Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

QUOTE(Juodkrantė @ 2009 08 25, 11:04)
Eina sau... iš kur jūs tiek daug žinot... Aš tai domėjausi GNLD žuvų taukais, tai juose tai vat ir yra tų DHR, DHA, bet man tai buvo visai vienodai - nieko aš ten nenusimanau.
Gal jūs galėtumėt dirstelėt ir pasakyt, ar jie geri??? (GNLD žuvų taukai) Būčiau labai dėkinga už nuomonę  blush2.gif


Labai labai geri produktai thumbup.gif
Mano vaikinas buvo begalinis sirgalius, nevalgus, blogai miegantis ir visos kitos bedos, kuriu dabar nevardinsiu. Isbandziau galybe visokiu priemoniu: zoleles, biciu produktai, homeopatija ir kt. Negaliu sakyt, kad nepadejo, bet tokio rezultato, kokio tikejausi nebuvo... schmoll.gif As nezinau ko tuose vitaminuose prideta, kas per technologija, bet efektas buvo ir yra superinis tiek man, tiek mano vaikui. Va jau 3 men vaikas eina i darzeli ir atrodo net nesiruosia sustoti! thumbup.gif tfu, tfu tfu... Visos aukletojos stebisi, kas ta vaika pakeite?!
O sau, siu vitaminu pagalba, susitvarkiau zarnyno problemas, alergijos nebeliko, energijos atsirado ir t.t.
Jei ka, taip, tai REKLAMA! wink.gif Ir ne kiek to neslepiu ax.gif
Jei kas norit suzinoti ka reiskia matyti savo vaika sveika, prasom, visada padesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 18, 17:20)
Labai labai geri produktai thumbup.gif
Mano vaikinas buvo begalinis sirgalius, nevalgus, blogai miegantis ir visos kitos bedos, kuriu dabar nevardinsiu. Isbandziau galybe visokiu priemoniu: zoleles, biciu produktai, homeopatija ir kt. Negaliu sakyt, kad nepadejo, bet tokio rezultato, kokio tikejausi nebuvo... schmoll.gif As nezinau ko tuose vitaminuose prideta, kas per technologija, bet efektas buvo ir yra superinis tiek man, tiek mano vaikui. Va jau 3 men vaikas eina i darzeli ir atrodo net nesiruosia sustoti! thumbup.gif tfu, tfu tfu... Visos aukletojos stebisi, kas ta vaika pakeite?!
O sau, siu vitaminu pagalba, susitvarkiau zarnyno problemas, alergijos nebeliko, energijos atsirado ir t.t.
Jei ka, taip, tai REKLAMA! wink.gif Ir ne kiek to neslepiu  ax.gif
Jei kas norit suzinoti ka reiskia matyti savo vaika sveika, prasom, visada padesiu smile.gif

ar tie uvu taukai taip ir vadinasi "GNLD žuvų taukai" ?
Atsakyti
QUOTE(reraldas @ 2009 11 19, 16:34)
ar tie uvu taukai taip ir vadinasi "GNLD žuvų taukai"  ?

Ne smile.gif
Jie vadinasi "Omega 3 Plius" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 20, 12:47)
Ne smile.gif
Jie vadinasi "Omega 3 Plius" 4u.gif

jie kapsulese? kokia kaina ju?
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 20, 11:47)
Ne smile.gif
Jie vadinasi "Omega 3 Plius" 4u.gif



Šiuo metu skaitau T. Bagdonavičiaus knygą "Vaikų imuniteto stiprinimo ABC" ir ten rašo:
Ištrauka:
"Tuo metu, kai vaikas serga infekcine peršalimo liga ar yra didelė tikimybė ją susirgti (pvz., gripo epidemija), omega-3 reiktų vartori labai atsargiai arba visiškai atsisakyti.
Labai keista, tačiau statistika rodo, jog daugelis tėvų elgiasi būtent priešingai. Jie neperka vaikui omega-3 žuvų taukų tol, kol jis neperšąla, tačiau peršalus, pradeda juos duoti".

Gyd homeopatas teigia, kad tokiu periodu tos omega-3 slopina imuninę sistemą...
Atsakyti
QUOTE(reraldas @ 2009 11 20, 11:51)
jie kapsulese? kokia kaina ju?

Taip jie kapsulese. Del kainos - parasiau i AZ.
Nezinau is kur, kas istrauke, kad Omega 3 slopina imuniteta, nezinau...
Tai kodel siaures saliu gyventojai zuvu taukus geria istisus metus ir yra sveikiausi Europoje?
Kas del homeopatijos, tai as ja isbandziau..., bet... Mano nuomone, ji gerai, kai jau susergi. Bet vel gi, reikia pagauti ligos pradzia ir gerai atitaikyti preparata. Homeopatiniai vaistukai sutelkia organizmo gyvybine energija ir padeda iveikti liga greiciau ir be stipriu vaistu thumbup.gif Bet, jei jus ar jusu vaikas sirgalius, tai nepadarys jusu sveikais... Galit mane uzmetyt akmenim, bet mano patirtis tokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 20, 14:21)
Taip jie kapsulese. Del kainos - parasiau i AZ.
Nezinau is kur, kas istrauke, kad Omega 3 slopina imuniteta, nezinau...
Tai kodel siaures saliu gyventojai zuvu taukus geria istisus metus ir yra sveikiausi Europoje?
Kas del homeopatijos, tai as ja isbandziau..., bet... Mano nuomone, ji gerai, kai jau susergi. Bet vel gi, reikia pagauti ligos pradzia ir gerai atitaikyti preparata. Homeopatiniai vaistukai sutelkia organizmo gyvybine energija ir padeda iveikti liga greiciau ir be stipriu vaistu  thumbup.gif Bet, jei jus ar jusu vaikas sirgalius, tai nepadarys jusu sveikais... Galit mane uzmetyt akmenim, bet mano patirtis tokia g.gif


Bet žuvų taukų yra ne viena rūšis... Juk negalite 100% sakyti, kad jie vartoja tik omega-3 rolleyes.gif
Norint nustatyti, ar jų sudėtyje yra omega-3, reikia ieškoti pavadinimų DHA(DHR) ir EPA(EPR). Tai pagrindiniai omega-3 riebalų rūgščių atstovai.

Aš taip pat nieko neteigiu, tiesiog rašau ką perskaičiau toje knygelėje...

Dar iš knygos:
"Omega-3 riebalų rūgštys įeina į tam tikrų žuvų taukų sudėtį. Omega-3 svarbios intelektui vystytis, dėmėsio koncentracijai ir kraujagyslėms, tačiau jos slopina uždegimą, kuris yra pagrindinis imuniteto ginklas.
Omega-3 riebalų rūgštys slopina uždegimą, todėl yra tinkamos tais su imunitetu susijusiais atvejais, kai imuniteto atsakas sukeliant uždegimą yra iškreiptas ar per stiprus. Pvz., sergant uždegiminėmis bei autoimuninėmis ligomis - optiniu kolitu, Krono liga at bronchine astma."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 20 lapkričio 2009 - 13:50
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 11 20, 14:47)
Bet žuvų taukų yra ne viena rūšis... Juk negalite 100% sakyti, kad jie vartoja tik omega-3  rolleyes.gif
Norint nustatyti, ar jų sudėtyje yra omega-3, reikia ieškoti pavadinimų DHA(DHR) ir EPA(EPR). Tai pagrindiniai omega-3 riebalų rūgščių atstovai.

Aš taip pat nieko neteigiu, tiesiog rašau ką perskaičiau toje knygelėje...

Dar iš knygos:
"Omega-3 riebalų rūgštys įeina į tam tikrų žuvų taukų sudėtį. Omega-3 svarbios intelektui vystytis, dėmėsio koncentracijai ir kraujagyslėms, tačiau jos slopina uždegimą, kuris yra pagrindinis imuniteto ginklas.
Omega-3 riebalų rūgštys slopina uždegimą, todėl yra tinkamos tais su imunitetu susijusiais atvejais, kai imuniteto atsakas sukeliant uždegimą yra iškreiptas ar per stiprus. Pvz., sergant uždegiminėmis bei autoimuninėmis ligomis - optiniu kolitu, Krono liga at bronchine astma."

Zinote, omega-3 r.r. yra ne tik zuvu taukuose, bet ir zuvu kepenu taukuose, taip, kad riebiosios rugstys nera rodiklis... Taip, kad pagal Jusu teorija skirtumo, kuriuos taukus vartoji, nera... Abu jie turetu silpninti imuniteta...
Isvadas, manau, pasidarys kiekvienas sau...
Pavyzdziui, galima itarti, kad kai kurie gydytojai neskatina vartoti zuvu tauku, tam, kad tu pas juos dazniau lankytumeis ir pirktum daugiau vaistu...
Galima ir kitokiu prielaidu prigalvoti..., ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 20, 14:52)

Pavyzdziui, galima itarti, kad kai kurie gydytojai neskatina vartoti zuvu tauku, tam, kad tu pas juos dazniau lankytumeis ir pirktum daugiau vaistu...
Galima ir kitokiu prielaidu prigalvoti..., ar ne?

jau musu daktarai tai tikrai troksyta matyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

sergant persalimo ligom ir t.t. is viso nereik jokiu vit vartot, tik vit c galimas..visus kitus papildus reik pamirst mirksiukas.gif

as vaikui niekada nesu davus jokiu zuvu tauku 4u.gif ir kodel ne nezinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif retai lankemes poliklinikoj, tubut niekas nepasiule lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja27 @ 2009 11 20, 15:52)
Zinote, omega-3 r.r. yra ne tik zuvu taukuose, bet ir zuvu kepenu taukuose, taip, kad riebiosios rugstys nera rodiklis... Taip, kad pagal Jusu teorija skirtumo, kuriuos taukus vartoji, nera... Abu jie turetu silpninti imuniteta...
Isvadas, manau, pasidarys kiekvienas sau...
Pavyzdziui, galima itarti, kad kai kurie gydytojai neskatina vartoti zuvu tauku, tam, kad tu pas juos dazniau lankytumeis ir pirktum daugiau vaistu...
Galima ir kitokiu prielaidu prigalvoti..., ar ne?


Gal ir galima, bet toje homeopato knygoje skatinamas natūralus imuniteto stiprinimas - reguliaraus grūdinimo efektas, kuris visiškai nieko nekainuoja... Todėl kažkaip įtikino jis mane smile.gif O ką pasirinkti, tai jau kiekvienam spręsti aišku.
Tiesiog norėjau pasidalinti su visomis, nes man tai buvo naujiena, kas liečia omega-3.

PS. o teorija tikrai ne mano smile.gif, o gyd. homeopato T. Bagdonavičiaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 20 lapkričio 2009 - 15:07
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 11 20, 14:59)
Tiesiog norėjau pasidalinti su visomis, nes man tai buvo naujiena, kas liečia omega-3.

PS. o teorija tikrai ne mano smile.gif, o gyd. homeopato T. Bagdonavičiaus.

drinks_cheers.gif man ir buvo naujiena is tos knygos, ir visom draugem apsakiau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 20 lapkričio 2009 - 15:09
QUOTE(bonda @ 2009 11 20, 15:56)
jau musu daktarai tai tikrai troksyta matyt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

sergant persalimo ligom ir t.t. is viso nereik jokiu vit vartot, tik vit c galimas..visus kitus papildus reik pamirst mirksiukas.gif

as vaikui niekada nesu davus jokiu zuvu tauku 4u.gif ir kodel ne nezinau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif retai lankemes poliklinikoj, tubut niekas nepasiule lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nezinau kas cia tokio juokingo...
Laimingi jus zmones, kad retai poliklinikoj teko lankytis... Dziaugiuosi uz jus... 4u.gif

QUOTE(*Liepa18* @ 2009 11 20, 15:59)
Gal ir galima, bet toje homeopato knygoje skatinamas natūralus imuniteto stiprinimas - reguliaraus grūdinimo efektas, kuris visiškai nieko nekainuoja... Todėl kažkaip įtikino jis mane smile.gif O ką pasirinkti, tai jau kiekvienam spręsti aišku.
Tiesiog norėjau pasidalinti su visomis, nes man tai buvo naujiena, kas liečia omega-3.

PS. o teorija tikrai ne mano smile.gif, o gyd. homeopato T. Bagdonavičiaus.

As ne apie gyd. Bagdonaviciu... as apskritai apie daugeli musu salies "gydytoju"...
Papildyta:
Beje, nenoriu nieko izeisti, bet homeopatija yra pasidariusi labai didele komercija... Cia tiesiog pamastymui.

Mano patirtis labai daug ko ismoke ir atskleide daug dalyku. Jei patarimai is sios knygos jus ir jusu vaikus padarys sveikus - valio! Tada didziule pagarba autoriui...
Atsakyti