Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

tos suknes butu siutos ir ilgis butent toks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemon @ 2005 06 03, 09:31)
Labai gerų idėjų man pamėtėjai AširTu. Įmesk, jei rasi nuorodą į tą puslapį.

Lemon, nepamiršau apie pažadą, bet niekaip neberandu aš to puslapio. Nu,velnias niekaip neprisimenu net kaip paiešką buvau formulavus, kad vėl tą patį rasčiau... Tai paskuičiau savo kompe, ką buvau kažkada pasikooijavus, tai pabandysiu įkelti kelias nuotraukytes. O šiaip dar ir šitam puslapyje pasižvalgyk, gal rasi ko nori... Na, kaip buvau rašiusi, tai nei vienos gatavos suknelės nerandu, man sijonai kažkokie ne labai, bet esant reikalui, čia galima pafantazuoti:). Štai kelios nuotraukytės.... (jei rasiu ką iš tikrųjų turėjau omeny, tai irgi įmėsiu biggrin.gif )


[attachmentid=22095][attachmentid=22096]
[attachmentid=22097][attachmentid=22099]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsIrTu: 06 birželio 2005 - 22:06
QUOTE(Ramunita @ 2005 06 06, 20:26)
nu dar karteli-padariau wordo faila,kurio neatudsre,tai performatavau paveksliuka:) nu tai ka manot?

grazi, tik as su tokia trumpa i pamerges neiciau, nes ji man per trumpa 4u.gif
Atsakyti
antra visai faina ir ilga, tik gal kitos spalvos norėčiau, šviesesnės
Atsakyti
QUOTE(kayla mire @ 2005 05 24, 23:53)
sveikutes.nezinau,gal jau buvo tokia tema,tik nepastebėjau...bet-pasakykit man-kas turi   
pirkt pamergėm puokšteles ir nuomot suknutes.nes  pavyzdžiui, kai nuejau nuomotis sau vestuvinės suknelės,šalia sedėjo būsima kažkieno pamergė su, matyt, drauge ir kalbejo.ta kuri  draugė ir klausia pamergės tokias akis padarius blink.gif :-tai ka ,jus, pamerges, pačios sukneles nuomojates ir už jas susimokat?tai kai pamerge pasake kad "taip, pacios, o kas daugiau" tos drauges akys va toooooookios pasidarė blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif ir ji islemeno"tai turėtų jaunieji" doh.gif.tai galvojau kad nulušiu  hah.gif  megalol.gif  swoon.gif bet dabar jau suabejojau-o jei tikrai?a?


kadangi mes buvom keturios pamerges, tai dvi is musu pirko, viena siuvosi ir viena nuomavosi sukneles. o del puoksteliu tai gavosi taip, kad pabrolys perka puokstele pamergei, o pamerge pabroliui. tiesiog jaunieji uzsake, o mes patys susimokejom :mirksiukas
Atsakyti
QUOTE(brazilija @ 2005 06 13, 00:13)
kadangi mes buvom keturios pamerges, tai dvi is musu pirko, viena siuvosi ir viena nuomavosi sukneles. o del puoksteliu tai gavosi taip, kad pabrolys perka puokstele pamergei, o pamerge pabroliui. tiesiog jaunieji uzsake, o mes patys susimokejom :mirksiukas


musu bus trys, tai mes visos nuomajames, o puoksteles, tai irgi jaunoji uzsakys, o mes susimokesim biggrin.gif
Atsakyti
o as kai buvau vestuvese, tai jaunoji pirko puoksteles pamergem ir gelytes pabroliams tongue.gif
Atsakyti
as kai buvau vestuvese, tai jaunoji pirko puokstes pamergems ir pabroliams ir mes uz nieka nemokejom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2005 06 14, 15:15)
as kai buvau vestuvese, tai jaunoji pirko puokstes pamergems ir pabroliams ir mes uz nieka nemokejom smile.gif

kad taip visur yra
Atsakyti
Seuip tai uz pamergiu puokstes turi mokest pabroliai o pamerges uz pabroliu gelytes (nu cia man kazkoks sviestas sviestuotas gavosi blush2.gif )
Atsakyti
Paprastai taip ir daroma, kad gėlytės pabroliams ir puokštelės pamergių tai jų pačių reikalas, bet mes su brangiausiuoju ir patys už jas mokėsim
Atsakyti
Aš irgi pirmą kartą išgirdau, kad pamergių suknelėmis turi rūpintis jaunoji...Pas mus tai pačios perkasi, tik ilgį daug maž nurodžiau, kad būtų ilgos...Niu ir pamergių tik 2, tai lengva derintis smile.gif
Atsakyti