Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

Sveikos,

na ir man prasidejus rudeniui ir darzelio sezonui aktualus imuniteto stiprinimo klausimas smile.gif As prisiskaicius visokios info nutariau isbandyti biciu ziedadulkes,tai jau keleta dienu kaip duodu sunui rytais pries darzeli.Tiesa pirkau naturalias,grudeliais.
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2009 09 29, 20:19)
Sveikos,

na ir man prasidejus rudeniui ir darzelio sezonui aktualus imuniteto stiprinimo klausimas  smile.gif  As prisiskaicius visokios info nutariau isbandyti biciu ziedadulkes,tai jau keleta dienu kaip duodu sunui rytais pries darzeli.Tiesa pirkau naturalias,grudeliais.

o kur pirkote biciu ziedadulkes? kaip jas duodate g.gif
Atsakyti
QUOTE
o kur pirkote biciu ziedadulkes? kaip jas duodate g.gif


Pirkau turguj,kur medumi ir kitais biciu produktais prekiauja,ten ir koriu ir biciu duoneles turi.Duodu maziau nei po puse arbatinio saukstelio ryte ant tuscio skrandzio. Kiek skaiciau tai nuolat vartoti nereikia,tiesiog kursa pagerti 4-6 savaites,paskui daryti pertrauka
Atsakyti
QUOTE(gabani @ 2009 09 29, 14:57)
mes jau geriam trecia buteliuka,pakolkas viskas gerai buvo biski sloga uzklydus kai pradejom lankyt darzely.tai kas ryta nosyte pravalom su Sterimar ir viskas thumbup.gif .tikimes smarkiau nesusirkt smile.gif .kaip mum daktare sake isgerus buteliuka Immunotrofina padaryt savaite pertrauka ir toliau gert.tai mes taip ir darom.ir gersim turbut per visa ziema smile.gif

O jus skaitete sio papildo sudeti.? As puses ingridientu nesupratau: saldikliai,sorbatai ir t.t. Nezinau, kaip sis sirupas gali stiprinti imuniteta, jei jame pilna maistiniu papildu ir konservantu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasiliukas: 04 spalio 2009 - 12:38
QUOTE(Rasiliukas @ 2009 10 04, 13:38)
O jus skaitete sio papildo sudeti.? As puses ingridientu nesupratau: saldikliai,sorbatai ir t.t. Nezinau, kaip sis sirupas gali stiprinti imuniteta, jei jame pilna maistiniu papildu ir konservantu  g.gif

jei jum nepatinka tai niekas ir neliepia vartoti.mum jie yra geri.o nejaugi jus taip sveikai gyvenat be jokiu konservantu g.gif sveikai maitinates ir t.t.kiekvienas zmogus ziuri pagal save kaip jam geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Nenorejau izeisti blush2.gif Tik parasiau savo mintis,kad sudetines dalys vargu ar stiprina imuniteta blush2.gif Mums ji taip pat skyre gydyojas. Sumokejau 50 lt, parsinesiau namo,o kai perskaiciau sudeti,padejau ji i lentyna. Yra tikrai naturalesniu priemoniu stiprinti imuniteta... 4u.gif ir nepykit ant manes uz nuomone wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2009 10 05, 11:25)
Nenorejau izeisti  blush2.gif  Tik parasiau savo mintis,kad sudetines dalys vargu ar stiprina imuniteta  blush2.gif  Mums ji taip pat skyre gydyojas. Sumokejau 50 lt, parsinesiau namo,o kai perskaiciau sudeti,padejau ji i lentyna. Yra tikrai naturalesniu priemoniu stiprinti imuniteta... 4u.gif ir nepykit ant manes uz nuomone  wub.gif

ne tikrai niekas nepyksta,ir nematau del ko pykt mirksiukas.gif .kiekvienas gali isreikst savo mintis smile.gif
Atsakyti
Geriam vit C lasiukus, grudinames plikinedami, miegam prie praviro lango... Verdu arbateles is ersketuogiu ir dziovintu zemuogiu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2009 09 29, 20:19)
Sveikos,

na ir man prasidejus rudeniui ir darzelio sezonui aktualus imuniteto stiprinimo klausimas  smile.gif  As prisiskaicius visokios info nutariau isbandyti biciu ziedadulkes,tai jau keleta dienu kaip duodu sunui rytais pries darzeli.Tiesa pirkau naturalias,grudeliais.

nusipirkau ciandiens biciu ziedadulkes,kiek kazin man duoti jo vaikui?mums 2m. g.gif
Atsakyti
QUOTE
nusipirkau ciandiens biciu ziedadulkes,kiek kazin man duoti jo vaikui?mums 2m. g.gif


na galim pamastyt,jei suaugusiems rekomenduojama po arbatini sauksteli karta per diena ryte,tai kazkur skaiciau,kad vaikams nuo 6 metu galima po puse arbat saukstelio,mano sunui tuoj tuoj 5-eri,tai duodu maziau nei po puse saukstelio,tai jei jums dveji,manau pakaktu ant saukstelio galo kelis tuos grudelius ziedadulkiu pakabinti g.gif Na bent jau as tap duociau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2009 10 07, 19:05)
na galim pamastyt,jei suaugusiems rekomenduojama po arbatini sauksteli karta per diena ryte,tai kazkur skaiciau,kad vaikams nuo 6 metu galima po puse arbat saukstelio,mano sunui tuoj tuoj 5-eri,tai duodu maziau nei po puse saukstelio,tai jei jums dveji,manau pakaktu ant saukstelio galo kelis tuos grudelius ziedadulkiu pakabinti  g.gif  Na bent jau as tap duociau  4u.gif

ir as taip zadu daryti mirksiukas.gif kelis zirniukus duosiu,jis sustiprina ta imuniteta? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxre: 07 spalio 2009 - 19:11
o as tai neradau ziedadulkiu, tai nupirkau duoniuku, teko girdeti, kad jie turi daug naudingu megziagu, tai duodu po viena i diena su medumi smile.gif
Atsakyti