Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

Skaičiau visą temą, bet vistiek nesupratu dėl žuvų taukų g.gif mano vaikas po ligos (gerklės uždegimas, gydymas su antibiotikais), dvi savaites kai neserga, ar galiu jam duoti žuvų taukus ar ne? kai siaučiuoja gripo epidemija tai bijau kad nenusilptų dar labiau vaiko imunitetas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolle @ 2009 11 26, 21:33)
Skaičiau visą temą, bet vistiek nesupratu dėl žuvų taukų  g.gif mano vaikas po ligos (gerklės uždegimas, gydymas su antibiotikais), dvi savaites kai neserga, ar galiu jam duoti žuvų taukus ar ne? kai siaučiuoja gripo epidemija tai bijau kad nenusilptų dar labiau vaiko imunitetas doh.gif


As manau, kad gyd. Bagdonavicius turejo omeny, kad gal nereiktu zuvu tauku duoti pacios ligos metu... O jei vaikas sveikas, tai zuvu tauku paskirtis ir yra - stiprinti imuniteta!
Mano vaikas geria kasdien ir tikrai nemanau, kad silninu jam imuniteta biggrin.gif Absurdas... Sveikas, kaip ridikas thumbup.gif
Bet, kaip sakoma, kiekvieno teise rinktis kuo tiketi ir ka rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja27: 26 lapkričio 2009 - 22:13
kokius zuvu taukus geriate? mano vaikas jau antra sav serga, bet kai baigsim vaistus gerti sake gydytoja nusipirkti zuvu taukus, bet kazkada pirkau miolers atrodo, vaikas nenorejo schmoll.gif

imunotrofna likau nepatenkinta, pradejom gerti pries susergant dvi sav, bet nei jis ligos eiga susvelnina nieko, bet dar geriam, reikia dagegti, gal jo poveikis po menesio tik pasirodys doh.gif
Atsakyti
Kiek laiko IMMUNOROFINA galima duot be pertraukos? g.gif g.gif kaip duodat? maniske pirma buteliuka baigineja- bus 3 sav, kai geria, ar pirkt nauja? biggrin.gif


Maniske zuvu tauku nera gerus dar niekada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2009 11 27, 09:07)
kokius zuvu taukus geriate? mano vaikas jau antra sav serga, bet kai baigsim vaistus gerti sake gydytoja nusipirkti zuvu taukus, bet kazkada pirkau miolers atrodo, vaikas nenorejo schmoll.gif

imunotrofna likau nepatenkinta, pradejom gerti pries susergant dvi sav, bet nei jis ligos eiga susvelnina nieko, bet dar geriam, reikia dagegti, gal jo poveikis po menesio tik pasirodys  doh.gif


Mes geriame GNLD firmos zuvu taukus mirksiukas.gif
O del to, kad vaikui nepatinka, tai viskas tvarkoj - juok nieko ten skanaus biggrin.gif Pradzioj gal nelabai nori, o paskui pripranta ir jokiu problemu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 27, 11:07)
Mes geriame GNLD firmos zuvu taukus  mirksiukas.gif
O del to, kad vaikui nepatinka, tai viskas tvarkoj - juok nieko ten skanaus biggrin.gif Pradzioj gal nelabai nori, o paskui pripranta ir jokiu problemu 4u.gif

o kur juos galima nusipirkti ir kiek kainuoja?
Atsakyti
geriausias imuniteto stiprinimas tai ko dazniau vaikscioti lauke ( aisku priklauso koks oras ) ir vaiko grudinimas. as aisku negrudinu nes bijau ka nors ne taip padaryt, bet stengiames dazniau iseit i lauka.
is savo patirties galiu pasakyt kad joks Imunotrifinas (ar kaip jis ten vadinasi) zuvu taukai ir vit. C imuniteto nesustirpino schmoll.gif vaikas ziauriai sirgo, pastoviai kartojosi bronhitas, sloga, visokie persalimai, roto virusai ir taip toliau, galvojau is ligu neislisim, pikau ant saves ir ant vaiko, ant vaiko kad pastoviai serga o ant saves kad negaliu ji apsaugot nuo ligu doh.gif paskutinis lasas buvo kai beveik visa vasara prasirgo, niekur normaliai negalejom isvaziuot pailset, nes bijojau kad susirgs doh.gif artejo ruduo o as net kraciausi is baimes kad vel prasides dar baisesnes ligos, net nezinojau ko grebtis. pasikalbejau su gydytoja, ji pasiule i sanatorija (aisku uz savo lesas ) bet vaiko sveikata svarbiausia man buvo, 10 dienu pabuvom sanatorijoj, atvaiksciuojom visa kursa i drusku kambarius, dar plius visokiu pilna papildomu proceduru, po sanatorijos pasiskiepijom Pneumo 23, dabar kiekviena diena duodu citrosept lasiukus, imuwasha purskiu, i viena kart i savaite oscillococcinuma thumbup.gif (mums superiniai zirniukai) ir aisku kai geras oras i lauka einam. Gal cia sutapimas, bet pas mus seimoj vienu metu beveik visi sirgo o sunui net sloga neprasidejo (kad tik neprikalbet tfu tfu tfu) nezinau kaip bus toliau dar visa ziema pries akys, bet tikrai zinau kad praeitais metai tokiu laiku jau butu persirges 3kartus doh.gif
cia tik mano istorija, ir visiems skirtingai padeda vaistai, vitaminai ir taip toliau . Linkiu niekam nesirgt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 26, 23:12)
As manau, kad gyd. Bagdonavicius turejo omeny, kad gal nereiktu zuvu tauku duoti pacios ligos metu.. O jei vaikas sveikas, tai zuvu tauku paskirtis ir yra - stiprinti imuniteta!
Mano vaikas geria kasdien ir tikrai nemanau, kad silninu jam imuniteta biggrin.gif Absurdas... Sveikas, kaip ridikas thumbup.gif
Bet, kaip sakoma, kiekvieno teise rinktis kuo tiketi ir ka rinktis mirksiukas.gif


Taip, jis tą teigia dėl omega-3 smile.gif
Atsakyti
Mes geriam IFLUCIDA,dabar nerandu pirkti tai aflubina geriam
Atsakyti
QUOTE(laura1979 @ 2009 12 09, 15:07)
Mes geriam IFLUCIDA,dabar nerandu pirkti tai aflubina geriam


O jus ištysai ji geriate? Ar tik ta profilaktini kursa sugeriat?
Atsakyti
Mes gerem imunitetui stiprinti ribomunil, dar geriam citrinu sultis, meduti skanaujam, lyg tai neblogai...
Atsakyti
Na mano pipiras praktiškai rimtai dar nesirgo, tad pasidalinsiu savo metodais biggrin.gif
1. Dažnas buvimas lauke, žiemą bent dvi valandas, vasarą daugiau (migdau taip pat lauke, kol į vežimėlį telpa. Žiemą iki -15C)
2. MP kaip įmanoma ilgiau ax.gif
3. Kuo daugiau vaisių, daržovių. Idealiausiai - iš močiutės darželio smile.gif

Nedaug meno, bet kol kas veikia smile.gif vitaminų ir papildų neduodu, kažkaip skeptiškos nuomonės esu. Geriau pasistengti kad per maistą vaikai viską gautų.
Atsakyti