Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(ruteler @ 2008 04 02, 10:50)
Labas rytas merginos 4u.gif
As busimoji nuotaka biggrin.gif  ir eidama matuotis savo suknele vedziausi pamerges, visos uzsidejome suknles ir labai graziai atrodeme. Taip, buvo priestaravimu, bet ne del spalvu, modelio, o tiesiog del to, kad jos ilgos, nes viena is pamergiu niekada neidavo i jokias vestuves su ilga suknle, tiesiog turejo toki isitikinima. Bet zinot merginos, ne pamerges jus turite daryti laimingas, jus savo diena turite jaustis laimingos, turite svyteti is laimes, nes tai jums bus prisiminimas visam gyvenimui, o pamerge tai jau pamirs po 1 menesio.

drinks_cheers.gif pritariu, as irgi tokios pacios nuomones, ir dariau taip kaip ir tu. Ir labai dziaugiuosi kad mano pamerges, labai geros mano drauges, buvo labai supratingos ir nei spyriojosi nei ka, ir nerode savo principu ir kaprizu, pati maciau kas jom graziai atrodo o kas ne. Juk ne viena jaunoji nenoretu,kad pamerges atrodytu negraziai su kokia nors suknele. Man buvo vienas modelis kuris labai patiko ir norejau kad su tom suknelem butu pamerges apsirengusios. Bet vienai pamergei ji ypatingai netiko, tai issirinkom kita. Ir labai tuo dziaugiuosi.
Atsakyti
Svarbiausia pacioms gerai jaustis ir as nenoreciau, kad pamerges pacios butu supratingos ir nepradetu kaprizintis... schmoll.gif As asmeniskai ziurejau kas tiks visoms ir leidau pacioms rinktis, tik mazdaug suknyciu stiliu parodziau ir tiek...
Atsakyti
as savo pamergems daviau laisve wink.gif kad gali rinktis kokias nori sukneliu spalva ir stiliu smile.gif turejau tik dvi uzgaidas smile.gif
1. Visos suknios turi buti ilgos
2. Turi nupirkti arba issinuomoti kartu su suknele savo pabroliui kaklaraisti pagal savo suknios spalva

Nenoriu varzyti ju primesdama savo nuomone, nes ne visoms tinka toks pat stilius ir spalva smile.gif noriu kad per mano vestuves mano pamerges irgi atrodytu graziai o ne kabotu ant ju drabuziai kaip ant pakabu wink.gif

NA CIA TIK MANO NUOMONE! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2008 04 07, 14:26)
as savo pamergems daviau laisve wink.gif kad gali rinktis kokias nori sukneliu spalva ir stiliu smile.gif turejau tik dvi uzgaidas smile.gif
1. Visos suknios turi buti ilgos
2. Turi nupirkti arba issinuomoti kartu su suknele savo pabroliui kaklaraisti pagal savo suknios spalva

Nenoriu varzyti ju primesdama savo nuomone, nes ne visoms tinka toks pat stilius ir spalva smile.gif noriu kad per mano vestuves mano pamerges irgi atrodytu graziai o ne kabotu ant ju drabuziai kaip ant pakabu wink.gif

NA CIA TIK MANO NUOMONE! wink.gif


saunuole thumbup.gif as irgi esu lygiai tokios pacios nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irute1984 @ 2008 04 07, 13:26)
as savo pamergems daviau laisve wink.gif kad gali rinktis kokias nori sukneliu spalva ir stiliu smile.gif turejau tik dvi uzgaidas smile.gif
1. Visos suknios turi buti ilgos
2. Turi nupirkti arba issinuomoti kartu su suknele savo pabroliui kaklaraisti pagal savo suknios spalva

Nenoriu varzyti ju primesdama savo nuomone, nes ne visoms tinka toks pat stilius ir spalva smile.gif noriu kad per mano vestuves mano pamerges irgi atrodytu graziai o ne kabotu ant ju drabuziai kaip ant pakabu wink.gif

NA CIA TIK MANO NUOMONE! wink.gif

pritariu visom keturiom drinks_cheers.gif as maciau dveju vestuviu foto.. zinokit tragedija.. kai kurios nuotakos, atrodo, tarsi stengiasi, jog ju pamerges atrodytu kaip baisuokles.. g.gif viena tokia uzgaidi nuotaka isrinko konkrecias sukneles, nuogais peciais, trumpas, aptemptas... trys pamerges atrode tikrai graziai, nes jos visos - kaulu rinkinukai vos ne tiesiogine to zodzio prasme. O ketvirtoji.. nu sakykim pakankamai apvali, tikrai stamboka. tai su ta suknele kaip ji atrodo.. siaubas!!! pabrezta viskas, kas turejo buti uzslepta schmoll.gif man jos pasidare gaila, neisivaizduoju kaip ji turejo jaustis.. ar nuotaka akla, ar specialiai taip padare?.. nesuprantu... as asmeniskai nei uz ka pati nebuciau leidus jai tokia suknia renktis, jau verciau visom buciau isrinkus kitokio modelio sukneles. schmoll.gif
kitu vestuviu nuotraukose atvirkstinis variantas - visos pamerges normalaus kuno sudejimo, o viena itin smulkute ir kudute. Tai atrode kaip maisu aprengta... g.gif
as savosiom pamergelem pasakysiu, jog noriu ilgu, laisvai krintanciu (nepustu) pasteliniu sukneliu, ir tegul renkasi pacios pagal save.
Beje, gera ideja, as taip pat ju paprasysiu paimt ir toki pati kaklaraisti savo pabroliui mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Fregata @ 2008 04 01, 20:36)
Kazkaip man nepriimtinas tas bumas, kad visos pamerges turi buti su vienodom smile.gif man asmeniskai, nelabai grazu  blush2.gif

man lygiai taip pat blush2.gif smile.gif
Atsakyti
pas mus eina 6 poros. as ir daviau laisve pamergem, kokia nori suknia tokia lai maunasi, tik kad butu ilga, o as jom perku puoksteles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2008 04 08, 13:22)
pritariu visom keturiom  drinks_cheers.gif  as maciau dveju vestuviu foto.. zinokit tragedija.. kai kurios nuotakos, atrodo, tarsi stengiasi, jog ju pamerges atrodytu kaip baisuokles..  g.gif viena tokia uzgaidi nuotaka isrinko konkrecias sukneles, nuogais peciais, trumpas, aptemptas... trys pamerges atrode tikrai graziai, nes jos visos - kaulu rinkinukai vos ne tiesiogine to zodzio prasme. O ketvirtoji.. nu sakykim pakankamai apvali, tikrai stamboka. tai su ta suknele kaip ji atrodo.. siaubas!!! pabrezta viskas, kas turejo buti uzslepta  schmoll.gif  man jos pasidare gaila, neisivaizduoju kaip ji turejo jaustis.. ar nuotaka akla, ar specialiai taip padare?.. nesuprantu... as asmeniskai nei uz ka pati nebuciau leidus jai tokia suknia renktis, jau verciau visom buciau isrinkus kitokio modelio sukneles.  schmoll.gif
kitu vestuviu nuotraukose atvirkstinis variantas - visos pamerges normalaus kuno sudejimo, o viena itin smulkute ir kudute. Tai atrode kaip maisu aprengta... g.gif
as savosiom pamergelem pasakysiu, jog noriu ilgu, laisvai krintanciu (nepustu) pasteliniu sukneliu, ir tegul renkasi pacios pagal save.
Beje, gera ideja, as taip pat ju paprasysiu paimt ir toki pati kaklaraisti savo pabroliui  mirksiukas.gif
Papildyta:

man lygiai taip pat  blush2.gif  smile.gif


Pas mane bus 6 poros. Is pradziu joms tiesiog pasakiau, jog noriu zydros spalvos ilgu sukneliu, bet jos pacios susigalvojo, kad reikia dar ir vienodu rolleyes.gif 4 pamergytes yra kaulu rinkunukai, ant kuriu viskas gerai atrodys, o 2 - tai tokios apvalaines. Modeliuka rinkomes daugmaz kartu, tikiuosi, kad visoms tiks: korsetukas, ilgas nepustas sijonukas, nuogi peciai (keletas issinuomuos dar ir svarkelius). Man paciai buvo labai keista, kad nebuvo jokiu pykciu, nepasitenkinimu ir t.t. Viena (is apvalesniu) tvirtino, kad del manes nors ir maisa uzsidetu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RHA @ 2008 04 09, 10:41)
Man paciai buvo labai keista, kad nebuvo jokiu pykciu, nepasitenkinimu ir t.t. Viena (is apvalesniu) tvirtino, kad del manes nors ir maisa uzsidetu  thumbup.gif


Super pamergytes! smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pradžioje ir aš galvojau nieko neprašyti, bet paskui kelios pamergės mane pačios įtikino, kad jei tau patinka spalva - pabandyk paprašyti. Kol kas kiek prašiau visos sutiko apsimauti žalias sukneles. Man svarbu kad būtų žalsvumo spalva ir ne pūstos, o daugiau kaip pačios nori wink.gif Renkasi kiekviena sau atspalvi.
O puokšteles perku aš smile.gif
Atsakyti
na jau turbut mane cia nulinciuosit ax.gif

mano pamergytes bus ilgom juodom suknelem, paprasciausiai priejom tokia isvada, kad zalia, raudona ir t.t turi visokiu atspalviu, o juoda lieka juoda, todel jos jau niekaip neiskreipsi...
na turbut daug kam labai nepriimtina, bent mes su pamergem ir kitais sveciais bendrai tokias isvadas priejom, ir mano nuostabai visos lb dziauges, kad bus juodos, kadangi juoda visoms tinka ax.gif
modeliuka rinksis pacios, kadangi ir kudu ir apkunesniu bus, apkunesnes virsum su korsetuku, o apacioj krentanciom bus, o kitos panasiai nuo virsaus krentanciom..medziagyte tokia daugmaz silkine..pabroliai atitinkamai priderinti smile.gif

tai r mes su jaunuoju issiskirsim is minios 4u.gif
Atsakyti
Mes tai nusorendem su draugytem, kad suknios bus daugmaz vienodo modeliuko, vienos arba dvieju spalvu, nes mastom orandzine ir raudona smile.gif Ilgos, kadangi mano pamergeliu yvaiziu bus, ir viena lieknute kitos normalaus sudejimo, ir bus viena stambelesne, tai stengsimes i visu norus pataikyti..
Bet va del vienodu spalvos sukniu, tai man kazkiap taip mieliau, ir siaip kiek esu klausius is draugu kurios jau buvusios pamergem, ako del taves kad ir su maisais, savrbu ta diena butum laimingiausia wub.gif
kolaks kiek kam sakem visom buvo faina grazu ir priimtina, del to kad pacios nuomosis net nekilo klausimu, o del puoksteliu, tai cia jau pabroliai uz jas uzmokes, ir siaip nemanu, kad daugiau nej po 20lt gauis tos puokstytes 4u.gif
Atsakyti
labuti,
na sia vasara draugu vestuves ir as einu pamerge. taigi su kitom pamergem suzinojom mazdaug kaip jaunoji isivaizduoja musu apranga, jinai noretu, kad butume su vienodom suknelem ir neilgom. tai pasitarem ir nusprendem, kad pirksim vienodas suknes, bet mums duota laisve rinktis modelius ir spalvas.
o del to kas turetu moketu tai mano manimu pamerges pacios rupinasi suknelem, o ju pabroliai puokstelem. juk seniau asistentai turedavo apmoketi dali uz automobilius ir sales papuosimus. o dabar tai jaunuju problema.
Atsakyti