Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(Lemon @ 2005 06 03, 09:31)
Labai gerų idėjų man pamėtėjai AširTu.
Įmesk, jei rasi nuorodą į tą puslapį.

Gerai, vakare būtinai pabandysiu susirasti tą puslapiuką, gal per history atrasiu biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
nu pabandaudar karta ideti smile.gif nezinau kas ten buvo...
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 06 06, 22:23)
nu pabandaudar karta ideti  smile.gif  nezinau kas ten buvo...



verysad.gif nerodo
Atsakyti
nu dar karteli-padariau wordo faila,kurio neatudsre,tai performatavau paveksliuka:) nu tai ka manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 06 birželio 2005 - 20:36
pas mane turbut prasidejo bermudu trikampis nes neiseina
Atsakyti
Ramunita, taip noriu pažiūrėti, bet nieko nematau, heroglifai kažkokie horizonte matosi.
Atsakyti
gavosi thumbup.gif ir ismokau performatuoti paveiksliukus pati biggrin.gif
Atsakyti
Man patinka, svarbiausia kažkas naujo... Tik abar belieka sugalvoti ir bobučių bei kunigo nenugasdinsiu. Liks mano draugė netekėjus kai kunigui infarktas pareis. Bus 0vestuvių ir vienerios laidotuvės.
Atsakyti
suknelė labai graži, aš tokią norėčiau vilkėti antrą dieną tik nevisai baltos spalvos tokia šiek tiek melsvą ar kreminės spalvos. Tikrai nenoriu įžeisti nei vienos kuri tokią vilksis pirmą dieną. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 06 06, 22:49)
suknelė labai graži, aš tokią norėčiau vilkėti antrą dieną tik nevisai baltos spalvos tokia šiek tiek melsvą ar kreminės spalvos. Tikrai nenoriu įžeisti nei vienos kuri tokią vilksis pirmą dieną. blush2.gif


tai va bazeje pilna butent toku tik nebaltu - vienspalviu ir geletu (nesupykit, bet tikrai)
man mazokos buvo antrai dienai truputi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kate0: 06 birželio 2005 - 20:56
o pamergeitiktu? grauge nori taip eit i pamerges-nu tipo visos vienodos butu(5 pamerges),bet nezino ar taip gerai...gal per trumpos? ir butu zydros arba svelniai rozines
Atsakyti
Aš kai buvau gariūnuose, nusipirkau tokia tik tamsiai bordavos spalvos, buvau žiauriai pavargus ir pirkau kas tiko pagal dydi o ne pagal spalvą, kai grižau namo tada tik sumasčiau kad tokios tamsios spalvos nenoriu, tai dabar suknelė kabo o aš dar neturiu ką apsirengti antrai dienai. Pasimatavo mama jai tiko bet vakarui nenori nes trumpa, tai nusprendėm kad išlydint iš namų mamai kaip tik tiks.
o pamergėm manau tikrai tiktų tokia suknelė, nes jei pirktumėt tai kaina maždaug tokių 120lt, o nuomoj tas pats. Kaip parodyta nuotraukoj tai tokia trumpoka gan, kur aš nusipirkau tai man žemiau kelių. Trumpesnių nemačiau. rolleyes.gif
Atsakyti