Įkraunama...
Įkraunama...

Velform hair grow gelis

Jo visoms idomu ir mes su sese vos nenusipirkom jo per puse, bet nebuvo parduotuvese ir aciu dievui nes jau isleistume 170lt...
Lauksiu atsiliepimu is tu kas ji jau naudoja.
Atsakyti
Laba.
As buvau nusipirkusi sita priemone savo draugui, nes jis buvo plikas. Bet kadandi dovanu dave dar viena buteliuka, tai naudojausi ir pati. Naudojomes 5 menesius, bet ne 2 kartus per diena, kaip rekomenduoja, p tik 1. Tai va: jis dabar 100 proc. neplikas, o mano plaukai pasidare stori ir labai elastingi. thumbup.gif
As sviesinu plaukus 2 ar 3 kartus per menesi peroksidu ir dazais, bet jie atsistato jau po keliu dienu ir auga labai greitai. O mano vaikinas dabar nesiskuto galvos kaip anksciau. Jis labai nustebes, nes nesitikejo rezultato ir naudojosi tik del manes.
Verform tai nera gelis kaip ji vadina gamintojai, tai yra kadagiu kvepiantis skystis, patogiau juo naudotis ipilant i buteliuka, su kuriuo galima purksti. Taip tiesiog patogiau.
Taciau reikia saziningai apipurksti savo plauku saknis KIEKVIENA diena, uztenka tik nakciai.
thumbup.gif
Atsakyti
O plikas, tai praplikęs, kiek laiko? ax.gif Ir dar, kokia pilna sudėtis to Velformo?
Atsakyti
Na, kokius 3-4 metus. Buvo prarades apie 70 proc. plauku. Jau po menesio pastebejom, kad plaukai pasidare tankesni, o po 4 men. isvis nesimate, kad buvo stipriai praplikes. Dabar nerealiai tankus plaukai! Bet jis turkas, gal musu bernus kitaip veiks sita priemone biggrin.gif
O sudetyje ivairiu augalu ekstraktai, yra kadagio ir kazkokiu egzotiniu medeliu istrauka... panasiai. Bet kvapas fainas, iskart aisku, kad is naturaliu produktu.
Atsakyti
Geras. Įdomu, jeigu jau šviečia gryna plikė, ar beataugtų plaukai mastau.gif Kažkaip nesitiki g.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir aš šį preparatą lotuliukas.gif ,ydomu kada rezultatus išvysiu g.gif Tikėkimės,kad greitai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 01 30, 18:38)
Nusipirkau ir aš šį preparatą lotuliukas.gif ,ydomu kada rezultatus išvysiu g.gif Tikėkimės,kad greitai thumbup.gif

Labai lauksiu atsiliepimų, įdomu išgirsti daugiau nuomonių. Kiek suprantu, jūs sau pirkote?
Atsakyti
QUOTE
Auksuolė Paskelbta Vakar, 21:06
  QUOTE(Manija69 @ 2009 01 30, 18:38)
Nusipirkau ir aš šį preparatą  ,ydomu kada rezultatus išvysiu  Tikėkimės,kad greitai


Labai lauksiu atsiliepimų, įdomu išgirsti daugiau nuomonių. Kiek suprantu, jūs sau pirkote?

Taip sau... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inspain @ 2009 01 18, 19:54)
Na, kokius 3-4 metus. Buvo prarades apie 70 proc. plauku. Jau po menesio pastebejom, kad plaukai pasidare tankesni, o po 4 men. isvis nesimate, kad buvo stipriai praplikes. Dabar nerealiai tankus plaukai! Bet jis turkas, gal musu bernus kitaip veiks sita priemone biggrin.gif
O sudetyje ivairiu augalu ekstraktai, yra kadagio ir kazkokiu egzotiniu medeliu istrauka... panasiai. Bet kvapas fainas, iskart aisku, kad is naturaliu produktu.

Uoj negaliu tu pasaku klausytis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,nu nejuokinkit tik zmoniu lotuliukas.gif ,jei uz 170 litu galetume sulaukti tokio stebuklo,kaip cia apraset,tai visi vaiksciotu su nuostabiais plaukais! doh.gif doh.gif blush2.gif

Mano pazystama dirba sioj platinimo firmoje-patikekit- apgavyste! Ne tiek kiek apgavyste,kiek paprastu paprasciausia reklama-kaip ir daugelis kitu nesamoningu ,stebuklus daranciu reklamu smile.gif

Jei taip viskas butu paprasta, tai viso turetumeme nuostabius plaukus,grazias krutines, super figura-ir tai praktiskai dykai ax.gif

Svieto pabaiga lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pasijuokt galima,bet tiket nesamonem kazkokiom tai lotuliukas.gif operacijos isodinimo nevisad pavyksta o cia kazkoks sampunas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 31 sausio 2009 - 17:05
QUOTE(etynsur @ 2009 01 31, 17:51)
pasikuokt galima,bet tiket nesamonem kazkokiom tai lotuliukas.gif operacijos isodinimo nevisad pavyksta o cia kazkoks sampunas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif 170 lt ir turi nuostabybe lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2009 01 31, 18:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  170 lt ir turi nuostabybe  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti