Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

Mamytės, jei vaikas tų žiedadulkių nenori gerti, sumaišykit jas su medum.
O mes jau pradėjom Oscilokokciną gerti. Man patinka, kad tik kartą per savaitę. Pernai visą ligų sezoną iki vasario vidurio vaikas jį taip čiulpė, sirgo daug mažiau nei anksčiau, per mokslo metus praleido 2 dienas dėl ligos. Bet profilaktika toks sunkiai išmatuojamas dalykas, gal ir be jo būtų nesirgęs.
Jei kas dar nežino, Oscilokokcinas yra homeopatinis vaistas, gripo ir pan. gydymui ir profilaktikai, yra kiekvienoj vaistinėj.
Atsakyti
Prasau pagalbos!
Maniskiai abudu sirgaliai siaubingi. Man rodosi jau viska isbandziau ka tik galejau. Pastoviai su beganciom nosim ir raudonom gerklem. Vienas pasveiksta tada kitas. Kitas pasveiksta, tada pirmas vel serga. Todel nebematau kitos iseities tik pradeti juos grudinti. Pati jau 10 metu maudausi po saltu dusu ir niekada nesirgdavau jokiomis persalimo ligomis tik dabar kai jau ilga laika maitinu. Ir dabar pagridniniai vaistai persalus - ledinis dusas po 2 kartus per diena.
Gydytoja patare pradeti plauti kojytes vaikams po saltu vandenuku. Pradejau - nu ir vel abudu su snargliais iki zemes. Net nezinau, ar nuo grudinimo, ar nespejo dar uzsigrudinti ir vel pasigavo koki virusa.
Skaiciau ivairiu nuomoniu. Vieni sako, jog reikia grudinti labai palaipsniui, kiti sako jog drungnu vandeniu negalima grudinti, nes organizmas neduoda atsako ir vaikas persisaldo, tipo reikia is karto saltu bet nuo nedidelio kuno ploto. Na palaipsniui, tai gal ir galima butu pabandyti, bet kad sergant grudinti nebegalima, o pasveikus reikia vel viska is naujo. Tai praktiskai nera laiko grudinti, nes nuolat serga smile.gif. Ka daryti?
Patarkite prasau, kas zinote, bandete. Supratau, kad mano kaip suaugusio zmogaus grudinimosi patirtis nebutinai tinka vaikams. Vienam 5 metai, o kitai 9 menesiai. Mazoji nemiega lauke, todel nera galimybes tokiu budu grudinti. Teisiog negali miegoti lauke nuo pat gimimo. Tikriausiai nepatinka kazkas.
Jeigu neatsiras zinanciu, tai gal kazkas prisijungtu ir noretu kartu pabandyti.. smile.gif Nes as tai visvien bandysiu eksperimentuoti, nes kitu variantu nelabai matau, kaip sustabdyti tas besaikes ligas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 04 lapkričio 2009 - 14:22
QUOTE(skruzdeda @ 2009 11 04, 15:20)
Prasau pagalbos!
Maniskiai abudu sirgaliai siaubingi. Man rodosi jau viska isbandziau ka tik galejau. Pastoviai su beganciom nosim ir raudonom gerklem. Vienas pasveiksta tada kitas. Kitas pasveiksta, tada pirmas vel serga. Todel nebematau kitos iseities tik pradeti juos grudinti. Pati jau 10 metu maudausi po saltu dusu ir niekada nesirgdavau jokiomis persalimo ligomis tik dabar kai jau ilga laika maitinu. Ir dabar pagridniniai vaistai persalus - ledinis dusas po 2 kartus per diena.
Gydytoja patare pradeti plauti kojytes vaikams po saltu vandenuku. Pradejau - nu ir vel abudu su snargliais iki zemes. Net nezinau, ar nuo grudinimo, ar nespejo dar uzsigrudinti ir vel pasigavo koki virusa.
Skaiciau ivairiu nuomoniu. Vieni sako, jog reikia grudinti labai palaipsniui, kiti sako jog drungnu vandeniu negalima grudinti, nes organizmas neduoda atsako ir vaikas persisaldo, tipo reikia is karto saltu bet nuo nedidelio kuno ploto. Na palaipsniui, tai gal ir galima butu pabandyti, bet kad sergant grudinti nebegalima, o pasveikus reikia vel viska is naujo. Tai praktiskai nera laiko grudinti, nes nuolat serga smile.gif. Ka daryti?
Patarkite prasau, kas zinote, bandete. Supratau, kad mano kaip suaugusio zmogaus grudinimosi patirtis nebutinai tinka vaikams. Vienam 5 metai, o kitai 9 menesiai. Mazoji nemiega lauke, todel nera galimybes tokiu budu grudinti. Teisiog negali miegoti lauke nuo pat gimimo. Tikriausiai nepatinka kazkas.
Jeigu neatsiras zinanciu, tai gal kazkas prisijungtu ir noretu kartu pabandyti.. smile.gif Nes as tai visvien bandysiu eksperimentuoti, nes kitu variantu nelabai matau, kaip sustabdyti tas besaikes ligas.

O koks vaiku genetinis kodas?Iki kokio amziaus sirgo vaiku tevai?Tai svarbu.
Atsakyti
QUOTE(Gydytoja pediatrė @ 2009 11 04, 17:19)
O koks vaiku genetinis kodas?Iki kokio amziaus sirgo vaiku tevai?Tai svarbu.


Vyras is viso nesirgo jokiom persalimo ligom darzelyje. O as pati tai anginom sirgdavau nuo 1 menesio vos ne kiekviena menesi. Kitokiom ligom beveik nesirgdavau tik angina. Bet maniskis tai angina serga kazkur 4 kartus per metus. O visa likusi laika buna visokie kvepavimo taku uzdegimai ir slogos. Mergaite angina dar nesirgo, visada tik slogos, bet mazute dar, spes smile.gif
Bet tikrai nenoreciau, kad mano vaikai taip kaip as. Nes paskui ir sirdutes problemu atsirado. Gerai, kad jau buvau vyresne (apie 11 metu), tai pati pasakiau, kad noriu operuoti angina, nes daugiau nebegalejau gyventi pilnavercio gyvenimo. Negalejau sportuoti, valgyti ledu, maudytis vasara. Viena ledu porcija budavo ir as lovoje su temperatura. Tai po operacijos buvo zymiai geriau, bet visvien siek tiek sirgdavau kvepavimo taku uzdegimais. Visos ligos isgaravo tik tuomet kai pradejau grudintis. Bet iki to nueitas ilgas kelias, visa vaikyste "ant antibijotiku", sirdies problemos, energijos stygius, nuovargis.
Labai nenoreciau, kad ir vaikai nueitu toki pati kelia kaip as. Mano mama sako tipo visi vaikai serga ir nera reikalo daryti eksperimentu su vaikais.

Bet man tai matyti, kad jie taip serga ir nieko nedaryti yra PATS didziausias eksperimentas su vaikais.

Galbut tam galima uzkirsti kelia.Sunui butinai reikia lankyti darzeli, nes problemos su kalba ir raida.
Atsakyti
Mums irgi labai aktuali si temele 4u.gif Buvau retai sergantis zmogus, dukryte irgi iki 2 metuku net slogos neturejo, bet viena karta emem ir susirgom, abi draugiskai, po to karto nebeislipam is ligu, as sergu po dukart i menesi, dukra irgi panasiai, kosulys apskritai beveik niekad neisnyksta, gal siek tiek buvo geriau vasara, o dabar vel tas pats doh.gif Gaila vaiko tiesiog, toks jausmas kad net vaistai nebepadeda, o jau isbandem beveik visus. Ir rodos tik jau jau pasveiko ir vel is naujo liga prikimba verysad.gif Man buvo tokia nuojauta kad paprasciausiai ne ligos kaltos, o mes pacios pasidarem neatparios, bet nuo ko pradeti? Baisu kai taip lengvai vaikas suserga, kad neuzsitraukti rimtesnes ligos po eksperimentu g.gif
Atsakyti
Idomu, ar yra kazkokios literaturos tuo klausimu. Kodel sita tema yra tokia nepopuliari, o temos, kur gausu padejavimu, jog vaikai serga tokios populiarios... Negi niekam nekyla mintis vaikus grudinti. Juk seniau atsimenu ir mokykloje mus moke apie grudinimo proceduras, tik vat gaila tik tiek ir teatsimenu, kad moke... Kiek zinau ir letinemis ligomis sergancius vaikus (astma ir kt) buvo siekiama grudinti, nes ju imunitetas labai silpnas. Nu bet gal todel, kad is grudinimo jokios naudos pramonei. Gi vaistu niekas nebepirks. Nebus galima pagasdinti gripu g.gif (aisku as pusiau juokais)
Parsisiunciau toki studento refereata tuo klausimu, bet ten be visos info parasyta, jog daznai sergancius vaikus reikia grudinti su pediatro pagalba. Klausinejau savo gydytojos, bet nieko labai aiskaus nepasake, na gal siek tiek...
Bet savo sunui tai as jau pradejau plauti kojas saltu vandeniu vakarais. Aisku pradejau kol dar nesirgo. Pradzioje drungnu, paskui saltesniu. Dabar tai siltu nuplaunu ir saltu perplaunu. Paskui nors ir susirgo sloga, visvien nusprednziau plauti. Pradzioje labai bijojau, kad nepaumetu. Bet ziuriu, kad nepaumejo! Todel ir nenutraukiau. Pakalbejau su gydytoja, tai jinai irgi sako, kad jeigu temepraturos nera ir nepablogejo, tai galima testi, taciau nereiketu intensyvinti grudinimo. O vat kudikiui tai bijau. Pas ja zymiai didesne sloga ir pirma diena kelios dalytes temperaturos buvo.
Bet raso, jog kojos tai neturi tokio efekto kaip kad visas kunas.
Jeigu idomus referetas kuri parsisiunciau, parasyk savo emaila, galesiu persiusti. Smagu tureti butu bendraminciu smile.gif

Beje jeigu idomu kaip as pati pradejau grudintis, tai tas nutiko atsitiktinai. Kai buvo blokada, tai musu name buvo isjungtas siltas vanduo. O maudytis kazkaip reikejo smile.gif Na tai po kurio laiko taip besimaudydama pastebejau, jog emiau nebesrigti! O darydavau taip: palendu, suslampu, uzsuku dusa, issimuilinu, tada vel lendu po vandeniu ta muila nusiplauti. Ir tuomet i silta chalata ir siltas tapkes.

Siulau visiems isbandyti biggrin.gif Ypac efektyvu ryte. Ir efektyvu butent ne nusiprausti po siltu, o paskui apsipilti saltu, bet is karto listi po saltu. Na kad nesinoretu zviegti tai prireike gal 10 metu. Nu bet jeigu ka, tai galima ir pazviegti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 07 lapkričio 2009 - 13:15
sveikutės,

mes irgi geriam oscilokokiną.... ir tfu tfu.... dvi žiemas be jokių ligų pragyvenom... dedu didelį pliusą šiems žirniukams.... thumbup.gif thumbup.gif ir jų sudėtis tikrai negąsdina, todėl be jokios baimės juos naudojam....
gyvenam nuosavam name, tai aišku vasarą laksto pusnuogis, basas...baseine pliuškenasi, uogas nuo krūmų kemša biggrin.gif tas irgi stiprina....

sveikatėlės visiems....nes jau prasideda ligų sezonas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2009 11 07, 21:26)
sveikutės,

mes irgi geriam oscilokokiną.... ir tfu tfu.... dvi žiemas be jokių ligų pragyvenom... dedu didelį pliusą šiems žirniukams.... thumbup.gif  thumbup.gif ir jų sudėtis tikrai negąsdina, todėl be jokios baimės juos naudojam....
gyvenam nuosavam name, tai aišku vasarą laksto pusnuogis, basas...baseine pliuškenasi, uogas nuo krūmų kemša  biggrin.gif  tas irgi stiprina....

sveikatėlės visiems....nes jau prasideda ligų sezonas  doh.gif

o nuo kokio amziaus tas oscilokokinas?
Atsakyti
čia paskaityk, aš savo informacinį lapelį išmetusi, tai negaliu pasakyt....aš kai laukiausi tai gydytoja nuo peršalimo irgi šituos žirniukus buvo išrašiusi gerti....
Atsakyti
Kiek girdėjau, šaltas vanduo kenkia sąnariams, todėl visi ruoniai, kurie maudosi eketėse, turi bėdų su sąnariais. Ar jūs, apie 20 metų lendanti po šaltu dušu, nejaučiate sąnarių, nežinau skausmų ar dar ko nors?
Kažkur skaičiau, kad efektyvus grūdinimo metodas yra kontrastinis dušas: iš pradžių šiltas, kai kūnas apsipranta, vėsus, kai apsipranta, vėl šiltas, pabaigai vėsus.
Kūdikius rekomenduoja grūdinti iš vonelės iškeltą kūdikį apipilti keliais laipsniais vėsesniu vendeniu, bet tą turbūt ir pati skaitėte.
Gal galite man atsiųsti tą studento darbą apie grūdinimą adresu: jurasili@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(jurasili @ 2009 11 08, 20:47)
Kiek girdėjau, šaltas vanduo kenkia sąnariams, todėl visi ruoniai, kurie maudosi eketėse, turi bėdų su sąnariais. Ar jūs, apie 20 metų lendanti po šaltu dušu, nejaučiate sąnarių, nežinau skausmų ar dar ko nors?
Kažkur skaičiau, kad efektyvus grūdinimo metodas yra kontrastinis dušas: iš pradžių šiltas, kai kūnas apsipranta, vėsus, kai apsipranta, vėl šiltas, pabaigai vėsus.
Kūdikius rekomenduoja grūdinti iš vonelės iškeltą kūdikį apipilti keliais laipsniais vėsesniu vendeniu, bet tą turbūt ir pati skaitėte.
Gal galite man atsiųsti tą studento darbą apie grūdinimą adresu: jurasili@gmail.com


Ne, visiskai jokiu problemu su sanariais nera. Nors mano mama tai turi polinki sirgti sanariu ligomis.
Cia dabar kalbesiu pagal save, nezinau kaip kitiems. Siltas, vesus, siltas vesus dusai - jokio poveikio nedaro. Kad normaliai veiktu, dusas turi begti salciausias imanomas. Nes jeigu vesus tai nebuna jokio poveikio. Ir tai is karsto duso paleidus galiausiai salta ne taip gerai veikia kaip kad is karto listi po saltu ir neleisti jokio karsto vandens.
Atsakyti
QUOTE(anchelika_84 @ 2009 08 30, 09:10)
ar vit C tikrai stiprina imuniteta  blush2.gif ?
savo metuku dukrelei duodu amway vit C po puse tabletes kasdien, ten parasyta nuo 4metuku, bet gydytoja patare jau duot, sake galima, ir taip pat duodu amway zuvu taukus smile.gif


Manau, kad duodant po puse tabl. nieko blogo nenutiks, nebent gali vaisiai sualergizuoti (ten berods vysnia).
As savo kinderiui daviau, tai viskas ok thumbup.gif
Atsakyti