Įkraunama...
Įkraunama...

Velform hair grow gelis

http://www.topshop.l...is-58926-p.html - info internete apie šį gelį. Mane jis irgi domina, negi nera bandziusių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2008 08 06, 16:05)
Gal kas Vilniuje noretu pirkti kartu, pasidalintumem po viena - mano sesuo noretu isbandydi  smile.gif


Jau nebeiskom smile.gif
Skambinom i ta firma, tai sio gelio ju parduotuvese jie neturi ir nezino kada tures, galima tik uzsisakineti tuo numeriu, kur reklamuoja per TV ir jie atsius. Pasto islaidos 15lt
Jei sesuo uzsisakines, tai pasiliks abu buteliukus, nes firma ilgai juos siuncia - 3-4 sav. Jeigu sesei patiks gelio poveikis ir vel nores uzsisakyti, tai reikes vel tiek ilgai laukti kol atsius, tada jai neapsimoka dalintis, pasiliks abu buteliukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 19 rugpjūčio 2008 - 15:15
QUOTE(AZURA @ 2008 08 19, 16:59)
Jau nebeiskom smile.gif
Skambinom i ta firma, tai sio gelio ju parduotuvese jie neturi ir nezino kada tures, galima tik uzsisakineti tuo numeriu, kur reklamuoja per TV ir jie atsius. Pasto islaidos 15lt
Jei sesuo uzsisakines, tai pasiliks abu buteliukus, nes firma ilgai juos siuncia - 3-4 sav.  Jeigu sesei patiks gelio poveikis ir vel nores uzsisakyti, tai reikes vel tiek ilgai laukti kol atsius, tada jai neapsimoka dalintis, pasiliks abu buteliukus smile.gif



Butinai parasyk savo atsiliepimus,kaip jis veikia,ar greit pasimato poveikis na ir visus kitus pastebejimus...Lauksim smile.gif
Atsakyti
sesuo jau nusipirko 2 bonkutes, pasiskambino i ju parduotuve Vilniuje, tai jie jau turi siu geliu parduotuveje, nereikejo siustis pastu smile.gif

po to parasysiu sesers atsiliepimus, man irgi labai idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2008 08 31, 14:56)
sesuo jau nusipirko 2 bonkutes, pasiskambino i ju parduotuve Vilniuje, tai jie jau turi siu geliu parduotuveje, nereikejo siustis pastu smile.gif

po to parasysiu sesers atsiliepimus, man irgi labai idomu  smile.gif



Azura, na ir kokie tavo sesers atsiliepimai apie Velform Haif Grow Plus geli? Labai jau smalsu. biggrin.gif
Atsakyti
Kazkaip netikiu tuo stebuklingu geliu.Reklamuoja, kad tinka ir vyrams.Nors vyru plikimas visiskai kitoks nei moteru, ar senatvinis isretejimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte17 @ 2008 09 04, 14:55)
Azura, na ir kokie tavo sesers atsiliepimai apie Velform Haif Grow Plus geli? Labai jau smalsu.  biggrin.gif


Kol kas atsiliepimu dar nera, sesuo panaudojo dar tik pora kartu, reikia ilgesnio laiko smile.gif
Atsakyti
as irgi susidomejau siuo produktu, nes labai plaukuciai praretejo nuo dazymu ir t.t.
Gal jau kam padejo?
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2008 09 04, 22:06)
Kol kas atsiliepimu dar nera, sesuo panaudojo dar tik pora kartu, reikia ilgesnio laiko smile.gif



Gal jau yra kokiu nors naujienu apie Velform hair grow plus gelio poveiki? Ar yra nors kiek tiesos kaip rodoma reklamoje? verysad.gif
Atsakyti
kaip gaila kad dar niekas neisbande sio gelio verysad.gif mane jis irgi labai domina, kaina aisku nemaza, bet jau tiek priemoniu isnaudota kad tie 170 lt neatrodo daug, tiesiog baisu nepadaryti savo plaukuciams dar blogiau unsure.gif
laukiam atsiliepimu biggrin.gif
Atsakyti
As irgi laukiu atsiliepimu apie si geli irjo stebuklinga poveiki blink.gif
Atsakyti
Tokios dideles ir dar pasakom tikit lotuliukas.gif juokauju,bet labai pritariu isreikstai nuomonei kad vyru ir moteru plauku slinkimas yra skirtingas,nes perku savo vyrui tokias ampoles ir sampuna,nuo plikimo,[apie 200lt kainuoja mazdaug 10 ampolyciu+sampunas] norejau ir sau pasiimti,nes vyrui padejo,bet man paaiskino,kad vyrams ir moterims yra gaminami skirtingi preparatai.
Atsakyti