Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

QUOTE(renatuxre @ 2009 10 07, 20:09)
ir as taip zadu daryti  mirksiukas.gif kelis zirniukus duosiu,jis sustiprina ta imuniteta? g.gif

siandien pabandziau duoti,Išspjove viska lauk,neskanu jam,man ir neskanu schmoll.gif gal su vandeniu galima sumaisyti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxre: 08 spalio 2009 - 08:11
QUOTE(mama Danutė @ 2009 09 09, 16:47)
Dar yra toks nosies purškalas Imuvash su betagliukanu.


QUOTE(jurgytia @ 2009 09 25, 18:19)
Mes bandėm tą Imuvasha. Tik nepasakyčiau, kad kažką padėjo.


Imuwaschas imuniteto nestiprina. Bent jau aš to nepastebėjau. Bet visas slogas ir sinusitus labai puikiai gydo ir greitai. Pati išsigydžiau sinusitą per 3 dienas. O sūnum vis vargsu - neaiški sloga ar sinusitas jam. Bet kai papurškiu Imuvashą, pagerėja iš žalių tirštų snarglių per porą dienų pereina iki vandenėlio ir po to išvis sloga praeina.
Atsakyti
Sveikutes merginos,

NEZINAU AR AS CIA REKLAMA PADARYSIU AR TIESIOG PAPASAKOSIU SAVO ISTORIJA

mano suneliui bus 4 metukai turejau dydele bedele nuo mazumes nevalgiukas superinis tiesiog buvo nevalgiukas atrodydavo kad jis sventa dvasia gyveno vaje ko tik neismeginau as is vitaminu is visokiausiu hemoepatiniu ir netik poto vaziavau pas zolininke gana zinoma Rapceviciene girdziau arbateles rezultatas nulis jokio apetito jokio svorio o kraujo tyrimai puikus slapimo viskas normalu bet as juk namie bunu matau kad jis na nevalgo juolabiau sakyciau bent saldaini koki suvalgytuapetita mazina ne saldumynu jis visai nevalgo ir ka manot tos krizes laikais pasiule man produkcija AMWAY platinti galvoju gal viena kita lita uzsidirbsiu na ir o kai pati turi ir matai norisi nusipirkti nusipirkau sau vitaminu nes sirdies bure tabaluoja ir suneliui multivitaminu tiesiog pirkau seip kad truko iki izsakymo ir ai galvoju pasilepinsiu ir tikrai du menesius pavartojus pasrode poveikis tikrai jokio priepolio man nebuc\vo o sunelis grazu ziuret kaip siuo metu netgi valgo virta vistyte ir tirsiog net nuotaika man kita kai jis valgo o imunitetas musu manau super pasidare jokiu ligeliu nebeturim net gi visi namiskiai roto virusiuku atsirgo o sunus atsilaike as suzaveta. Vat mano istorija tai manau jei iseiciu nera ir viskas isbandyta pameginkit gal jum tiks jei nepazystat kas uzsiima amway tai parasykit az man galesiu padwt nes drauge uzsiima vis dar o as aptingau blush2.gif





Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 10 21, 10:02)
Sveikutes merginos,

NEZINAU AR AS CIA REKLAMA PADARYSIU AR TIESIOG PAPASAKOSIU SAVO ISTORIJA

mano suneliui bus 4 metukai turejau dydele bedele nuo mazumes nevalgiukas superinis tiesiog buvo nevalgiukas atrodydavo kad jis sventa dvasia gyveno vaje ko tik neismeginau as is vitaminu is visokiausiu hemoepatiniu ir netik poto vaziavau pas zolininke gana zinoma Rapceviciene girdziau arbateles rezultatas nulis jokio apetito jokio svorio o kraujo tyrimai puikus slapimo viskas normalu bet as juk namie bunu matau kad jis na nevalgo juolabiau sakyciau bent saldaini koki suvalgytuapetita mazina ne saldumynu jis visai nevalgo ir ka manot tos krizes laikais pasiule man produkcija AMWAY platinti galvoju gal viena kita lita uzsidirbsiu na ir o kai pati turi ir matai norisi nusipirkti nusipirkau sau vitaminu nes sirdies bure tabaluoja ir suneliui multivitaminu tiesiog pirkau seip kad truko iki izsakymo ir ai galvoju pasilepinsiu ir tikrai du menesius pavartojus pasrode poveikis tikrai jokio priepolio man nebuc\vo o sunelis grazu ziuret kaip siuo metu netgi valgo virta vistyte ir tirsiog net nuotaika man kita kai jis valgo o imunitetas musu manau super pasidare jokiu ligeliu nebeturim net gi visi namiskiai roto virusiuku atsirgo o sunus atsilaike as suzaveta. Vat mano istorija tai manau jei iseiciu nera ir viskas isbandyta pameginkit gal jum tiks jei nepazystat kas uzsiima amway tai parasykit az man galesiu padwt nes drauge uzsiima vis dar o as aptingau blush2.gif

o nuo kokio amziaus tie multivitaminai?kokia kainas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 10 21, 10:02)
Sveikutes merginos,

NEZINAU AR AS CIA REKLAMA PADARYSIU AR TIESIOG PAPASAKOSIU SAVO ISTORIJA

mano suneliui bus 4 metukai turejau dydele bedele nuo mazumes nevalgiukas superinis tiesiog buvo nevalgiukas atrodydavo kad jis sventa dvasia gyveno vaje ko tik neismeginau as is vitaminu is visokiausiu hemoepatiniu ir netik poto vaziavau pas zolininke gana zinoma Rapceviciene girdziau arbateles rezultatas nulis jokio apetito jokio svorio o kraujo tyrimai puikus slapimo viskas normalu bet as juk namie bunu matau kad jis na nevalgo juolabiau sakyciau bent saldaini koki suvalgytuapetita mazina ne saldumynu jis visai nevalgo ir ka manot tos krizes laikais pasiule man produkcija AMWAY platinti galvoju gal viena kita lita uzsidirbsiu na ir o kai pati turi ir matai norisi nusipirkti nusipirkau sau vitaminu nes sirdies bure tabaluoja ir suneliui multivitaminu tiesiog pirkau seip kad truko iki izsakymo ir ai galvoju pasilepinsiu ir tikrai du menesius pavartojus pasrode poveikis tikrai jokio priepolio man nebuc\vo o sunelis grazu ziuret kaip siuo metu netgi valgo virta vistyte ir tirsiog net nuotaika man kita kai jis valgo o imunitetas musu manau super pasidare jokiu ligeliu nebeturim net gi visi namiskiai roto virusiuku atsirgo o sunus atsilaike as suzaveta. Vat mano istorija tai manau jei iseiciu nera ir viskas isbandyta pameginkit gal jum tiks jei nepazystat kas uzsiima amway tai parasykit az man galesiu padwt nes drauge uzsiima vis dar o as aptingau blush2.gif


ir butina dabar tai kiekvienoje temoje kaisioti?
Atsakyti
Tikrai, ar būtina reklamuoti čia? Žinom tuos amwy, foreverliving aloe vera ir t.t. Mamos, turinčios dažnai sergančius vaikučius, renka visokią tokią informaciją. Bet paklausus savo gydytojos, atsakymas buvo griežtas: "Tai jūsų piniginės reikalas. Nesertifikuotų aš nesiūlau, geriau patylėsiu. Ar padės ar pakenks, nebūsiu atsakinga". Tai va, garantijos nėra (nors gal nėra ir perkamiems vaistinėse). Gal kam nors ir padeda. Bet aš geriau pasitikėsiu savo gydytoja, o ne suinteresuotais užsidirbti platintojais.
Atsakyti
QUOTE(Kina @ 2009 10 30, 18:41)
Tikrai, ar būtina reklamuoti čia? Žinom tuos amwy, foreverliving aloe vera ir t.t. Mamos, turinčios dažnai sergančius vaikučius, renka visokią tokią informaciją. Bet paklausus savo gydytojos, atsakymas buvo griežtas: "Tai jūsų piniginės reikalas. Nesertifikuotų aš nesiūlau, geriau patylėsiu. Ar padės ar pakenks, nebūsiu atsakinga". Tai va, garantijos nėra (nors gal nėra ir perkamiems vaistinėse). Gal kam nors ir padeda. Bet aš geriau pasitikėsiu savo gydytoja, o ne suinteresuotais užsidirbti platintojais.

Geri tie Amway vitaminai. Vien tik perskaicius ju sudeti,tampa aisku is ko jie pagaminti. Jei jie yra nesertifikuoti, tai nezinia kodel: ar neparanku vaistinese parduodamu vitaminu gamintojams ar tikrai delto,kad yra tokie blogi biggrin.gif
Atsakyti
reklama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2009 09 29, 20:19)
Sveikos,

na ir man prasidejus rudeniui ir darzelio sezonui aktualus imuniteto stiprinimo klausimas  smile.gif  As prisiskaicius visokios info nutariau isbandyti biciu ziedadulkes,tai jau keleta dienu kaip duodu sunui rytais pries darzeli.Tiesa pirkau naturalias,grudeliais.


as irgi nusipirkau ziedadulkiu, ir teiravausi pas pardavejus, ar vaikams galima, tai sake, kad iki 12 metu nelabai. Ir dar biciu produktai nemazas alergenas... g.gif
Nepastebejote jokiu salutiniu poveikiu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE
as irgi nusipirkau ziedadulkiu, ir teiravausi pas pardavejus, ar vaikams galima, tai sake, kad iki 12 metu nelabai. Ir dar biciu produktai nemazas alergenas... g.gif Nepastebejote jokiu salutiniu poveikiu? ax.gif


Na,o kai as klausiau,tai man sake,kad ir vaikams galima,tik atitinkamom dozem,tai yra labai labai nedaug,ant saukstelio galo tuos kelis grudelius rytais ant tuscio skrandzio.Del alergijos,manau,jie apskritai vaikas nera alergiskas medui ar kokiem kitiem biciu produktams,tai nieko baisaus nuo tu ziedadulkiu ir nenutiks,visai kas kita jei zinote jog vaikas alergiskas,tuomet tikriausiai nereiktu duoti.Mano sunui jokiu alergijos pozymiu nepasireiske.Vienintele beda,kad labai jau nenoriai geria,tikrai nera skanios tos ziedadulkes,tokio specifinio skonio,bet vistiek su visokiais ikalbinejimais siaip ne taip isgeria. Kol kas pfu pfu pfu nesergam,si rudeni dar net slogos neturejo,nezinau ar cia tos ziedadulkes padeda ar siaip sutapimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2009 11 02, 19:10)
Na,o kai as klausiau,tai man sake,kad ir vaikams galima,tik atitinkamom dozem,tai yra labai labai nedaug,ant saukstelio galo tuos kelis grudelius rytais ant tuscio skrandzio.Del alergijos,manau,jie apskritai vaikas nera alergiskas medui ar kokiem kitiem biciu produktams,tai nieko baisaus nuo tu ziedadulkiu ir nenutiks,visai kas kita jei zinote jog vaikas alergiskas,tuomet tikriausiai nereiktu duoti.Mano sunui jokiu alergijos pozymiu nepasireiske.Vienintele beda,kad labai jau nenoriai geria,tikrai nera skanios tos ziedadulkes,tokio specifinio skonio,bet vistiek su visokiais ikalbinejimais siaip ne taip isgeria. Kol kas pfu pfu pfu  nesergam,si rudeni dar net slogos neturejo,nezinau ar cia tos ziedadulkes padeda ar siaip sutapimas  smile.gif



Tai reikes ir man saviskiui pabandyti, del skonio tai tikrai ne kas, pati vartojau schmoll.gif o tos slogos isstisai vargina, labai tikiuosi kad pades... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai reikes ir man saviskiui pabandyti, del skonio tai tikrai ne kas, pati vartojau schmoll.gif o tos slogos isstisai vargina, labai tikiuosi kad pades... 4u.gif


pabandykite,jei vaikas nealergiskas tai blogiau nebus smile.gif Tik ziedadulkiu nereiketu vartoti ilgai be pertraukos,kazkur skaiciau,kad reikia gerti kursais,3 savaites geriam,paskui mazdaug 2-3 savaites pertrauka ir vel is naujo.Tuo metu kai geria ziedadulkes neduodu jokiu kitu papildomu vitaminu,bijau,kiad nebutu visko per daug smile.gif
Atsakyti