Įkraunama...
Įkraunama...

Velform hair grow gelis

Sveiki 4u.gif maciau reklama, kuri pristate si geli,kazkaip susidomejau.Mastau gal reiktu uzsisakyti blush2.gif Gal kas ji bandete? kaip manote, ar reklama ir kaina atitinka si produkta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(evanevill @ 2008 07 14, 14:53)
Sveiki 4u.gif  maciau reklama, kuri pristate si geli,kazkaip susidomejau.Mastau gal reiktu uzsisakyti blush2.gif Gal kas ji bandete? kaip manote, ar reklama ir kaina atitinka si produkta? g.gif



jo, būtų įdomu sulaukti atsiliepimu cool.gif
Atsakyti
Niekas turbut nebande smile.gif
Atsakyti
Labas visoms.
Ir aš labai susidomejau siuo geliu,jei tiketi reklama tai butu kazkas fantastisko....gaila kad nera jokiu atsiliepimu.Kaina gana nemaza,bet...dabar perkant viena,kita gauni dovanu...Gal kas noretu visgi patikrinti,buna stebuklu ar ne...perkam per pus,bus mazesni nuostoliai jei ka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lika33 @ 2008 07 27, 22:48)
Labas visoms.
Ir aš labai susidomejau siuo geliu,jei tiketi reklama tai butu kazkas fantastisko....gaila kad nera jokiu atsiliepimu.Kaina gana nemaza,bet...dabar perkant viena,kita gauni dovanu...Gal kas noretu visgi patikrinti,buna stebuklu ar ne...perkam per pus,bus mazesni nuostoliai jei ka ax.gif



Sveika,

O kaina kokia vienam zmoguj gautusi jei per puse pirktume? As visai savo drauguj noreciau paimt wink.gif tikiuosi visiskai plaukai nenukris
Atsakyti
QUOTE(nezhinia @ 2008 07 30, 18:01)
Sveika,

O kaina kokia vienam zmoguj gautusi jei per puse pirktume? As visai savo drauguj noreciau paimt wink.gif tikiuosi visiskai plaukai nenukris





Ten kaina dabar kazkur 170 lt...ir tipo viena perki kita gauni nemokamai...Tai jei pasidalinus po buteliuka -gautusi po 85 lt.
Atsakyti
Kas, apskritai, yra tas Velform hair grow gelis?
Atsakyti
QUOTE(Infomane @ 2008 07 31, 08:57)
Kas, apskritai, yra tas Velform hair grow gelis?



Geli reklamuoja per TV...na ten kur visoki toki dalykeliai kaip- kosmo diskas, levino juosteles, masaziuojantys sortukai ir t.t....Isbandyti daikatai,ypac diskas kiek kalbejau tikrai visiems super padeda,o atrodo kas ten tik gumos gabalas. g.gif ..uztai ir susidomejau situo plauku geliu,gal visgi yra tiesos reklamoje,kad sustabdo slinkima,atauga daug plauku...
Atsakyti
Gal kas Vilniuje noretu pirkti kartu, pasidalintumem po viena - mano sesuo noretu isbandydi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2008 07 15, 14:25)
Niekas turbut nebande smile.gif



keistai. o top shop sandeliuosee sios priemones jau nebera. ieskojau atsiliepimu visame internete. ir nieko! gal kas ka radot, ar jau spejot isbandyt?
Atsakyti
QUOTE(citru @ 2008 08 13, 14:37)
keistai. o top shop sandeliuosee sios priemones jau nebera. ieskojau atsiliepimu visame internete. ir nieko! gal kas ka radot, ar jau spejot isbandyt?




Bent per TV vis dar reklamuoja tai turetu buti ir prekyboj....tikrai keista kad niekas neparaso,nesitiki kad nieks nebande....labai jau įdomu butų suzinoti kaip ten kas ax.gif
Atsakyti
as taip pat esu susidomejusi siuo produktu, bet vis abejoju ar pirkti, ar ne g.gif
Atsakyti