Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

QUOTE(astoldita @ 2007 05 14, 21:27)
Mes kai gėrėm osteocare,tai žuvų taukų gydytoja liepė neduoti.Osteocare gėrėm po 5ml per dieną 4u.gif
[


o mums kaip tik sake, kad galim duot ir viena, ir kita. as Osteocare duodu 1 arbatini sauksteli ryte. ir zuvu tauku tiek pat smile.gif
aha, man irgi keista, kaip lapnoja vaikai tuos taukus lotuliukas.gif bet kadaise vaikystej ir pati, sake, juos megau tongue.gif
Atsakyti
Kas supaisys tuos mažylius smile.gif Kartais atrodo pagamini skaniausią patiekalą ir nevalgo,o tokią bjaurybę kaip žuvų taukai tik geria ir dar prašo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaegle @ 2007 05 15, 10:14)
o mums kaip tik sake, kad galim duot ir viena, ir kita. as Osteocare duodu 1 arbatini sauksteli ryte. ir zuvu tauku tiek pat  smile.gif
aha, man irgi keista, kaip lapnoja vaikai tuos taukus  lotuliukas.gif bet kadaise vaikystej ir pati, sake, juos megau  tongue.gif

As vakar vaistineje klausiau ar galiu duoti osteocare ir zuvu taukus sake galima duoti po sauksciuka smile.gif tai net nezinau ka cia dabar daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2007 05 15, 10:43)
Kas supaisys tuos mažylius smile.gif Kartais atrodo pagamini skaniausią patiekalą ir nevalgo,o tokią bjaurybę kaip žuvų taukai tik geria ir dar prašo biggrin.gif


maniskis tai viska is eiles slamscia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritele @ 2007 05 15, 12:50)
As vakar vaistineje klausiau ar galiu duoti osteocare ir zuvu taukus sake galima duoti po sauksciuka  smile.gif tai net nezinau ka cia dabar daryt  g.gif


daryk taip, kaip mamos sirdele jaucia mirksiukas.gif
as bent kuri laika duodu, paskui padarau pertraukele, jei sunegaluoja mazius - vel pradedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritele @ 2007 05 15, 13:50)
As vakar vaistineje klausiau ar galiu duoti osteocare ir zuvu taukus sake galima duoti po sauksciuka  smile.gif tai net nezinau ka cia dabar daryt  g.gif

Aš irgi prutariu,kad kaip jums atrodo geriau taip ir darykit drinks_cheers.gif mama geriausiai žino ko jos vaikeliui reikia thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(liepaegle @ 2007 05 15, 15:09)
maniskis tai viska is eiles slamscia  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kaip smagu kai mažylis viską valgo bigsmile.gif O maniškis išrankus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaegle @ 2007 05 14, 15:01)
to Juritele: man atrodo, kad nuo zuvu tauku tikrai nieko bloga nebus, maniskis, nepamenu jau nuo kelinto menesio, kasryt isgeria po 1 arbatini sauksteli naturalaus skonio zuvu tauku (jau antra dideli buteliuka pradejom)  biggrin.gif

smagu kad galit juos gert 4u.gif o va mano abu pypliai po ju viduriuoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama liala @ 2007 05 17, 09:55)
smagu kad galit juos gert 4u.gif o va mano abu pypliai po ju viduriuoja verysad.gif

arba riebalus blogai isisavina, bet gali buti ir alergijos tokia forma. kaip mus uzpuola ligos vis prisimenu senelio zodzius, jei mazas daug sirgs, tai uzauges bus stiprus ir sveikas, jis vaikystej visokiausiom baisiom ligom yra sirges, o veliau uzaugo, paseno ir pas gyditojus nei karto nebebuvo.
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2007 05 17, 08:10)
arba riebalus blogai isisavina, bet gali buti ir alergijos tokia forma. kaip mus uzpuola ligos vis prisimenu senelio zodzius, jei mazas daug sirgs, tai uzauges bus stiprus ir sveikas, jis vaikystej visokiausiom baisiom ligom yra sirges, o veliau uzaugo, paseno ir pas gyditojus nei karto nebebuvo.

Taip paguodzianciai nuskambejo ax.gif Mano mazulka irgi negali pasigirt stipria sveikata-sergam jau ketvirta karta siais metais sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama liala @ 2007 05 17, 07:55)
smagu kad galit juos gert 4u.gif o va mano abu pypliai po ju viduriuoja verysad.gif


keista g.gif matyt, nejaucia trukumo zuvies taukuose esancioms medziagoms, todel ir nepriima, arba tikrai kazkas su riebalu pasisavinimu ne taip. tai ir neduok tada zuvies tauku, kitais vitaminukais stiprinkites mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas.
Esu naujai iskepta mamyte 4u.gif Mano suneliui dabar 5dieneles.
Naudojame pampersiukus ir zinau kad uzpakaliuko odai labai tinkamos oro vonios. Bet kaip jas taikyti: tiesiog palikti maziu grynu uzpakaliuku - bijau kad susals (dar net sildymo sezonas neprasidejes g.gif ).. Kaip daznai jas taikyti, kiek laiko laikyti grynuti, kaip apsaugoti kad neapsysintu visu kampu be pampio budamas..Zodziu kyla labai daug klausimu..
Laukiu patarimu g.gif
4u.gif
Atsakyti
Aš tai išrengdavau mažių iki pusės, paguldydavau ant sauskelnių keitimo čiužinuko, trilinkai perlenktą palutę perkišdavau per klyną, kita pridengdavau. Juk ir taip odelė kvėpuoja. vos tik sušlapdavo - iškart apiplaudavau vatele, nusausindavau, keisdavau. T.y. labai dažnai. Kiek kartų į dieną tokiam mažiuliui darydavau, nepamenu. Kiekvieną kartą kai nemiegodavo. Stengdavausi bent 2-3 kartus į dieną po 20 min. Geriau trumpiau, bet dažniau. Vos tik patingėdavau - "rezultatai" pasimatydavo blush2.gif Aukit sveiki wub.gif
Atsakyti