Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(Smilga222 @ 2008 03 30, 16:33)
as maniau isrinksiu kokia spalva,ir tegu perkasi tokios spalvos,bet ne vienodu modeliu.bet viena pareiske:jei man nepatiks nepirksiu.na nepirksi galvoju,nepirk,pamerge nebusi smile.gif bet siaip galvoju pasitart su visom ir spalva issirinkti.tik ta pamerge viena,as isivaizduoju kokia issirinktu,nes buvo atvejis kai ji buvo pamerge ir balta suknia uzsidejo doh.gif tai maise zmones kuri jaunoji.nu bet kur mergos protas detis balta suknele g.gif


as irgi tik uz tai kad geriau jau nurodyti spalva vienoda o ne modeli nes juk visoms vienas modeliukas gali netikti nepatikti ar tiesiog ta diena zmogus labai negerai gali jaustis su tavo isrinkta suknele. o su spalva tai paprasciau... pati dabar ruosiuosi i pamerges tai labai nemaloniai kazkaip jauciuosi kai man renka tokia suknele kuri man visiskai ne prie sirdies ir su kuria as negerai jausiuosi ta diena. schmoll.gif.
As tai savo vestuvems neapsisprendziu tarp dvieju variantu ar pamergytems nurodyti bendra suknyciu spalva ar tiesiog kazkoki bendra akcenta... kaip jums atrodo kuris variantas geresnis? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rimanciuke @ 2008 03 31, 10:28)
as irgi tik uz tai kad geriau jau nurodyti spalva vienoda o ne modeli nes juk visoms vienas modeliukas gali netikti nepatikti ar tiesiog ta diena zmogus labai negerai gali jaustis su tavo isrinkta suknele. o su spalva tai paprasciau... pati dabar ruosiuosi i pamerges tai labai nemaloniai kazkaip jauciuosi kai man renka tokia suknele kuri man visiskai ne prie sirdies ir su kuria as negerai jausiuosi ta diena.  schmoll.gif.
As tai savo vestuvems neapsisprendziu tarp dvieju variantu ar pamergytems nurodyti bendra suknyciu spalva ar tiesiog kazkoki bendra akcenta... kaip jums atrodo kuris variantas geresnis? wink.gif



kai as tekesiu, pasiulysiu savo pamergytem ateiti su pastelines spalvos suknelemis smile.gif O kokia spalva pasirinks- ju reikalas smile.gif
Kazkaip man nepriimtinas tas bumas, kad visos pamerges turi buti su vienodom smile.gif man asmeniskai, nelabai grazu blush2.gif
Atsakyti
Svarbiausia laiminga ir pamergemis patenkinta jaunoji smile.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif
As busimoji nuotaka biggrin.gif ir eidama matuotis savo suknele vedziausi pamerges, visos uzsidejome suknles ir labai graziai atrodeme. Taip, buvo priestaravimu, bet ne del spalvu, modelio, o tiesiog del to, kad jos ilgos, nes viena is pamergiu niekada neidavo i jokias vestuves su ilga suknle, tiesiog turejo toki isitikinima. Bet zinot merginos, ne pamerges jus turite daryti laimingas, jus savo diena turite jaustis laimingos, turite svyteti is laimes, nes tai jums bus prisiminimas visam gyvenimui, o pamerge tai jau pamirs po 1 menesio.
Atsakyti
Pamergem sukneles rinkau kad mano stambiai sesei tiktu modeliukas, o visos kitos prisitaikys prie jos, spalva kokia buvo salone tokia puikiai tipo visom, o puoksteles- rankinukus pagaminau pati tik paskutine diena ta gerbera ju sukneles spalvos idesiu "parsiukine" ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
liaba, labai idomi puokste -rankenukas, zavinga
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 04 02, 14:14)
Pamergem sukneles rinkau kad mano stambiai sesei tiktu modeliukas, o visos kitos prisitaikys prie jos, spalva kokia buvo salone tokia puikiai tipo visom, o puoksteles- rankinukus pagaminau pati tik paskutine diena ta gerbera ju sukneles spalvos idesiu "parsiukine" ir viskas  biggrin.gif


Man dirbtines geles tai schmoll.gif . Vietoj tu ramuniu galima tikru geliu idet, pvz. chrizantemu.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2008 04 02, 18:51)
Man dirbtines geles tai  schmoll.gif . Vietoj tu ramuniu galima tikru geliu idet, pvz. chrizantemu.

As buciau 100proc uz bet as jaunoji ir paskutine diena padaryti gyvas geles sau puokste+ i plaukus, jaunikiui, pamergem, pabroliam, salei puosti ir masinai nors mirk nespeciau blush2.gif todel ir sukuosi kaip ismanau, o del sio varianto tai cia juk rankinukas daugiau nei geliu puokste tik jis papuostas gelytemis (kaip buna medziaginiai rankinukai pas pamerges)
Atsakyti
labas rytas,

o as tai pamergem nurodziau sukneliu modelius ir spalvas, tegul renkasi kokias nori, svarbu kad uz mane graziau neatrodytu... blush2.gif mirksiukas.gif Galvojau visas aprengti iki keliu, bet pamasciau, kad jos visos labai skirtingos ugiu ir "gabaritais", tai ilgos suknios nors kiek suvienodins smile.gif O puoksteles padarysiu pati is keliu rozyciu ir dar kokiu kvietkeliu pridesiu, o nupirkt geles turi pirma pamerge - jis bus mano sese, tegul ir suka galva drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssju @ 2008 04 03, 10:07)
labas rytas,

o as tai pamergem nurodziau sukneliu modelius ir spalvas, tegul renkasi kokias nori, svarbu kad uz mane graziau neatrodytu...  blush2.gif  mirksiukas.gif  Galvojau visas aprengti iki keliu, bet pamasciau, kad jos visos labai skirtingos ugiu ir "gabaritais", tai ilgos suknios nors kiek suvienodins  smile.gif O puoksteles padarysiu pati is keliu rozyciu ir dar kokiu kvietkeliu pridesiu, o nupirkt geles turi pirma pamerge - jis bus mano sese, tegul ir suka galva  drinks_cheers.gif


kas cia per snekos?
As nesuprantu, merginos, taigi nuotaka yra pati graziausia visada!
ir rengti pamerges tokiu modeliu suknelem, kad tik graziai neatrodytu.. nu aciu, as pas tokia "drauge" i pamerges neiciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2008 04 03, 09:10)
kas cia per snekos?
As nesuprantu, merginos, taigi nuotaka yra pati graziausia visada!
ir rengti pamerges tokiu modeliu suknelem, kad tik graziai neatrodytu.. nu aciu, as pas tokia "drauge" i pamerges neiciau  g.gif

speju kad kazka ne taip supratai. Del sukneliu ilgu norejo pasakyti kad ilgos tinka visom, o trumpos nevisom (ypac stambioms) todel ir parinko ilgas, o ne todel kad butu negrazios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2008 04 03, 09:10)
kas cia per snekos?
As nesuprantu, merginos, taigi nuotaka yra pati graziausia visada!
ir rengti pamerges tokiu modeliu suknelem, kad tik graziai neatrodytu.. nu aciu, as pas tokia "drauge" i pamerges neiciau  g.gif

Gal ne taip supratai... bet as tikrai stengiuosi kad visos graziai atrodytu, bet teko buvoti vestuvese, kur pamerges ateina tooookioooom sukniom, kad dydziu net neprilygsta nuotakai, tuomet be abejones visu demesys nori nenori i ja krypo, o jaunoji sedejo kaip baltas taskas jos raudonoj, pustoj suknioj blink.gif Visi buvo nesusiprate blink.gif schmoll.gif
Lietuvoj yra tokia mada perspjaut visus, bet uzsienio zurnaluose yra rasoma, kad svarbiausia taisykle visiems sveciamas yra puosni, bet ne per daug issisokanti apranga.... Na bet zinoma cia tik mano subjektyvi nuomone... ax.gif
Atsakyti