Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(Aistulis @ 2005 06 22, 18:00)
Jaunajai perka jaunasis, liudininkei (pirslienei) jos natra puse, o pamarges tai jei su vienodom suknelem- uzsako jaunoji- kad vienodos butu- o mokasi pacios, o jei sukneles renkasi pacios- tai puokstes pacios renkasi - o jau ju dedai moka smile.gif

na mano svocia sake kad pati nusipirks ir sau issirinks,as tai tik uzsakysiu pamergems vienodas-na ju bus 8 poros,tai per koki susitikima pasakysiu jog surinktu pinigelius uz puoksteles ir gelytes prisegimui,tai joms kainuos gal po kokiu 25-30Lt
Atsakyti
QUOTE(amzinybe_7 @ 2005 06 23, 23:02)
na mano svocia sake kad pati nusipirks ir sau issirinks,as tai tik uzsakysiu pamergems vienodas-na ju bus 8 poros,tai per koki susitikima pasakysiu jog surinktu pinigelius uz puoksteles ir gelytes prisegimui,tai joms kainuos gal po kokiu 25-30Lt

oho, sakyciau nemazai g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 06 24, 10:23)
oho, sakyciau nemazai g.gif

ko nemazai poru ar pinigu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(amzinybe_7 @ 2005 06 24, 08:36)
ko nemazai poru ar pinigu? g.gif

pinigų smile.gif
Atsakyti
Man tai porų daugoka ko tai..
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 06 24, 13:04)

na gal ir daugokai parasiau,bet dabar buvau salone geliu tai manau jog viskas ieis i 20Lt
Atsakyti
pas mane pamerges uz sukneles pacios mokejo, kai pasakiau, kad jom puokstes kartu su savo uzsakynesiu, tai pasake, kad jos irgi pacios uz tai mokes, o man ka, jeigu nori tegul moka rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek teko susidurti su sia problema Kaune, tai galiu pasakyt, kad magonijoj varniu gatvej pigiausiai ir tikrai labai graziai daro. Buvau sugalvojus kokios puokstes noriu, tai visuose salonuose sake, jog be 100 lt nedarysim, o ten sutariau uz 70 Lt. pamegrem visur sake 20 Lt, ten uz 15 padarys, kad ir ne ash uz tas puokstytes ir gelytes mokesiu, bet vistiek smagiau, kai ir kitu pinigelius pataupai. O del to kad padarys tikrai grazias puokstes, tai esu garantuota 100 procentu, nes ir suzadetuviu ir sugryztuviu ir dar daug puoksciu esu gavus is to salono, visos buvo nepaprastai grazios ir idomios. maniske darys is fraziju, roziu ir mazyciu tailando orchideju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tasa_01 @ 2005 08 03, 15:03)
pas mane pamerges uz sukneles pacios mokejo, kai pasakiau, kad jom  puokstes kartu su savo uzsakynesiu, tai pasake, kad jos irgi pacios uz tai mokes, o man ka, jeigu nori tegul moka rolleyes.gif

Nesupykciau, jei ir manp pamerges taip pasakytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(anyte @ 2005 06 20, 09:40)
Gal aš čia ne į temą,bet noriu paklausti,ar liudininkei reikia puokštės.Jei taip tai kas ją perka.



man irgi smalsu, ar reikia liudininkei puokštės?
Atsakyti
QUOTE(ryzute @ 2005 08 11, 16:09)
man irgi smalsu, ar reikia liudininkei puokštės?


manu, akd reikia. Kiek maciau liudininku, o ne pirsliu visos turejo
Atsakyti
QUOTE(ryzute @ 2005 08 11, 15:09)
man irgi smalsu, ar reikia liudininkei puokštės?


žinoma reikia, aš tai liudininkei darysiu, ir pamergei taip pat
Atsakyti