Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

QUOTE(astoldita @ 2007 05 13, 10:14)
O kiek laiko duodate tuos lašiukus?Ar jaučiasi pagerėjimas,ta prasme,gal kai pradėjot duoti lašiukus ir nustojo sirgti bigsmile.gif ?

nepilnai menesi..nelabai dar galiu ka pasakyt..nu bet nesergam kolkas tpu tpu tpu..
Atsakyti
mes organizma bandom stiprint gerdami zuvu taukus, c vitamina lasiukais, kai kosulys pradeda pulti dar duodu barsuku tauku, po antibiotiku kurso vis dar geriam gerasias bakterijas. kad dantukai geriau dygtu duodu Octeocare. lyg ir viskas biggrin.gif bandom kapstytis is to ligu maratono ax.gif dar, aisku, daug laiko lauke praleidziam. valgom vaisius darzoves. tikiuosi, toliau metelius tempsim jau sveiki kaip ridikai 4u.gif
Atsakyti
g.gif Kol gėrėm žuvų taukus ir mes nesirgom,bet gal čia tik mano spėliojimai.kai pradėjom gerti vitaminus,žuvų taukų nebedaviau,kad nebūtų perdaug vitamino D.Dabar vėl pradėsim gerti žuvų taukus,jau geriam vit C.Turim barsukų taukų tepaliuką,tai juo įtrinu padukus,gerklytę,krūtinytę kai tik pradedam sirgti.Jis turi dar ir aromaterapinių savybių.Žodžiu trečią kartą kai susirgom,tai naudojau viską ką tik po ranka turėjau ir berods būsim pakankamai nesunkiai išsikapstę iš ligos thumbup.gif O kas padėjo tai nei pati nežinau doh.gif nes tiek daug visko išbandžiau smile.gif
Atsakyti
tai ir svarbiausia, kad padejo thumbup.gif o taip jau ir gaunasi, kad visko daug tenka prifarsiruot maziukui, kai pradeda negaluot. na, bet visi vitaminukai ir pan tai nera blogai, su vaistukais reikia kiek atsargiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos,mano maziukei 1m 1 sav,irgi duodu vit C su eziuole,osteocare,feroglobina,ir noreciau duoti zuvu tauku,bet kazin nebus per daug ? g.gif
Atsakyti
Mes neseniai prasirgom angina, o ir sloga daznokai kankina,tai visada geriam zuvu taukus ir vit. dziungli bebi duodu, aisku ir lauke bunam kasdien!
Atsakyti
to Juritele: man atrodo, kad nuo zuvu tauku tikrai nieko bloga nebus, maniskis, nepamenu jau nuo kelinto menesio, kasryt isgeria po 1 arbatini sauksteli naturalaus skonio zuvu tauku (jau antra dideli buteliuka pradejom) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepaegle: 14 gegužės 2007 - 14:06
QUOTE(liepaegle @ 2007 05 14, 15:01)
to Jurgitele: man atrodo, kad nuo zuvu tauku tikrai nieko bloga nebus, maniskis, nepamenu jau nuo kelinto menesio, kasryt isgeria po 1 arbatini sauksteli naturalaus skonio zuvu tauku (jau antra dideli buteliuka pradejom)  biggrin.gif

Tada reiks ir man duoti smile.gif
o kokius tu perki?
Atsakyti
Peter Moller as perku, naturalaus skonio. o siaip, yra ir skanesniu tongue.gif bet kaip pradejo be jokiu skoniu gerti, tai priprato, ir (vis dar) galvoja, kad tie taukai yra labai gardu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepaegle @ 2007 05 14, 15:10)
Peter Moller as perku, naturalaus skonio. o siaip, yra ir skanesniu  tongue.gif  bet kaip pradejo be jokiu skoniu gerti, tai priprato, ir (vis dar) galvoja, kad tie taukai yra labai gardu  lotuliukas.gif

mes turim ir naturalaus skonio islandiskus zuvu taukus,vyras gere,bet sake neskanus,tai ir stovi saldytuve,reiks tada maziukei duot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritele @ 2007 05 14, 13:41)
Sveikos,mano maziukei 1m 1 sav,irgi duodu vit C su eziuole,osteocare,feroglobina,ir noreciau duoti zuvu tauku,bet kazin nebus per daug ? g.gif

Mes kai gėrėm osteocare,tai žuvų taukų gydytoja liepė neduoti.Osteocare gėrėm po 5ml per dieną 4u.gif
Papildyta:
Kažkodėl daugeliui mažylių skanu žuvų taukai biggrin.gif Aš tai jų net į burną skystame pavidale paimti negalėčiau schmoll.gif O mažylis mano noriai juos geria smile.gif
Atsakyti
stengiuosi kuo dazniau palaikyti nurerngta,basom kojytem, i menesi karta einam i prti,ten ir vesesniu vandenuku nudsiprausiam.Kai jau lakstys,begsim anksti ryte basi i pieva:)
Atsakyti