Įkraunama...
Įkraunama...

Pūlingas gimdos uždegimas

Muzikevičius taip pat labai geras gydytojas, o Brajinskas yra jo mokinys. Kai gydžiau savo kalę tai dėl įdomumo vedžiau pas abu ( bet nei vienam nesakiau kad einu pas kitą ) ir abu sakė tą patį smile.gif
Iš savo patirties galiu sakyti kad man jie abu yra superiniai ir pasitikiu.
Man už vizitus, apžiūras siūlų išėmimą nei lito nepaėmė, tik už pačią operaciją ir vaistus. Muzikevičius ir nieko neėmė, vienu žodžiu man jie lygūs smile.gif
Atsakyti
as taip pat per visa tai perejau mano prancuziukei buvo irgi apie 8 metai, laukeme kol gims suniukai o teko daryti operacija verysad.gif turbut buvo sunkiausia diena gyvenime cry.gif ,bet jau praejo beveik 2 metai ir kolkas viskas gerai tfu tfu tfu,tik gaila kad negales turet suniuku,kaip tik tada norejau viena sau pasilikti sad.gif
Atsakyti
Matau, kad jau seniai buvo begvildenta ši tema, nors ji iš ties yra labai opi. Aš irgi per tai su savo šunyte praėjau. Mano vokiečių aviganei, kai jai buvo 6 metai, pašalino visą gimdą su visais jos priedais.
O buvo taip. Ji labai gera darbinė kalė. Ji buvo pakergta tikslu gauti gerus darbinius jos vaikučius. Tačiau reikalai pakrypo į blogają pusę. Po kurio laiko ji atsisakė nuo maisto, vėmė, buvo vangi, niekas jos nesudomindavo, ką jau kalbėti apie jos kasdienį reglamentuotą darbą. Aš iškart kreipiausi į vadovybę, kad ją nuvežti į vet. gydyklą. Taigi ten konstatavo, kad rado gimdoje kumščio dydžio cistą, ir tris slyvos dydžio, plius prie to, tris šuniukų embrijonus. Pasiūlė viską išpjauti, nes ta "zaraza" jau buvo pažengusi. Aš labai norėjau jos palikuonių, nes tikrai darbinykė kalė yra , kokių reta. Buvo nelengva ir skaudu, bet aš pasirinkau visišką gimdos pašalinimą, kad išsaugoti mano šunytės vienintelės gyvybę.
Dabar tfu, tfu, tfu - viskas gerai. Ji šauniai atlieka savo kasdienes pareigas, yra gyvenimu patenkinta, žvali, pilna gyvybės. O kadangi ji tokia, tai ir man labai gerai, aš džiaugiuosi, kad mano šunytė išgyveno ir dar daug metų džiugins mane, be to atneš daug naudos mūsų valstybei.
Atsakyti

Mano bendradarbės kalę (bokserę) operavo su tokia pat problema, tai kainavo 250 Lt (Kaune, Kriaučeliūno klinikoje). Galiu duoti daktaro telefoną
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rida_R: 07 sausio 2006 - 02:08
Laba diena,
Laisa ar galetumet man pasakyti kokius antibiotikus Jums skyre veterenaras?
Mano suniukui prasidejo irgi problemos, pradejo gerti daug vandens, yra nerami, nuejom pas veterenara padare tyrimus pasake kad greiciausiai prasideda problemos su gimda. Israse gerti Enroxyl vaistus, ir stebeti suniuka pasake. Jau 5 dienos kaip geriam vaistus, bet nematau pasikeitimu. Sestadieni reikia vel pasirodyti.
Atsakyti
QUOTE(ira_t @ 2007 08 01, 12:44)
Laba diena,
Laisa ar galetumet man pasakyti kokius antibiotikus Jums skyre veterenaras?
Mano suniukui prasidejo irgi problemos, pradejo gerti daug vandens, yra nerami, nuejom pas veterenara padare tyrimus pasake kad greiciausiai prasideda problemos su gimda. Israse gerti Enroxyl vaistus, ir stebeti suniuka pasake. Jau 5 dienos kaip geriam vaistus, bet nematau pasikeitimu. Sestadieni reikia vel pasirodyti.

Oi žinok tikrai nebepamenu unsure.gif Bet jei jum per tiek laiko jokiu pagerėjimo požymių nėra tai aš jūsų vietoj arba keisčiau vetą arba kuo greičiau operuot, nes galit ir nebespėt verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kada kas susidurs su panasia situacija ir nezinos ka daryti. Mano kalytei (bokserei) taip pat buvo nustatytas pulingas gimdos uzdegimas. Jai 10 metu. sprendima priimti nebuvo lengva, taciau nusprendem rizuokuoti, nes buvo paaiskinta, kad vaistai skirti sios ligos gydimui labai kenkia kepenims, o beto liga galia atsinaujinti po kiekvienos rujos. Todel ar ansciau ar veliau operacija neisvengiama, o operuojant kepenu ir inkstu rodikliai labai svarbus. Labai bijojau, bet operacija pavyko sekmingai ir mano mazyte dabar sveika, atsigavineja po operacijos.
Atsakyti