Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(Revlona @ 2008 04 18, 17:43)
cia irgi buvo mano nuomone, kad is sveciu pinigu savo sventei imt negalima schmoll.gif  doh.gif

nu zinai svecias is vestuvininku ir daug ka gauna smile.gif ai cia gincitis tai tas pats kas su pliku pesiotis smile.gif teisingai sake jog siame forume labai paneles savo nuomone prikisa , bet tiek to as turiu savo ir man uztenka smile.gif
Atsakyti
Tai gerai kad mes visi skirtingi ir tutim savo nuomones drinks_cheers.gif Butu neidomu jeigu visi kiekvienam pritartu 4u.gif


-----
Tu planuoji savo vestuves ir zinai kiek pinigu tu gali isleisti joms..Jeigu neturi pakankamai pinigu - kam ta masina isvis? Gerai bus ir su savo drinks_cheers.gif
Viena drauge tekejo, tai turejo tik savo masina...tai mes jiems su vyru paduovanojome limuzina...Bet tai buvo siurprizas...Niekas musu tikrai neprase:"Ei, gal prisidesit prie masinos nuomos?" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Revlona @ 2008 04 18, 16:58)
Tai gerai kad mes visi skirtingi ir tutim savo nuomones drinks_cheers.gif Butu neidomu jeigu visi kiekvienam pritartu 4u.gif
-----
Tu planuoji savo vestuves ir zinai kiek pinigu tu gali isleisti joms..Jeigu neturi pakankamai pinigu - kam ta masina isvis? Gerai bus ir su savo  drinks_cheers.gif
Viena drauge tekejo, tai turejo tik savo masina...tai mes jiems su vyru paduovanojome limuzina...Bet tai buvo siurprizas...Niekas musu tikrai neprase:"Ei, gal prisidesit prie masinos nuomos?"  doh.gif

Atsakyti
Na niekas i poras eisti ir nevercia.. juk visi zino kas kokius darbus ri uz ka atsakingi buna, tai kame problema?
kazkaip nesupratau, na masinom tarkim lai ir neprisideda..
Bet kad is sveciu pinigu neimti, tai kur tada bus vestuvines dovanos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosena @ 2008 04 18, 13:54)
na , kiek man mamule sake tai pamerges sukneles pacios rupinasi , puoksteles gali uzsakyti jaunoji , bet uz jas moka  pabroliai smile.gif
pilnai sutinku jog neviskas turi buti is jaunosios , kad ir pvz masinu nuoma kazkiek turi prisideti ir pabroliai , ne vien jaunieji , nes ir tiek jaunieji stengiasi


o cia tai as nelabai suprantu blink.gif pirma kart girdziu kad reikia be puoksciu pirkimo dar kazkur prisideti poroms schmoll.gif g.gif

na kiek teko but ir dalyvaut, ir girdet, tai poru kazkaip tai nepraso prisideti prie kaikuriu islaidu. o siaip paskutiniu metu netgi jaunieji ir geles superka blush2.gif tai gaunasi poru darbas pasirupinti savo apranga ir papuosimais. na bet cia kiekvienu vestuves individualus reikalas ir kas kaip nori tas taip daro. bet vistiek man idomiai skamba tas prisidejimas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialia:): 19 balandžio 2008 - 10:05
Na kiek as zionau, tai pamergiu darbas yra toks:
1. suorganizuoti mergvakari
2. pamerges tortas,
3. ispirkimuj saldainia
4. papuosti masinas
5. padeti papuosti baznycia ir sale
pabroliu
1. bernavakrio organizavimas
2. puokstteliu pirkimas
3. padeti pamergem papuosti masinas ir sale
4. alkoholsi stalo ispirkimuj, pamergiu atgavimuj ir t.t.
cia kiek zinau visa gyvenima taip buvo wink.gif
kiekvienas daro kaip nori, o kai cia pasakitai toks vaizdas kad jaunieji jei kelia vestuves tai jau milioneriai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l-onely: 19 balandžio 2008 - 12:59
Aš girdėjau taip pat apie prisidėjimą automobiliams. Jaunieji pasiūlė pulkui išnuomoti vienodus automobilius jeigu šie patys susimokės. Jei ne, važiuok su savo mašina. Mes tai prašysime pulko, kas su savo automobiliais važiuotų, tai bus pigiau ir jiems ir mums. Nesu tokia turtinga, kad nuomočiau ilgiausią limuziną ar autobusiuką pulkui.
Atsakyti
na tai butent, kad sias lakais vyksta pagal susitarima smile.gif
jei zmones prisideda, tai nejau jum to gaila? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l-onely @ 2008 04 19, 14:58)
Na kiek as zionau, tai pamergiu darbas yra toks:
1. suorganizuoti mergvakari
2. pamerges tortas,
3. ispirkimuj saldainia
4. papuosti masinas
5. padeti papuosti baznycia ir sale
pabroliu
1. bernavakrio organizavimas
2. puokstteliu pirkimas
3. padeti pamergem papuosti masinas ir sale
4. alkoholsi stalo ispirkimuj, pamergiu atgavimuj ir t.t.
cia kiek zinau visa gyvenima taip buvo wink.gif
kiekvienas daro kaip nori, o kai cia pasakitai toks vaizdas kad jaunieji jei kelia vestuves tai jau milioneriai..

jezau, kad tai visos žinotų, rūpesčių ir išlaidų sumažėtų.. doh.gif na, aš bent teik laiminga, kad pamergės pačios rūpinasi suknelėm.. o gėlėm kaip nors pati... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhirnius: 19 balandžio 2008 - 17:44
siaip as tik pasisakiau savo nuomone apie pabrolius , bet matau kai kurios jautrei suregavo , o kitos jau is seniau zinojo, nes kas nzn cia yra is senesniu laiku ir argumentavau jog man pasakojo , o kita panele cia ispute burbula
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti