Įkraunama...
Įkraunama...

Velform hair grow gelis

man tokios reklamos juokingos hihihi.gif hihihi.gif
juk yra tiek daug faktoriu del ko slenka plaukai, o cia matote - nereikes gydytoju pagalbos - susitvarkysit patys!! Juokas pro asaras lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nebukit reklamos aukos biggrin.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
O aš vis dėl to užsisakiau kitą "stebuklą" bigsmile.gif Mačiau Eurovaistinėj preparatą Regaine (atskirai vyrams ir moterims). Mėnesio kursas kainuoja apie 150 Lt. Reikia bent 3 mėnesiams, kad prasidėtų poveikis. Aš internete radau už trigubai mažesne kainą, kur yra ta pati veiklioji medžiaga menoksidilis 2%. Daugiau neberasau sioje temoje, nes yra siam preparatui kita skirta tema, kur atsiliepimai thumbup.gif
Atsakyti
... ir "kosmo dirzas" atrodo tik gumos gabalas....bet bent mano mamai tiko ir tikrai padejo,visiskai nebeskauda nugaros...
na tik gaila kad apie sita sampuna vis dar nera atsiliepimu is tu kurie patys nusipirko ir isbande...
Papildyta:
... ir "kosmo dirzas" atrodo tik gumos gabalas....bet bent mano mamai tiko ir tikrai padejo,visiskai nebeskauda nugaros...
na tik gaila kad apie sita sampuna vis dar nera atsiliepimu is tu kurie patys nusipirko ir isbande...
Papildyta:
QUOTE(Lika33 @ 2008 10 21, 21:30)
... ir "kosmo dirzas" atrodo tik gumos gabalas....bet bent mano mamai tiko ir tikrai padejo,visiskai nebeskauda nugaros...
na tik gaila kad apie  sita sampuna vis dar nera atsiliepimu is tu kurie patys nusipirko ir isbande...
Papildyta:
... ir "kosmo dirzas" atrodo tik gumos gabalas....bet bent mano mamai tiko ir tikrai padejo,visiskai nebeskauda nugaros...
na tik gaila kad apie  sita sampuna vis dar nera atsiliepimu is tu kurie patys nusipirko ir isbande...



oi...padvigubejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AninaNina @ 2008 10 19, 12:05)
O aš vis dėl to užsisakiau kitą "stebuklą"  bigsmile.gif Mačiau Eurovaistinėj preparatą Regaine (atskirai vyrams ir moterims). Mėnesio kursas kainuoja apie 150 Lt. Reikia bent 3 mėnesiams, kad prasidėtų poveikis. Aš internete radau už trigubai mažesne kainą, kur yra ta pati veiklioji medžiaga menoksidilis 2%. Daugiau neberasau sioje temoje, nes yra siam preparatui kita skirta tema, kur atsiliepimai  thumbup.gif

tai kokia ten priemone?
Atsakyti
As pirkau Ebay. Iveskite paieskoje zodi "Regaine" ir ismes daug preparatu, kur veiklioji medziaga ta pati, tik farmacine kompanija skiriasi ir kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AninaNina @ 2008 10 22, 09:10)
As pirkau Ebay. Iveskite paieskoje zodi "Regaine" ir ismes daug preparatu, kur veiklioji medziaga ta pati, tik farmacine kompanija skiriasi ir kaina  4u.gif

o koki jus pirkot ir kaip kokibe ?
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2008 10 22, 14:32)
o koki jus pirkot ir kaip kokibe ?

Pirkau sita: http://cgi.ebay.ie/w...:B:EOIBSA:IE:11
Dar nenaudojau. Atsiliepimus galite paskaityti cia:
http://www.supermama...howtopic=253935
Atsakyti
Sveikos visos kas domites. Nusipirkau sita geli - viena sau, kita tevui, kuriam jau plike sviecias:) Mano teta norejo sito stebuklo, nes pamate panele, kuriai daugybe nauju plauku priaugo. Tai va...panaudojau 2sav - jokio rezultato as nematau dar vis. Gal plaukai siek tiek blizga, bet ne daugiau. Tevui rezultatu taip pat nera - sako gal neispliksiu nuo jo smile.gif

Palyginimui galiu pasakyti tiek, jeigu norisi pastiprint plaukus ar jie slenka, tai jau man labiau padejo sampunas kuri pirkau eurovaistinej. Firma CUTRIN - BIO +. Reikia sampuno ir serumo. Yra vyrams ir moterims. komplektas kainuoja 59 Lt. Taigi apsimoka geriau sita pirkti. Kai susipilsiu ant galvos vis velform ta geli tai tada informuosiu. BLogiausia kad ji reik tept ant slapiu plauku karta ar du dienoj. Tai gaunas taip,kad poto plaut galva reik, nes plaukai nekaip atrodo. ZOdziu rezultatai ne kokie, bet kas ryta galvos plovimas garantuotas smile.gif
Atsakyti
Sveikos, aš taip pat apie jį domėjausi ir nusprendžiau nusipirkti. Juk nepabandžius nesužinosi. Apie poveikį būtinai parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(AninaNina @ 2008 10 19, 13:05)
O aš vis dėl to užsisakiau kitą "stebuklą"  bigsmile.gif Mačiau Eurovaistinėj preparatą Regaine (atskirai vyrams ir moterims). Mėnesio kursas kainuoja apie 150 Lt. Reikia bent 3 mėnesiams, kad prasidėtų poveikis. Aš internete radau už trigubai mažesne kainą, kur yra ta pati veiklioji medžiaga menoksidilis 2%. Daugiau neberasau sioje temoje, nes yra siam preparatui kita skirta tema, kur atsiliepimai  thumbup.gif


Aš irgi galvoju tokį patį iš ebay parsisiusti ax.gif kokie atsiliepimai? ar matosi rezultatas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karamel'e: 08 lapkričio 2008 - 10:04
na, rasykit, kaip jum tas poveikis velform'o, ar jau jauciasi kas nors? ax.gif
Atsakyti