labiau patinka dėl tepaliuku, man tai sudocremas labai padėjo, kai tik kur parausdavo tai patepdavau ir tuoj išnykdavo thumbup.gif
ryžtingai nusiteikus palas naudot thumbup.gif , nors mano mažoji ir retai kaku darė, bet pampersai geriau, mus buvo labai nubėre, kažkokia zaraza pasigavom gimdymo namuose, tai masčiau ir apie palas bet sesutė liepė tik pampersus naudot.
dėl miego, turi praeit laiko, aš po mėnesio atsigavau ir norėjau bendraut thumbup.gif
stiprybės ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Kaskart keiciant pampersa isrengiu iki puses, paguldau ant klijuotes, jei salta kojinytes uzmaunu. Anksciau palikdavau ilgiau, kol nesusala, vasara stengiaus visalaik be sauskelniu laikyt, bet dabar vis sunkiau ja nulaikyti ant klijuotes, tai vis prisiusioja ar prikakoja kur nereikia doh.gif O siaip tai reiktu vaikuti isrengti visiskai ir kurnors ant saulutes paguldyti (ne tiesiogines, o pro langa), kad pasisildytu, vaikuciams tai labai patinka. Maniske tai labai dziugauja ir krykstauja be pamperso biggrin.gif
Atsakyti
Pirma menesi saviske kiekviena karta keiciant pampersa palaikydavau tik kokias 5min. Vis tik kraujotaka dar nesusireguliavus, tai ir atrodo, kad salta mazam kudikeliui. O po to oro voniu laika vis ilgink iki 20min.
Atsakyti
Aciu visoms mamytems uz patarimus.. 4u.gif
Siandien pastebejau kad kirksneleje issutimas verysad.gif Tepam sudocremu bet kol kas negyja..Dazniau stengiuosi daryti tas oro vonias, nes tai skaitna gyjima.
Tik neramu kad kaip tik palieku mazuti nuogu uzpakaliuku taip tas ciaudeti pradeda ir tada jau neramu kad jam salta- tai tos vonios vis dar trumpos gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2007 10 04, 18:02)
Aciu visoms mamytems uz patarimus..  4u.gif
Siandien pastebejau kad kirksneleje issutimas verysad.gif Tepam sudocremu bet kol kas negyja..Dazniau stengiuosi daryti tas oro vonias, nes tai skaitna gyjima.
Tik neramu kad kaip tik palieku mazuti nuogu uzpakaliuku taip tas ciaudeti pradeda ir tada jau neramu kad jam salta- tai tos vonios vis dar trumpos gaunasi doh.gif


sako vaikai turi čiaudėt, maniškė gimus daug čiaudėjo, bet viskas savaime praėjo. gal pabandyk tankiau nuplaut užpakaliuka ir palaikyt oro voniose mirksiukas.gif . mums buvo už ausyčių iššute tai sudocremas pagydė, tik ne per vieną dieną.
Atsakyti
As ijungdavau sildytuva ir siek tiek pasildydavau kambari. Pati issirenkdavau, kad jausti ar mazyliui salta ar ne. tada ant stalo(mes masazui naudojam toki) patiesiu vienkartine palute, ju yra pirkti vaistinese Tena Lady, dideles buna, ant jo leliuka nuoga padedu,bet del viso piklo minkstu ranksluosciuku pridengiu. Tuo paciu ir masaza ir mankstuke padarau.
Atsakyti