Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(minia @ 2008 04 17, 01:13)
labuti,
na sia vasara draugu vestuves ir as einu pamerge. taigi su kitom pamergem suzinojom mazdaug kaip jaunoji isivaizduoja musu apranga, jinai noretu, kad butume su vienodom suknelem ir neilgom. tai pasitarem ir nusprendem, kad pirksim vienodas suknes, bet mums duota laisve rinktis modelius ir spalvas.
o del to kas turetu moketu tai mano manimu pamerges pacios rupinasi suknelem, o ju pabroliai puokstelem. juk seniau asistentai turedavo apmoketi dali uz automobilius ir sales papuosimus. o dabar tai jaunuju problema.



butent, ir taip siais laikais daug kainuoja iskelt vestuves..
Siaip manau, jei pamergytej kas nelabai patika visada gali pasidiskutuoti su nuotaka, juk eina tai aps ja i vestuves wink.gif
o siaip tai ir yra atsisakymo dalyaks, jei tu negali, arba susitarimo dalykas.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minia @ 2008 04 17, 00:13)
labuti,
na sia vasara draugu vestuves ir as einu pamerge. taigi su kitom pamergem suzinojom mazdaug kaip jaunoji isivaizduoja musu apranga, jinai noretu, kad butume su vienodom suknelem ir neilgom. tai pasitarem ir nusprendem, kad pirksim vienodas suknes, bet mums duota laisve rinktis modelius ir spalvas.
o del to kas turetu moketu tai mano manimu pamerges pacios rupinasi suknelem, o ju pabroliai puokstelem. juk seniau asistentai turedavo apmoketi dali uz automobilius ir sales papuosimus. o dabar tai jaunuju problema.


Man labai patinka mintis, kad suknutes pamergiu bus neilgos thumbup.gif Man reikia rinktis ilga, bet kazkaip sunku, nes visos ilgos ir tos kuriu noreciau labai panasios i pirslieniu sukneles. O jau kokiu graziu maciau trumpu suknuciu pamergems smile.gif ax.gif
Atsakyti
kaip sukneles gali buti vienodos,bet skirtingo modelio ir spalvos? blink.gif paaiskinkit man,as nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2008 04 18, 04:20)
kaip sukneles gali buti vienodos,bet skirtingo modelio ir spalvos? blink.gif paaiskinkit man,as nesuprantu blush2.gif


ne, ne taip supratai, ten mergina rase, kad jaunoji leido pasirinkt ir modelius ir spalvas smile.gif Tai pamergytes pacios issirinks vienoda modeliuka smile.gif
Atsakyti
na , kiek man mamule sake tai pamerges sukneles pacios rupinasi , puoksteles gali uzsakyti jaunoji , bet uz jas moka pabroliai smile.gif
pilnai sutinku jog neviskas turi buti is jaunosios , kad ir pvz masinu nuoma kazkiek turi prisideti ir pabroliai , ne vien jaunieji , nes ir tiek jaunieji stengiasi
Atsakyti
QUOTE(rosena @ 2008 04 18, 13:54)
ne vien jaunieji , nes ir tiek jaunieji stengiasi

tai juk ju vestuves blink.gif Prie ko cia pabroliai ir pamerges?? Zinoma padeti gali/turi, bet ne finansiskai doh.gif Jeigu as noriu masinos uz 1000lt/val. tai negi pabroliai mokes uz mano norus??? nesamone. schmoll.gif
Mano pamerges tik sius suknelias uz savo pinigelius, o pabroliai mokes uz puokstes....viskas. 4u.gif
As isvis net nenorejau kad pameges ka nors darytu..bet jos pacios uzsinorejo masinas papuosti, padaryti jaunikiui uzdavinius. wub.gif Nori-tegul daro. Jei ne - pakviesiu specialu zmogu tiem dalykam. drinks_cheers.gif Nenoriu kad jos pavargtu is ryto...o paskui sedetu liudnos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Revlona @ 2008 04 18, 16:58)
tai juk ju vestuves blink.gif Prie ko cia pabroliai ir pamerges?? Zinoma padeti gali/turi, bet ne finansiskai doh.gif  Jeigu as noriu masinos uz 1000lt/val. tai negi pabroliai mokes uz mano norus??? nesamone.  schmoll.gif
Mano pamerges tik sius suknelias uz savo pinigelius, o pabroliai mokes uz puokstes....viskas.  4u.gif
As isvis net nenorejau kad pameges ka nors darytu..bet jos pacios uzsinorejo masinas papuosti, padaryti jaunikiui uzdavinius.  wub.gif Nori-tegul daro. Jei ne - pakviesiu specialu zmogu tiem dalykam. drinks_cheers.gif  Nenoriu kad jos pavargtu is ryto...o paskui sedetu liudnos verysad.gif

ne vienas pabrolis metasi ant masinos o keli , jei ka net pirslie , bet cia kiekvieno yra reikalas
Atsakyti
schmoll.gif

Jiems gi dar moket ir uz mergvakari ir bernvakari...
100 megvakaris+250 suknele+200 dovana...~600lt + sukuosene. makijazas, pedikiuras, manikiuras.... Pabroliam dar puokste + ~50lt. ... Ar ne per daug bus jei dar uz masina 100lt? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Revlona @ 2008 04 18, 15:58)
tai juk ju vestuves blink.gif Prie ko cia pabroliai ir pamerges?? Zinoma padeti gali/turi, bet ne finansiskai doh.gif  Jeigu as noriu masinos uz 1000lt/val. tai negi pabroliai mokes uz mano norus??? nesamone.  schmoll.gif
Mano pamerges tik sius suknelias uz savo pinigelius, o pabroliai mokes uz puokstes....viskas.  4u.gif
As isvis net nenorejau kad pameges ka nors darytu..bet jos pacios uzsinorejo masinas papuosti, padaryti jaunikiui uzdavinius.  wub.gif Nori-tegul daro. Jei ne - pakviesiu specialu zmogu tiem dalykam. drinks_cheers.gif  Nenoriu kad jos pavargtu is ryto...o paskui sedetu liudnos verysad.gif


kokia čia mašina, jei nuoma 1000Lt/h? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Aisku ziurint kokie ten pabroliai ir pamerges...gal visi imoniu direktoriai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(gintreja @ 2008 04 18, 16:24)
kokia čia mašina, jei nuoma 1000Lt/h?  blink.gif  blink.gif  blink.gif


MErsas kabrioletas 2002 m . - 100lt/val.

Bentley --- 6000lt/8val

S klases Mersas 2007m. - 600lt + 700lt vairuotojas/8 val.

Buick -- 10000lt/8val drinks_cheers.gif



Atsakyti
QUOTE(Revlona @ 2008 04 18, 17:30)
Aisku ziurint kokie ten pabroliai ir pamerges...gal visi  imoniu direktoriai  blush2.gif
Papildyta:
MErsas kabrioletas 2002 m . - 100lt/val.

Bentley --- 6000lt/8val

S klases Mersas  2007m. - 600lt + 700lt vairuotojas/8 val.

Buick -- 10000lt/8val  drinks_cheers.gif

brangioji , bet esi ir akiplesa , cia zmogus savo nuomone pasako , o gaunasi jog tampi aprekta smile.gif pabroliui prisideti prie masinu nuomos 100-150 lt manau nera cia daug jai ten puokste sikarna pamergei uzsakai tai jo tada ir kainuoja , o kad pabroliui kelis butelius nusipirkti ir prie dovanos prisideti nematau jokios cia problemos jauniesiems daug kas kainuoja jie ir taip isleidzia tukstanciais , o pabrolio pareiga sudalyvauti ir , kad kazkiek prisideda nematau cia nieko blogo
labai jau jautrei i viska reguojat atrodo nenormalei
Atsakyti
cia irgi buvo mano nuomone, kad is sveciu pinigu savo sventei imt negalima schmoll.gif doh.gif
Atsakyti