Įkraunama...
Įkraunama...

Velform hair grow gelis

QUOTE(Redi @ 2009 02 24, 21:18)
2 ar 3 kartus per menesi peroksidu ir dazais ????  ČIA KAŽKAS IŠ FANTASTIKOS  ohmy.gif

Ta panele kartais topshp`e nedirba? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano kirpėja pasakojo, kaip jos klientė ( apie 50-60m. ) visokias kaukes, serumus ir pan. savo nuožiūra bandė, kol galiausiai išbandė Velform'a. Tai net pati kirpėja buvo nustebusi pasiektu rezultatu. Tai gal iš tikrųjų veikia? g.gif
Atsakyti
Cia turbut tik tie paskys ar veikia ta priemone, kurie bande. Reklama as netikiu.
Atsakyti
Na ziuriu diskusijos sia tema verda. Kaip rasiau anksciau man jis nelabai padejo. Gal ir upo per daugiausiai juo terliotis neturejau. Nervino, kad jei tepi kas vakara tai ryte butinai turi plaukus plaut, nes atrodo susiriebalave. Manau padeda ne kiek preparatas, kiek galvos odos masazas.
Mano tetis turejo vidury galvos jau plike, sunaudojus buteliuka ir trinant kone kas vakara ar net du kart dienoj, ten istiesu pradejo zelti sviesiu plonu plaukuciu. Taip kad manau visai nupeikt neimanoma ir priemone, arba masazas galvos +priemone padeda smile.gif
Atsakyti
Man pradejo labai slinkti plaukai, geriu ir vitaminus ir plaukus velformu tepu, nepasakyciau, kad padeda, o tepu saziningai, kiekviena diena verysad.gif
Atsakyti
Aš pati nebandžiau, bet kadangi esu kirpėja, tai manau, kad mz tas gelis veikia. Kiek maciau reklama, tai jis ispaudziamas is tuteles, ir tepamas ant plaukų g.gif , šeip tai realiai jei jis toks geras, tai turėtu galvos odą trinti juo, ir plaukų šaknis, o ne viršugalvį schmoll.gif . Tie išauge plaukai jau yra kieta keratino substancija, norint mazinti slinkima, reguliuojant augima reikia įtrinti plaukų šaknis, o ne viršugalvį paglostyt g.gif , .. Nu cia mano asmenine nuomone blush2.gif , arba reklama klaidinanti, gal jis padeda, tik tepti kaip kitaip reikia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauryttte @ 2009 04 23, 12:16)
Aš pati nebandžiau, bet kadangi esu kirpėja, tai manau, kad mz tas gelis veikia. Kiek maciau reklama, tai jis ispaudziamas is tuteles, ir tepamas ant plaukų g.gif , šeip tai realiai jei jis toks geras, tai turėtu galvos odą trinti juo, ir plaukų šaknis, o ne viršugalvį schmoll.gif . Tie išauge plaukai jau yra kieta keratino substancija, norint mazinti slinkima, reguliuojant augima reikia įtrinti plaukų šaknis, o ne viršugalvį paglostyt g.gif , .. Nu cia mano asmenine nuomone blush2.gif , arba reklama klaidinanti, gal jis padeda, tik tepti kaip kitaip reikia.  g.gif


Kad jis skysto pavidalo ir ne is tuteles, o buteliukas ir juo tepu plauku saknis g.gif Va toks 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2009 01 31, 18:14)
Bet vistiek pykt negali,bent pralinksmina  thumbup.gif  thumbup.gif

tikriausiai ir as jums pritariu,kad tai nelabai realu.. ax.gif bet *****,jeigu merginos raso visai neblogus atsiliepimus,tai kaip cia yra,kuom tiket.. 4u.gif nelabai tikiu,kad meluotu,rasytu specialiai.. ax.gif
p.s. o del tos plikes,tai tikriausiai imanoma ja apzeldint tik isodinant plauka,kaip ir raset bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simaska: 23 balandžio 2009 - 18:38
Del sio serumo buvau labai skeptiskai nusiteikusi,vyrui pirkdavau brangias ampoles,po 200lt 10vnt,paskutiniosios buvo 10lt pigesnes,truputi kitokios,bet jos visai nieko nepadejo,kai jas pabaige,ikalbejau ant bairio,kad vyras nusipirktu ta velform,zinokite manau kad plauku pas ji padaugejo,jis nebuvo visiskai plikas,bet praretejimas buvo akivaizdus,ypac kai plaukai nekirpti kokias 3sav.tai plike tiesiog sviesdavosi,apsikirpus siek tiek maziau,bet matesi kad plaukai ji palieka smile.gif ypac pries saule juokingai atrodydavo,o sia savaite,as pastebejau kad vaizdas tikrai kitoks,butent pries saule ji apziurejau,nu tikrai nebesimato tos blizgios plikes,na dar po 2 sav parasysiu,kai ataugs daugiau plaukai,tada dar gerai apziuresiu.Siaip jis naudoja ji apie 3-4men ne kiekviena diena,bet gal kas antra,po galvos plovimo.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2009 04 24, 11:33)
Del sio serumo buvau labai skeptiskai nusiteikusi,vyrui pirkdavau brangias ampoles,po 200lt 10vnt,paskutiniosios buvo 10lt pigesnes,truputi kitokios,bet jos visai nieko nepadejo,kai jas pabaige,ikalbejau ant bairio,kad vyras nusipirktu ta velform,zinokite manau kad plauku pas ji padaugejo,jis nebuvo visiskai plikas,bet praretejimas buvo akivaizdus,ypac kai plaukai nekirpti kokias 3sav.tai plike tiesiog sviesdavosi,apsikirpus siek tiek maziau,bet matesi kad plaukai ji palieka  smile.gif ypac pries saule juokingai atrodydavo,o sia savaite,as pastebejau kad vaizdas tikrai kitoks,butent pries saule ji apziurejau,nu tikrai nebesimato tos blizgios plikes,na dar po 2 sav parasysiu,kai ataugs daugiau plaukai,tada dar gerai apziuresiu.Siaip jis naudoja ji apie 3-4men ne kiekviena diena,bet gal kas antra,po galvos plovimo.

na va,ir vel geras atsiliepimas.. rolleyes.gif pirmiausia sveikinu su sauniais rezultatais,smagu,kad kazkam istikruju padeda.. thumbup.gif o pati nesi bandziusi sios priemones? arba kas nors is tavo draugiu? ax.gif
Atsakyti
Kad as nesioju priaugintus plaukus,o ir siaip turio turiu tikrai nemazai,tai man jo nereikia,o va klijente viena naudojo ,kiek tiksliai laiko negaliu pasakyti,bet sake kad naudojo pries puse metu,jos labai ploni ir silpnuciai plaukuciai,tai jos galva buvo pilna nauju auganciu plauku,ir tie plaukeliai buvo mazdaug 6-8cm ilgio,todel manau tikrai jai padejo,ji ir pati taip sake,nes ji nei dazo tu plauku nei dar kazka jiems daro,kad galeciau manyti jog tai ne naujai augantys plaukeliai ir ju buvo tiesiog pilna galva,va del jos as ir sugalvojau nupirkti vyrui,be to ne daug kainuoja,bent jau palyginus su tom kapsulem kurias pries tai pirkdavau.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2009 04 24, 10:33)
Del sio serumo buvau labai skeptiskai nusiteikusi,vyrui pirkdavau brangias ampoles,po 200lt 10vnt,paskutiniosios buvo 10lt pigesnes,truputi kitokios,bet jos visai nieko nepadejo,kai jas pabaige,ikalbejau ant bairio,kad vyras nusipirktu ta velform,zinokite manau kad plauku pas ji padaugejo,jis nebuvo visiskai plikas,bet praretejimas buvo akivaizdus,ypac kai plaukai nekirpti kokias 3sav.tai plike tiesiog sviesdavosi,apsikirpus siek tiek maziau,bet matesi kad plaukai ji palieka  smile.gif ypac pries saule juokingai atrodydavo,o sia savaite,as pastebejau kad vaizdas tikrai kitoks,butent pries saule ji apziurejau,nu tikrai nebesimato tos blizgios plikes,na dar po 2 sav parasysiu,kai ataugs daugiau plaukai,tada dar gerai apziuresiu.Siaip jis naudoja ji apie 3-4men ne kiekviena diena,bet gal kas antra,po galvos plovimo.

Na tai ar ataugo jusu vyrui plaukai? biggrin.gif maniskiam irgi po biskuti byreti pradeda tai kolkas jokios priemones nepadejo g.gif
Atsakyti