Įkraunama...
Įkraunama...

Grūdinimo menas

Ir vėl bandau atgaivinti temą 4u.gif
Klausimas sveikuolių mamytėms. Kiek kartų per savaitę darot grūdinimą šaltu vandeniu? Aš darau 2 kartus g.gif Ar reikėtų dažniau?
Atsakyti
QUOTE(Tobako @ 2008 12 03, 13:00)
Ir vėl bandau atgaivinti temą  4u.gif
Klausimas sveikuolių mamytėms. Kiek kartų per savaitę darot grūdinimą šaltu vandeniu? Aš darau 2 kartus  g.gif  Ar reikėtų dažniau?

O jūs ar pačios prausiatės po šaltu vandeniu g.gif ar tik vaikus g.gif
Na aš tai kai pati nemėgstu šalto vandens, tai ir savo dukrų nesiryžtu po juo kišti blush2.gif
Atsakyti
Aš nemėgstu šalto vandens (prausiuosi po ganėtinai vėsiu, bet tikrai ne šaltu) blush2.gif Todėl galima sakyti, kad tik savo pupą po šaltu kišu smile.gif Ji buvo toks sirgaliukas, kad doh.gif Šventai tikiu, kad tik grūdinimasis jai padėjo sustiprėti, na ir žuvies taukai su vit. C tongue.gif Šiaip, aš patenkinta, kad ryžausi tokiam eksperimentui ax.gif Mano mamai tai net pagalvoti baisu, kad vaikas liejamas šaltu vandeniu doh.gif Sako, kad pati niekad tokiu kankinimu neužsiimtų blush2.gif Bet vat klausimas, ar 2 kartai per savaitę nėra per mažai???
Atsakyti
sweikos...kai per du menesius sunus dukart apturejo pulinga angina,gydyma antibiotikais ir pagulejima ligonineje ir dar tokiu metu laiku verysad.gif .labai rimtai noriu uzsiimti vaiko organizmo stiprinimu unsure.gif
zinome visos kuo daugiau gryno oro,sveikas maistas ,saltu vandeniu lieti kol kas dar neketinu smile.gif ...bet kas konkretesniu,ga;l stebuklinga procedura sanatorijoje,kazkoks maisto produktas,naturalus vitaminai.....ar dar kazkas padejo vaikiuka padaryt sveiku ridiku? biggrin.gif

taigi laukiu patarimu,kurie speju daug kam aktualus,sustiprinkime vaikucius per vasara.
Atsakyti
QUOTE(sermuksnelis @ 2009 06 18, 23:08)
sweikos...kai per du menesius sunus dukart apturejo pulinga angina,gydyma antibiotikais ir pagulejima ligonineje ir dar tokiu metu laiku verysad.gif .labai rimtai noriu uzsiimti vaiko organizmo stiprinimu unsure.gif
zinome visos kuo daugiau gryno oro,sveikas maistas ,saltu vandeniu lieti kol kas dar neketinu smile.gif ...bet kas konkretesniu,ga;l stebuklinga procedura sanatorijoje,kazkoks maisto produktas,naturalus vitaminai.....ar dar kazkas padejo vaikiuka padaryt sveiku ridiku? biggrin.gif

taigi laukiu patarimu,kurie speju daug kam aktualus,sustiprinkime vaikucius per  vasara.


Mano mergina 4 metukų sirgo ne du mėnesius, visus metus nuo rudens. Į draželį nueidavo, o po savaitės susirgdavo ir tada į jį neidavo 3 savaites ir daugiau.
žinoma gydytoja visuomet skyrė antibiotikus doh.gif dabar net nenoriu prisiminti fool.gif

Taigi ėmiausi iniciatyvos pati ir pradėjau intensyviai skaityti apie natūralias gydymo priemones ir žinoma homeopatiją. Tik dabar supratau kodėl homeopatiniai preparatai anksčiau nepadėdavo doh.gif Tiesiog reikia labai žinoti kaip juos vartoti atsižvelgiant į situaciją.

Na, bet čia neišsiplėsiu, o tiesiog siūlau pačioms kam tai įdomu pasidomėti. Informacijos begalė yra internete, o knygų knygelių blink.gif

Einant prie reikalo, tai aš jau nuo kovo mėnesio savo dukrytei nebeduodu nė vieno ne homeopatinio arba nenatūralaus preparato sergant. Neesant reikalo neduodu nieko. Pora kartelių dar sirgo, gydytoja kaip visada siūlė antibiotikus, nes kartojosi viskas tas pats kas ir anksčiau ir nė kiek lengvesne forma, o priešingai, sakyčiau net sunkesne, nes nuo antibiotikų imunitetui dukrytės buvo kirstas stiprus smūgis.

Įveikėme susirgimus be jokių komplikacijų tfu tfu tfu unsure.gif beje per daug trumpesnį laiką thumbup.gif

Šiuo metu jau nebeserga 1,5 mėnesio. Neduodu nieko, tik daug šviežių uogų ir vaisių smile.gif

Sode turime baseiną su čiuožykla iš kurio kiaurą dieną neišlipa, o vanduo yra šiltas tik tiek kiek saulė spėja jį įšildyti (jei ji apskritai tą dieną būna).

Vienu žodžiu vaikas jau 1,5 mėnesio laksto nuogas, pamėlynavusiom lūpom, o sveikas kaip ridikas tfu tfu tfu.

Daugiau kažkokių imtis priemonių neketinu vasarą, tačiau rudenį planuoju įsigytį eterinių aliejų garintuvą ir bandyti patalpose virusus šiek tiek baidyti eteriniais aliejais (planuoju ir darželiui tokį padovanoti).

keletą galėčiau parekomenduoti:

http://www.aromata.l.../produktas/218/

http://www.aromata.l.../produktas/151/

Beje tiek vasarą, tiek žiemą, tik vat vasarą kada papuola, o ne kasdien duodu dukrytei po arbatinį šaukštelį savo pagamintą medaus desertą ax.gif
Pagrindas medus, o visa kita lazdynų riešutukai, džiovinti abrikosai, razinos, citrinų natūralios sultys. (visuz ingredientus perku eko).

Na kol kas laikomės liuks thumbup.gif Žiūrėsim kaip bus rudenį, o tada ir vėl susirašysime pasidalinti arba gerais patarimai arba vėl klausti naujų smile.gif
Atsakyti
As tik zinau, kad nuo per didelio sterilumo ir perdetu rupinimusi vaikai serga.
Atsakyti
Vitaminas C sparciai padeda imuniteto stiprinimui smile.gif
Atsakyti
mes dabar geriam vit c, zuvu taukus ir pradejau eziuole duot - kad iki rudens butumem atsparios persalimams
Atsakyti
Toks preparatas nepigus yra IMUNOTROFINA,(nepagalvokit kad reklamuoju biggrin.gif ),maziausiai 2 men ji duot reikia,o siaip 3 men,pradedant nuo rugpjucio.Cia daznai sergantiems vaikams,ypac ruosiantis i kolektyva(mokykla,darzelis)Naturalus visiskai,na pradejom gerti mudu,skaiciau internete,mamu atsiliepimai puikus,be to musu gyd yra naturialios medicinos salininke,taip pat ji rekomendavo.Taigi,ziuresim..... g.gif
Atsakyti
Labai aktuali tema. Nuo metuku mano mazius sirgdavo kas du men., gydytojas vis skirdavo antibiotiku,kol galu gale vaiko imunitetas galutinai nusilpo- savaite laksto sveikas, tris serga, po antibiotiku ne tik viduriavo, bet ir veme. Su siaubu prisimenu tas dienas, tada jau pati emiausi gydymo, labai daug informacijos gavau internete, skaiciau apie naturalius gydymo metodus, homeopatija, imuniteto stiprinima, skaiciau vaistu informacinius lapelius, deja, tai labai sunku atstatyti, ir uztruks kol sustipres, bet kolkas apsieinam be antibiotiku, vien homeopatiniai preparatai, pas gyd. vaikstom tik tyrimu padaryt ir pazyma gaut, pati pasakydavau kokiu vaistu duodu ir taip gydomes iki siol.
Pats svarbiausias dalykas- vengti imuniteto slopinimo (tai stresas, saldumynai, netgi omega3), issiaiskinti silpniausia organizmo vieta ir ja stiprinti, galima vartoti imunostimulatorius, zodziu, mielos mamos, ieskokit informacijos, jos tikrai yra, nesurasysiu juk vienoj zinutej, o ir zinios mano ne profesionalios, konsultuokites su gydytojais, homeopatais, kurie ismano gydyma bei imuniteto stiprinima.
Linkiu visiems vaikuciams stiprios sveikatos, o mamytems kantrybes.
Atsakyti
Mes paleidziam sode savo dukryte basom lakstyti, baseiniuko vesiam vandenuke turkstis. Siulau jai daug vaisiu, uogu, geriam zuvies taukus, valgom sveika, kuo paprastesni, ivairesni maista. Vaikiukam labai ne i nauda siuolaikinis musu didziulis tempas, lekimas, stresas. Stengiames to vengti, gyventi ramiai. Iki 2 metu neturejom temperaturos. Pradejus eiti i darzeli buvo uzpuole virusai, matysim, kaip dabar - po atostogu.
Atsakyti
o ar zinote, kad zuvies taukai slopina imuniteta.....!!!!!
Atsakyti