Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

Kadangi mano mergaite ne labai didele sirgale, tai imuniteto stiprinimu specialiai kazkaip neuzsiemiau ax.gif , profilaktiskai aisku gauna ir multivitaminu ir vitamino C, kai apetitas suprasteja (cia turiu omeny papildomai, zirniukais), dar geriam toki preparata Osteocare bigsmile.gif . O visa kita naturaliai, bet labai norisi pastiprinti imuniteta g.gif , reiks isbandyt ka nors is cia parekomenduotu, nes paskutiniu metu vis sloga islenda, ypac, kai pradejom lankyti darzeli, paciam epidemijos ikarstyje. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eglut @ 2010 01 03, 00:19)
Na mano pipiras praktiškai rimtai dar nesirgo, tad pasidalinsiu savo metodais  biggrin.gif
1. Dažnas buvimas lauke, žiemą bent dvi valandas, vasarą daugiau (migdau taip pat lauke, kol į vežimėlį telpa. Žiemą iki -15C)
2. MP kaip įmanoma ilgiau  ax.gif
3. Kuo daugiau vaisių, daržovių. Idealiausiai - iš močiutės darželio smile.gif

Nedaug meno, bet kol kas veikia smile.gif vitaminų ir papildų neduodu, kažkaip skeptiškos nuomonės esu. Geriau pasistengti kad per maistą vaikai viską gautų.



Visiškai pritariu. Naudoju lygiai tokius pačius metodus, tikrai padeda!
Ir dar noriu papildyti 2 metodais:

1. Geras miegas. Kai eina į darželį, 21 val. jau būna lovytėj, kad ryte 7 val. galėtų atsikelti.
2. Šaltuoju metų laiku patalpų drėkinimas, kad santykinė oro drėgmė nebūtų mažesnė negu 50 proc. (neturim drėkintuvo, ant durų ar radiatoriaus tiesiog užmetu šlapią paklodę). Girdėjau, kad esant sausam orui, išsausėja nosies gleivinė, todėl lengviau ją pažeidžia visokie virusai ir bakterijos.
Atsakyti
Nusivyliau Imunotrifinu. Gal sutapimas, bet gėrėm 2 buteliukus ir abu kartus begeriant susirgo...
Atsakyti
QUOTE(Kina @ 2010 01 27, 14:32)
Nusivyliau Imunotrifinu. Gal sutapimas, bet gėrėm 2 buteliukus ir abu kartus begeriant susirgo...

mes irgi susirgome 1 begeriant, tai antro jau nepirkome unsure.gif
Atsakyti
Aš savo vaikučiams duodu skystą kordicepsą "feniksą" Jis labai mano vaikučiams padeda. Jis yra imunoreguliatorius. Anksčiau mano vaikis dičkis sirgdavo ir sirgdavo, o dabar ligos mumi aplenke.
Atsakyti
QUOTE(ritinukas @ 2010 02 01, 14:24)
Aš savo vaikučiams duodu skystą kordicepsą "feniksą" Jis labai mano vaikučiams padeda. Jis yra imunoreguliatorius. Anksčiau mano vaikis dičkis sirgdavo ir sirgdavo, o dabar ligos mumi aplenke.

po kiek duodi?
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 02 01, 15:26)
po kiek duodi?



mes irgi geriam visa seima, ir vaikui 3 metai, pasitarus su Fohow (Fenikso) gydytoju - skyre jam po 1.5 ml 2 kartus per diena gart menesi, paskui padaryti savaites pertrauka ir dar viena menesi pagert smile.gif
Na, ziuresime, kaip bus, bet pradejome duoti susirgus bronhitu, tai kosuliai ir temperatura per 3 dienas praejo... g.gif
tik ligos metu patare 5 kartus per diena po 1.5ml duot, kol palengves, o paskui profilaktine doze 2 kartus i diena

o dar geram is sios produkcijos vaisine pasta (Fohow Meigui) - vaikui po arbatini sauksteli. Ji irgi stiprina imuniteta, panasiai kaip prebiotikai (ne probiotikai), kurie yra motinos piene.
Daktaras patare gerti kartu su skystu kordicepsu, ypac kai arteja pavasaris, o paskui rudeni kursa pakartot smile.gif
Atsakyti
Mano suneliui labai padejo homeopatinis gydymas, paskirtas jam individualiai. Is pradziu buvo paskirtas kursas preparatu imuninei sistemai sustiprinti, o dabar kelis preparatus vartojam profilaktiskai.
Atsakyti
Mano mažylei 7 mėn. Kaip ir mes visos, labai noriu, kad vaikas augtų sveikas 4u.gif . Informacijos apie kūdikių grūdinimasį internete yra daug, bet labai įdomu būtų sužinoti kaip mamytės tiesiog namuose, tarp kitų rūpesčių atlieka kokias nors grūdinimosi procedūras. Prašau pasidalinkite patirtimi smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Natalyte4 @ 2010 03 30, 22:08)
Mano mažylei 7 mėn.  Kaip ir mes visos, labai noriu, kad vaikas augtų sveikas  4u.gif . Informacijos apie kūdikių grūdinimasį internete yra daug, bet labai įdomu būtų sužinoti kaip mamytės tiesiog namuose, tarp kitų rūpesčių atlieka kokias nors grūdinimosi procedūras. Prašau pasidalinkite patirtimi  smile.gif .


As pradejau grudint nuo pirmuju dienu smile.gif (irgi gimes rugpjuti). Kas kart po maudyniu aplieju saltu vandeniu, vandens temperatura reikia mazint palipsniui, vis 2 laipsniais zemesne kad butu, kol nedaeisit iki salciausio 4u.gif
Dar nebuvo dienos, kad vaikas nebuttu lauke, nera blogo oro yra netinkama apranga clap_1.gif
Namuose niekad nebuvo siltai aprengtas, as bunu silciau apsirengusi nei jis blush2.gif
Nesvarbu kokia kambario temperatura, daromos oro vonios, nuo 10 iki 30 min thumbup.gif
Viskas bis.gif tfu tfu tfu dar ne karto nesirgo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 03 30, 20:16)
As pradejau grudint nuo pirmuju dienu  smile.gif  (irgi gimes rugpjuti). Kas kart po maudyniu aplieju saltu vandeniu, vandens temperatura reikia mazint palipsniui, vis 2 laipsniais zemesne kad butu, kol nedaeisit iki salciausio  4u.gif
Dar nebuvo dienos, kad vaikas nebuttu lauke, nera blogo oro yra netinkama apranga  clap_1.gif
Namuose niekad nebuvo siltai aprengtas, as bunu silciau apsirengusi nei jis  blush2.gif
Nesvarbu kokia kambario temperatura, daromos oro vonios, nuo 10 iki 30 min  thumbup.gif
Viskas  bis.gif  tfu tfu tfu dar ne karto nesirgo  thumbup.gif


Šaunuoliai thumbup.gif drinks_cheers.gif
Įdomu, o nuo septynių mėnesių ne per vėlu pratinti prie šaltesnio vandens? Maniškė pripratusi prie šilto vandens.
Atsakyti
Sveikos. O mano manymu, svarbiausia neperkaitint vaiko. Niekada nerengiau per siltai. Kasdien duodu nors keleta minuciu palakstyt nuogam. Ir po vonios niekada nedejau jokios kepures. O musu namuose vesu, tai ir pagalvojau, tegul pratinasi, kai salciau. Visiskai nenorejau augint vaika siltnamy.
Manau, tai yra savotiskas grudinimasis. Ir tikiuosi, kad vaikas bus sveikesnis rolleyes.gif
Atsakyti