Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 20, 16:59)
nezinau kas cia tokio juokingo...
Laimingi jus zmones, kad retai poliklinikoj teko lankytis... Dziaugiuosi uz jus... 4u.gif
As ne apie gyd. Bagdonaviciu... as apskritai apie daugeli musu salies "gydytoju"...
Papildyta:
Beje, nenoriu nieko izeisti, bet homeopatija yra pasidariusi labai didele komercija... Cia tiesiog pamastymui.

Mano patirtis labai daug ko ismoke ir atskleide daug dalyku. Jei patarimai is sios knygos jus ir jusu vaikus padarys sveikus - valio! Tada didziule pagarba autoriui...


Bet tai jau nuo seno žinomi, bet dažnai pamirštami būdai... Čia tikrai ne joks išradimas smile.gif

Tą galima taikyti absoliučiai visai farmacijai, visur yra komercija, pelno siekimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 20 lapkričio 2009 - 16:22
QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 20, 15:59)
nezinau kas cia tokio juokingo...


juokinga, nes nemanau, kad specialiai daktarai darytu, kad pas juos eitu labiau doh.gif doh.gif nu netikiu schmoll.gif schmoll.gif

o del homeoptaijo kaip komercijos -na nzn...cia negaliu gincytis- susidurt kaip su komercija neteko, bet kad va skiepai ir visokie gripai ir pan. gryna komercija -tai faktu faktas cool.gif

o homeopatija -na nezinau, mano vaikui 4 metai nesenai stuktelejo, tai kol kas vieninteli syki teko griebtis (pries gera men) nehomeopatiniu vaistu mirksiukas.gif daugiau as jiem istikima tongue.gif aisku, kalbu as apie visokias persalimo ir i jas pan. ligas mirksiukas.gif beja, pati n metu jau irgi su persalimu tik homeopatijos pagalba kovoju mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 20 lapkričio 2009 - 16:39
Matot, dabartinis maistas, gyvenimo salygos ir budas daug ka pakeite... ir tai kas buvo gerai pries 100 metu, nebutinai tinka siandien...

Ir dar vieno dalyko nesuprantu... Kam su tom ligom kovoti, jei galima nekovoti.. g.gif Jei galima ju isvengti?

Kai ieskojau iseities, kai mano vaikas istisai sirgo, tai tikslas buvo ne surasti priemone, kas padetu isgyti, o kas padarytu mano vaiko imuniteta stipru ir nelestu ligoms apskritai pasireiksti. Homeopatija pasirode tik priemone ligai isgydyti...

Kaip anglai sako "Peace!" 4u.gif

P.S. apie daktarus jus is ties labai mazai zinot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja27: 20 lapkričio 2009 - 20:40
QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 20, 20:39)
Kam su tom ligom kovoti, jei galima nekovoti.. g.gif Jei galima ju isvengti?


vat butent taip ir darau mirksiukas.gif mirksiukas.gif beja, ir homeopatija cia gelbsti, bet ne tik ji mirksiukas.gif

o apie medikus galeciau traktata parasyt biggrin.gif
Atsakyti
kalba prasidejo nuo to, kaip stiprinti vaiku imuniteta, o kuo baigesi...praktiskai internetiniu barniu schmoll.gif nezinau, nezinau mamos, kazkaip jau labai piktos esam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikiukas @ 2009 11 21, 17:01)
kalba prasidejo nuo to, kaip stiprinti vaiku imuniteta, o kuo baigesi...praktiskai internetiniu barniu schmoll.gif nezinau, nezinau mamos, kazkaip jau labai piktos esam smile.gif

Aha,ir as taip pagalvojau,kad pikciurnos smile.gif taip tikejausi perskaityti naudingu patarimu apie immunines sistemos stiprinima...
Atsakyti
Nežinau, aš neįžvelgiu jokio barnio, tiesiog diskusiją, o diskusija buvo į temą. Vat jau šis manasis ir keli aukščiau esantys postai yra tikrai ne į temą, tokių dalykų reikia ir vengti temose mirksiukas.gif

Gal čia nuo smailikų priklauso biggrin.gif , jei jau panaudojamas toks " doh.gif " tai vadinasi gali jau kvepėti pykčiais... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 21 lapkričio 2009 - 16:24
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 11 21, 17:22)
Nežinau, aš neįžvelgiu jokio barnio, tiesiog diskusiją, o diskusija buvo į temą. Vat jau šis manasis ir keli aukščiau esantys postai yra tikrai ne į temą, tokių dalykų reikia ir vengti temose  mirksiukas.gif

Gal čia nuo smailikų priklauso biggrin.gif , jei jau panaudojamas toks " doh.gif " tai vadinasi gali jau kvepėti pykčiais... g.gif  biggrin.gif


Pritariu mirksiukas.gif Niekas nesipyksta... Tiesiog skirtingi poziuriai i ta pati dalyka ir viskas smile.gif
Jei pastebejote, savo postuose tikrai siuliau, kaip ta vargana imuniteta stiprinti.
Atsakyti
Aš nusprendžiau vitaminu C kol kas apsiriboti (dar ir į akciją užtaikiau thumbup.gif ), nes kažkaip nevienareikšmiška nuomonė apie tuos taukus manęs netenkina wink.gif
Atsakyti
o koki duodat vit c be to gnld?? ar cia jis geriausias skaitos?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 11 22, 17:42)
o koki duodat vit c be to gnld?? ar cia jis geriausias skaitos?? ax.gif

as duodu naturalu is kazkokios vysnios acerola sweet ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiliukas: 24 lapkričio 2009 - 17:10
QUOTE(katiliukas @ 2009 11 24, 18:09)
as duodu naturalu is kazkokios vysnios acerola sweet  ax.gif

Pritariu, kad tas vitaminas 'c' geriausias, tik vat kad jo pirkti nebera... unsure.gif . Viską iššlavė iš vaistinių rolleyes.gif
Atsakyti