QUOTE
Cia Prijauciantis geriausiai zino visokias gydomasias savybes. Ar jums pagriztai atrodo, kad butent sie produktai galetu gydyti grybeli?
Ne viską tas Prijaučiantis žino, nes ne tiek daug ir domėjosi ta žmogaus fizine sveikata. Jūs patys galit kur kas daugiau sužinoti - tik domėkitės savimi. Tiek kūnu, tiek tuo kas už jo ribų, kas esate patys iš tikrųjų, ką galit, ką sugebat, kas yra Gamta, Pasaulis aplink jus ir t.t. 
Norint sužinoti ar tie produktai tinka - reikia išbandyti. Grybelių yra įvairių rūšių, todėl kartais tinka vienas metodas, kartais kitas. Tie būdai kuriuos vardijote - atrodo logiški. Nežinant tiksliai kas yra - reikia bandymais atrasti tinkamą priemonę. Jei rašo, kad tinka tas ar anas - reiškia daug kas išbandė, o jei jau išbandė ir nenumirė - tai daug šansų, kad ir sekantis bandytojas nemirs



Vaisinis actas rytais. Geras ir šiaip dalykas. Kartais padeda nuo vidurių užkietėjimo, prisotina irganizmą mikroelementais ir t.t. Gerti pagal skonį - vienam šaukštelis per stipru, kitam du normalu. Reikia taip, kad būtų skanu. Galima maišyti ir su medumi, bet tada būtinai naudoti šiltą vandenį (ne karštą ir ne šaltą).
QUOTE
Juokas pro asaras - begeriant pelyna su gvazdikeliu sugebejau persalt
Pelynas su gvazdikėliu ir jodu negarantuoja, kad nebus peršalimų ar gripo. Nes dažnai mūsų vidinė švara nėra tokia kokios norisi. Tačiau riziką sumažina kelis kartus, sustiprina imunitetą ir pan.Kaip baigėsi tas peršalimas - tikras buvo, ar neilga krizė?
Ką daro pelynas be to, kad naikina virusus?
Gerina virškinimą, mažina dujų gaminimąsi žarnyne, gerina tulžies išsiskyrimą, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, padeda esant akmenims insktuose bei tulžyje.
Nenaudoti nėščiosioms ir esant žaizdoms virškinimo sistemoje. Nenaudoti daugiau kaip 21 dieną.
Jei jaudinatės, galima šakelę pelyno pakišti po pagalve - lengviau užmigsite.
Galima pelyno sultimis arba labai stipriu nuoviru naikinti karpas. Tiesiog kas dieną jas tepti.
Karčiausias augalas pasaulyje. Kartumas jaučiasi net atskiedus 10 000 kartų.
Gvazdikėliai.
Stimuliuoja skrandį ir plaučius. Dezinfekuoja limfą, išskaido šaltį (organizmo viduje). Tinka naudoti peršalus, esant pykinimui, laringitui, žemam kraujo spaudimui. Nenaudoti esant per aukštam kraujo spaudimui (hipertonijai), uždegimams.
Plius tiek pelynas, tiek gvazdikėlis naikina labai daug parazitų kurie sukelia labai daug ligų. Nuo paprastų peršalimo ligų iki vėžio (ne gydo vėžį, bet naikina parazitus kurių veiklos rezultatas gali būti vėžys).
Ir prie Pepilotos aprašyto recepto kur geriamas pelynas su gvazdikėliu, trečias komponentas jodas (arba liugolis).
Pirmą dieną 1 lašas į stiklinę vandens
Antrą dieną 2 lašai
Trečią - trys
Ketvirtą - keturi
Penktą - penki
Šeštą - šeši
Septintą - nuo septynių iki dešimt lašų. Viskas. Jodo kursas baigtas.
Pabaigus visą kursą (pelynas+gvazdikėlis+jodas) daryti ne mažiau kaip mėnesio pertrauką ir vėl galima kartoti. Jei nėra jokių rimtų ligų - užteks du kartus per metus. Geriausia rugpjūčio - rugsėjo mėnesiais ir vasario - kovo mėnesiais. O šiaip galima bet kuriuo metu laiku - tikrai nepakenks.