Įkraunama...
Įkraunama...

Pūlingas gimdos uždegimas

QUOTE(Laisa @ 2005 05 27, 09:13)
Merginos aš šokinėju iš laimės thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .Mano Bitutei nebedarė operacijos biggrin.gif Ji jau vakar buo žvalesnė, ėdė, vaikščiojo man iš paskos, ir lauke truputį lakstė biggrin.gif O naktį tai miegojo atvertus kojas į viršų ir knarkė kaip girtas vyras thumbup.gif Tai veterinaras šį rytą apžiūrėjo ir pasakė kad gamta ir antibiotikai padarė savo ir operacijos nebereikia thumbup.gif, kad viskas išsivalė.  Pradėjo juoktis, sako sveiką šunį atvedei ir nori kad pjaučiau. ax.gif Dar išrašė vaistų ir palinkėjo sėkmės. Tai mes laimingos išbėgom lauk thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Po 3 mėn. liepė apsilankyt vėl, o jei pastebėsiu ką nors keisto iš karto jam skambinti. Bet sakė kad neturėtų pasikartoti thumbup.gif  thumbup.gif .Bet labai džiaugiuos kad ėjau pas tokį gerą veterinarą  wub.gif Tai dabar labai laiminga. O per tą savaitę kaip ligonį aš ją lepinau ir daviau ėst ką ji norėjo, tai dabar panelė labai išlepo.Bet tai nesvarbu, kad tik sveika būtų.
Ačiū merginos už palaikymą 4u.gif

Valio clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Laisa, labai dziaugiuosi, kad viskas issisprende be operacijos. Linkiu kuo dideliausios sekmes ir kad nepasikartotu thumbup.gif

Viskas gerai, kas gerai baigiasi 4u.gif
Atsakyti
Reiškia tas pirmas vetas vetas labai "aukštos" kvalifikacijos papuolė bash.gif
o naujienos tai labai geros drinks_cheers.gif sėkmės jums.
Atsakyti
Sėkmės-stiprų šunį auginat thumbup.gif
Atsakyti
oij kaip džiugu thumbup.gif thumbup.gif
Sėkmės jums mirksiukas.gif
Atsakyti
Smagu ,kad viskas gerai, bet is patirties turiu perspeti, kad pyometra sekancia ruja nesukergus paprastai kartojasi. Todel draugiskas patarimas butu kai kale sustipres ir iki sekancios rujos bus like kokie 1-2 men. susiorganizuokite sterilizacija, ramiau ir ilgiau gyvensite. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Cancer @ 2005 05 27, 12:46)
Smagu ,kad viskas gerai, bet is patirties turiu perspeti, kad pyometra sekancia ruja nesukergus paprastai kartojasi. Todel draugiskas patarimas butu kai kale sustipres ir iki sekancios rujos bus like kokie 1-2 men. susiorganizuokite sterilizacija, ramiau ir ilgiau gyvensite. Sekmes!

Man panašiai siūlė. Sakė kad po 3 mėn. kai jai maždaug turėtų būt ruja, suleisti vaistų kad nerujotų.
Atsakyti
QUOTE(Laisa @ 2005 05 27, 12:48)
Man panašiai siūlė. Sakė kad po 3 mėn. kai jai maždaug turėtų būt ruja, suleisti vaistų kad nerujotų.



Nemanau kad tas padetu, kam tau bereikalingas vargas ir rizika? Pyometra dalykas dar pagydomas o kas bus kai prades pieno liaukos augliai atsiradineti? Nezaisk su jokiais vaistais, operacija nesudetinga ir bus ispresta problema.
Atsakyti
QUOTE(Cancer @ 2005 05 27, 13:36)
Nemanau kad tas padetu, kam tau bereikalingas vargas ir rizika? Pyometra dalykas dar pagydomas o kas bus kai prades pieno liaukos augliai atsiradineti? Nezaisk su jokiais vaistais, operacija nesudetinga ir bus ispresta problema.

Nu Cancer sujaukei tu man visas mintis biggrin.gif Aš jos nebekergsiu nes kalei 8 m.greit bus, tai kur dar tie šuniukai doh.gif Man baisu kad narkozės ji gali neatlaikyt. Pastebėjau tokį dalyką, kiek daktarų tiek nuomonių, o tu žmogus neišmanantis išsirink kad mandras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisa @ 2005 05 27, 13:47)
Nu Cancer sujaukei tu man visas mintis biggrin.gif Aš jos nebekergsiu nes kalei 8 m.greit bus, tai kur dar tie šuniukai doh.gif  Man baisu kad narkozės ji gali neatlaikyt. Pastebėjau tokį dalyką, kiek daktarų tiek nuomonių, o tu žmogus neišmanantis išsirink kad mandras biggrin.gif



Matai nuomoniu gali buti daug, bet faktai yra tie kad sterilizuotos kales gyvena ilgiau, praktiskai neserga pieno liaukos augliais, visiskai neturi problemu su kiausidziu cistom, gimdos uzdegimais. Jei suo neturi sirdies problemu, narkoze, ypac inhaliacine nera labai pavojinga, esame operave ir 14-16 metu sunis ir nieko isgyvena. Juk sterilizacija rutinine operacija netrunkanti ilgiau kaip 30-45 min.
Atsakyti
Kaip smagu, kad jums viskas gerai thumbup.gif ir tikėkimės, kad ir ateity viskas bus tik gerai, kad liga nebepasikartos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 27 gegužės 2005 - 15:46
Smagu kai viskas krypsta i geraja puse.Deja mes esam Brajinsku nusivyle,o musu pazystamu suni antibiotikais i kapus nuvare. verysad.gif Mes savo bokseriuka isgelbejom,kad laiku nutraukem gydima vaistais.Per atsitiktini suns seimininka suzinojom apie Muzikeviciu,jam ir savo sveikata patiketumem.Per 2 metus turejom pora rimtu operaciju,suo perisimui prie kabineto duru savanoriskai laukdavo.Zodziu ir mums ir musu suniui jis geriausias.Dabar zinom reiksme sundaktario(jis tik smegenis nereikalinga informacija apkrauna ir platinama produkcija kisa,o uz vizita dar mokesti paima)ir daktaro (sis gydymu ir ligos ar negalavimo priezasties salinimu uzsiima,o dar ir pats domisi kaip po gydymo jauciasi pacientas,ir be papildomo mokescio.Gydo ir vadinamus beviltiskus ligoniukus,kai kiti tik uzmigdyma persa.)Ir dar galiu is patirties pasakyti,kad Muzikeviciu nebrangininkas.Ir musu dziauksmui dabar jau Siauliuose atsidare kabineta,nebereikia i Gruzdzius vezti.Zodziu esam siam zmogui dekingi . smile.gif Dabar musu augintinis sveikas stiprus ir patenkintas gyvenimu,to ir jusu drauguziams linkime 4u.gif
Atsakyti