Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

na gal ir sveika,bet mas tai nepraktikuojam...Brrr...%sivaizduoju,kokį aliarmą maniškis sukeltų,jei aš ant jo šalto vandens kaušą šliukštelčiau... gun_rifle.gif
Atsakyti
Perpylinėjam. Po maudynių su nardymais apie 37 C vandenyje perpilam vandeniu apie 20 C (kambario temperatūros). Po to vaikas iš karto suriečiamas į lotoso pozą ir mamai ar tėčiui ant plikos krūtinės. Apdengiam vystyklu ir rankšluosčiu ir taip sėdim minučių 15 - 20. Pakakojam, atsirūgstam, o tada jau plaunamės užpakalį ir rengiamės.

Vandenį vonioje prieš apipylimą šiek tiek atvėsinam, o apipilam nuo kojų link galvos. Rėkia apipilta, bet kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad rėkia dėl to, jog vanduo ant veiduko teka, o ne dėl to, kad šaltas.

Aišku, kol kas pasakyti, kad čia mes užsigrūdinę ir niekuo nesirgom - nieko nereiškia. Bet aš jau bijočiau neperpiltą iš vonios į kambarius neštis...
Atsakyti
Na, maniskis ne kudikis, bet vistiek parasysiu smile.gif
Ogi, prisiziurejo mano vyras per TV apie grudinimus ir nutare ant musu atzaleles isbandyti blink.gif Po kiekvienu maudyniu tiesiog saltu dusu perlieja karteli du. Pradejo vasaros gale, tai dar ne puses metu nera, bet vaikas siemet dar ne karto nesirgo. Kad tik neprisisnekeciau... O siaip kiekvienais metais po kelis kartus saltuoju metu laiku po savaite namie sirgdavo.
Vadinasi mums padeda thumbup.gif Nors pati tai tikriausiai nelabai isdrisciau po saltu dusu listi. Na, bet pas mus tai jau vyru reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Mes saviski nuo antros jo gyvenimo savaiteles po maudymo saltu vandeniu nupylinejam. Is pradziu suklykdavo, bet tik trumpai, nes po kokios minutes uzkaisdavo ir kaifuodavo rolleyes.gif . Nupyle tuoj apgaubiam ranksluosciu ir nesam i kambari rengti.
Seneliai tai mus visaip bande "protinti", neva vaikui stresa sukeliam, mikcios paskui ir pan., bet mes darem savo, nes buvom isitikine, kad tai vaikui naudinga. Ir is tiesu iki siol tik nerimta slogyte esam tureje. O dabar jau ir neverkia nupiltas, tik susiguzia. pastebejom, kad kuo saltesnis vanduo, tuo po to greiciau uzkaista. Ir dar- mums pasirode, kad gal geriau ne iskart per visa pilti, bet pradeti nuo rankytes ir tada jau per galvyte ir visur kitur.
Atsakyti
Mes pradedam nuo kojyciu. O klykia artodo daugiau del to, kad vandenukas per veiduka nuteka, o ne del saltumo smile.gif
Atsakyti
nu gerai, as niekada neapipylinejau savo vaiko saltu vandeniu, nes niekada to pati nedaryciau sau, namie visus metus basas tik su maikute, niekada neprirengiu, miega lauke, dar nesirgo rimta liga...taip kad tas pylstymas mados reikalas kaip ir visos mokykleles naujagimiams, kad mameles galetu viena kitai girtis tongue.gif
Atsakyti
Aišku, kol kas pasakyti, kad čia mes užsigrūdinę ir niekuo nesirgom - nieko nereiškia. Bet aš jau bijočiau neperpiltą iš vonios į kambarius neštis...

Labai butu idomu,kad galetum paaiskinti dabar savo si teigini, aisku nebutina rolleyes.gif ypac pabaiga g.gif
Pirmiausia as manau,kad vaikuciai turi buti tik tinkamai aprengti, o galiausiai ir ploniau nei reiktu, va tada tikrai uzsigrudinsit mirksiukas.gif cia as aisku sakau pagal savo metodus, nes maniskes budavo ir spalio pabaigoj basom lauke palaksto, o dabar tik kovas,bet basom daznai islekia ko nors i lauka tongue.gif aisku ilgeliau stoviniuoti neleidziu, bet namie ziema -vasara su trumpom rankovem ir be kojiniu laksto ir atrodo salcio nejaucia rolleyes.gif ir ,zinoma prie to pridursiu,kad mano paneles jau nebe leliukai ir istiesu gal tik pora karteliu apsirge buvo rolleyes.gif
o norejau pasakyti,kad apypilinekit jei jums tinka ir patinka, tik po to nesakykit ,kad neapipylto bijau isnesti, nes ...kas bus?persals?o neturetu, jei jau grudinat mirksiukas.gif o jei ne taip ta baime supratau, atleisk,jau man, Raideles ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

vis bandom susiimti ir pradėti rimtai grūdinti mažių. Tik vat nelabai aišku, kaip tai daryti, kad nesusargdinti. Ar pakanka po šilto dušo aplieti šiek tiek vėsesniu vandeniu (palaipsniui jį vėsinant), ar reikėtų 'imti jautį už ragų' ir apipilinėti tiesiog šaltu vandeniu (nors man asmeniškai tai 'ruonių' metodai pasitikėjimo nekelia ir šaltu vandeniu apsipilti negalėčiau).
Atsakyti
As tai palaipsniui vesinau,iki tol,kol jau vanduo nebuvo saltas smile.gif .Padejo labai thumbup.gif
Atsakyti
Aš taip pat pradėjau grūdinti savo mažiuką nuo 4 mėnesių, apipilynėjam šaltu vandeniu nuo kojyčių, vėliau ant nugarytės.Tik va viena bėda,pastebėjau, kad nuo to laiko,kai pradėjom apipilynėti,sūnus labai nenoriai maudosi,visąlaik verkia,nors prieš tai jokių ašarų nebūdavo,kol neapipylinėjom. Jam jau 6 mėnesiai, bet situacija negerėja.Gal kas kokių patarimų turite.
Atsakyti
Na aš savo dukrą buvau apipylus gal porą kartų, bet ji buvo laaaabai nepatenkinta
tongue.gif Kol ji buvo kūdikis, darydavau jai oro vonias, bet nežinodama, palikinėdavau ją nuogą po val. laiko nuo pat gimimo.Kai gydytoja sužinojo, gavau pilos, sakė galėjau susargdinti vaiką.Na bet nesusirgom biggrin.gif Bet iš savo vaikystės prisimenu tokį dalyką:vos tik aš maudydavausi su sese, tėtis įbėgdavo su pilnu kibiru ledinio vandens ir kad šliūktels ant mūsų, kad net žadą užtraukdavo.Bandydavom po vandeniu lyst, bet ką ten nuo tokio kiekio pasislėpsi tongue.gif Ir mums patikdavo, šalta, bet kiekvienakart laukdavau kol jis įbėgs.Kai dabar pagalvoju, tėvai pavertė grūdinimą atrakcija,tad tas pilstymas musų išvis netraumavo.Va taip norėčiau su savo dukryte padaryti, bet kol kas ji to nepripažysta.Gal kai paaugs truputį.
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2006 02 15, 14:37)
Aš taip pat pradėjau grūdinti savo mažiuką nuo 4 mėnesių, apipilynėjam šaltu vandeniu nuo kojyčių, vėliau ant nugarytės.Tik va viena bėda,pastebėjau, kad nuo to laiko,kai pradėjom apipilynėti,sūnus labai nenoriai maudosi,visąlaik verkia,nors prieš tai jokių ašarų nebūdavo,kol neapipylinėjom. Jam jau 6 mėnesiai, bet situacija negerėja.Gal kas kokių patarimų turite.

Mes saviškį nuo antrosios savaitės perpylinėjom visą šaltu vandeniu, maudėm, nardinom. Maudynės iki šiol didžiulis malonumas, apipylimus anksčiau gerai pakėlė, tik trumpai suverkdavo, o po to užkaisdavo ir patenkintas šypsodavos cool.gif . Bet kai suėjo maždaug 1,5m., vienąkart pasakė "ne" schmoll.gif , mes visgi užpylėm, tai po to labai rėkė . Po to karto perpylimus nutraukėm. Manau, nereikia per prievartą daryti to, ko vaikas nenori. Visgi tikiuos, kad sugrįš laikas, kai pamatęs šalto vandens puodą, išsišieps ir leisis perpilamas thumbup.gif .
Atsakyti