Įkraunama...
Įkraunama...

Velform hair grow gelis

QUOTE(etynsur @ 2009 01 31, 18:06)

Bet vistiek pykt negali,bent pralinksmina thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nuo slinkimo, manau, gali padėti mirksiukas.gif . Jokios priemonės nepadės tada, kai plaukas iškrenta su visu svogūnėliu. Vienu žodžiu, plikė tikrai neapžels.
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 01 31, 18:23)
Nuo slinkimo, manau, gali padėti  mirksiukas.gif . Jokios priemonės nepadės tada, kai plaukas iškrenta su visu svogūnėliu. Vienu žodžiu, plikė tikrai neapžels.

Na ,bet kai paraso ,kad isplikes buvo ir db....stebuklai,tai net verkt nuo juoko norisi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 01 31, 18:23)
Nuo slinkimo, manau, gali padėti  mirksiukas.gif . Jokios priemonės nepadės tada, kai plaukas iškrenta su visu svogūnėliu. Vienu žodžiu, plikė tikrai neapžels.

plike galima apzeldinti lotuliukas.gif tik ne sampunais kurie top sope lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 01 vasario 2009 - 10:16
QUOTE(etynsur @ 2009 02 01, 10:16)
plike galima apzeldinti lotuliukas.gif tik ne sampunais  kurie top sope lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai, ko gero, yra tik viena išeitis, plauko įsodinimas.
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2009 02 01, 13:33)
Tai, ko gero, yra tik viena išeitis, plauko įsodinimas.

Teisingai mirksiukas.gif
Atsakyti
As bandziau, tepuosi kokia savaite, bet ten ne gelis, o tonikas 4u.gif Sunku kazka spresti po savaites, bet gal maziau plaukai slenka. Mano kirpeja tepesi juom, visa buteliuka isnaudojo, tai liko labai patenkinta, sake labai sparciai auga plaukai ( ka pati maciau ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cikada7 @ 2009 02 02, 12:46)
As bandziau, tepuosi kokia savaite, bet ten ne gelis, o tonikas 4u.gif Sunku kazka spresti po savaites, bet gal maziau plaukai slenka. Mano kirpeja tepesi juom, visa buteliuka isnaudojo, tai liko labai patenkinta, sake labai sparciai auga plaukai ( ka pati maciau ) 4u.gif


o kokia buvo plauku slinkimo priezastis pas tave? 4u.gif o pas kirpeja nuo ko slinko? smile.gif
Atsakyti
Man tai šis skystis,manau kaip ir tie kurie yra supilstyti į ampolytes,kur rašo nuo slinkimo,sakatina plaukų augimą ir panašiai.Tai nėra čia kažkoks absurdas,tiesiog kitas tūris,o poveikį pamatysim išbandę thumbup.gif
Atsakyti
Turiu Velform gelį, naują. Gavau dovanų, bet man jo nereikia, turiu krūvą kitų priemonių nebaigtų, dar vitaminus geriu. Tad jei kas norit pabandyt, galiu perleist, aišku už mažesnę kainą nei top shope. Rašykit AZ, nes neseku temos.
Atsakyti
QUOTE(inspain @ 2009 01 17, 16:31)
As sviesinu plaukus 2 ar 3 kartus per menesi peroksidu ir dazais, bet jie atsistato jau po keliu dienu ir auga labai greitai. O mano vaikinas dabar nesiskuto galvos kaip anksciau. Jis labai nustebes, nes nesitikejo rezultato ir naudojosi tik del manes.


2 ar 3 kartus per menesi peroksidu ir dazais ???? ČIA KAŽKAS IŠ FANTASTIKOS ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2009 02 06, 22:04)
o kokia buvo plauku slinkimo priezastis pas tave?  4u.gif o pas kirpeja nuo ko slinko?  smile.gif


Tikslaus slinkimo priezasties nezinau, bet manau, kad nuo stresu. O kirpeja tai sake sirgo ir buvo nusilpusi imunine sistema, o gal ir stresai, ko dabar labai sunku isvengti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cikada7: 24 vasario 2009 - 20:23