Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

Gal aš čia ne į temą,bet noriu paklausti,ar liudininkei reikia puokštės.Jei taip tai kas ją perka.
Atsakyti
QUOTE(anyte @ 2005 06 20, 10:40)
Gal aš čia ne į temą,bet noriu paklausti,ar liudininkei reikia puokštės.Jei taip tai kas ją perka.

Pas mane bus piršlienė, puokštę ji perka pati, o šeip pagal tradicija piršlys turėtų, man taip atrodo.
Atsakyti
mes tai planuojam patys uzsakyt ir apmoket visas geles, t.y.mano puokshte, liudininkes ir puokshteles 3 pamergem ir gelytes visiem vyram. ar taip ar taip jau pinigeliai tukstanciais eina, tai cia simtas ar cia:) ir be to, pamergem ir tai ishlaidu nemazai susidaro, dziaugiuosi, kad ishvis sutiko i poras eit:)
Atsakyti
QUOTE(estella @ 2005 06 20, 15:10)
mes tai planuojam patys uzsakyt ir apmoket visas geles, t.y.mano puokshte, liudininkes ir puokshteles 3 pamergem ir gelytes visiem vyram. ar taip ar taip jau pinigeliai tukstanciais eina, tai cia simtas ar cia:) ir be to, pamergem ir tai ishlaidu nemazai susidaro, dziaugiuosi, kad ishvis sutiko i poras eit:)


Ir aš pritariu, kad geriausia patiems pasirūpinti, kad paskui labai jau skirtingai nebūtų... ax.gif Vistiek reikia suderinti... rolleyes.gif
Atsakyti
Mes ir planuojam apmokėti wisiems gėlytės ir puokštes. tai kaškur apie 60 lt gaunas jei teisingai paskaičiawau.
Atsakyti
Pas mane pulke 5 poros, tai pamergėms pasakiau suknelės spalvą, o modeliuką ar ilgį tegu pačios renkasi, kuris labiau tinka ir labiau prie širdies. Jomis rūpinasi pačios pamergės - ar savo turi, ar nuomojasi.
Puokšteles tai visoms vienodas užsakysiu, greičiausiai tai bus puokštelės-apyrankėlės (kad nereiktų rankose nešiotis), pabroliams gėlytes į atlapus irgi užsakysiu, o dėl apmokėjimo tai čia kaip išeis. Kol kas planuoju šias išlaidas įtraukti į savo vestuvių sąmatą.
Atsakyti
Gal kas žinote, kur Vilniuje galima užsisakyti vestuvinę puokštelę jaunajai?? blush2.gif
Atsakyti
Mes vestuvėms puokštelę pirkome tik svočiai ir svotui gėlę į atlapą. Pamergytės pačios nusipirko puokštes (tik, aišku, viską užsakėme vienoje vietoje, kad būtų suderinamumas kažkoks). Dėl aprėdų pamergėms ir pabroliams buvo iškelta sąlygą, kad susiderintų spalvas. Ir viskas labai puikiai pavyko!!!!!
Atsakyti
smile.gif Na pas mus tai pamerge pirkosi ar nuomavosi suknele pati, svocia irgi pati, puoksteles pamergei pirko pabrolys(tik as uzsakiau vienoje vietoje, kad nebutu skirtingos) svociai - pirslys. Bet as manau, kaip kas susitaria taip ir buna. Beje kai as 1998 metais ejau pas drauge i vestuves pamerge suknele pasiuvo mano mama, o geles t.y. puokste pirko pabrolys, be to drauge irgi buvo uzsakiusi vienoje vietoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2005 06 21, 17:54)
Gal kas žinote, kur Vilniuje galima užsisakyti vestuvinę puokštelę jaunajai??  blush2.gif

galiu patarti darytis Florisimoje. drauge per savo vestuves ten daresi, taip pat ten uzsake pamergem ir pabroliam ir jai labai patiko. beje, puokste buvo labai grazi. buvo toks didelis bumbulas padarytas is geliu, o prie jo ,,prikabinta" uodegele. gavosi, kad ta puostele buvo iki zemes. isties buvo labai grazu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brazilija: 22 birželio 2005 - 10:30
Mano puokštė irgi buvo daryta florisimoje. Labai oiginali ax.gif vadinosi "gausybės ragas" tongue.gif
Kadangi tai buvo dovana, tai kainos tiksliai nežinau.
Atsakyti
QUOTE(kayla mire @ 2005 05 24, 21:53)
sveikutes.nezinau,gal jau buvo tokia tema,tik nepastebėjau...bet-pasakykit man-kas turi   
pirkt pamergėm puokšteles ir nuomot suknutes.nes  pavyzdžiui, kai nuejau nuomotis sau vestuvinės suknelės,šalia sedėjo būsima kažkieno pamergė su, matyt, drauge ir kalbejo.ta kuri  draugė ir klausia pamergės tokias akis padarius blink.gif :-tai ka ,jus, pamerges, pačios sukneles nuomojates ir už jas susimokat?tai kai pamerge pasake kad "taip, pacios, o kas daugiau" tos drauges akys va toooooookios pasidarė blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif ir ji islemeno"tai turėtų jaunieji" doh.gif.tai galvojau kad nulušiu  hah.gif  megalol.gif  swoon.gif bet dabar jau suabejojau-o jei tikrai?a?


Jaunajai perka jaunasis, liudininkei (pirslienei) jos natra puse, o pamarges tai jei su vienodom suknelem- uzsako jaunoji- kad vienodos butu- o mokasi pacios, o jei sukneles renkasi pacios- tai puokstes pacios renkasi - o jau ju dedai moka smile.gif
Atsakyti