Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

kelios puoksteles pamergem, gal atrasit kokiu norit http://www.paslidija...dex.php?id=3760
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2008 03 27, 17:15)
Na man atrodo as jau radau sprendima del pamergiu sukneliu. Manau, kad nupirksiu visom po gabala medziagos (kad butu vienodos spalvos ir tokios kokios as noreciau blush2.gif ) ir isdalinsiu. Nes mano viena pamergele pasiskunde, kad jai vasara 3 vestuves, tai gana brangu butu visom atskirai nuomotis sukneles, tai sako noreciau pasisiut. Be to mano pamerges is atskiru Lietuvos miestu, tai butu gana sunku visom susiderint atvaziuot pasimatuot. Be to, gales kiekviena pasisiut pagal save, kaip kuriai tinka, tik mano vienas reikalavimas - kad nebutu iki zemes  smile.gif
O pinigelius manau paprasysiu, kad atiduotu.
Na kaip manot, ar gerai taip butu?  4u.gif

Manau, kad uz medziaga tikrai galetum neimti pinigeliu... Nes pamaerges ne pacios issirinko, o tu isrinkai. O be to, joms dar siuvimas kainuos. Ir gali buti, kad tos suknutes daugiau niekur neuzsides...
Atsakyti

As manau, kad jei jaunoji issirinko, kad pamerges butu vienodom suknelem, tai ji ir turetu pasirupinti islaidomis. as savo pamergem isnuomavau vienodas sukneles, uzstatus sumokejau as pati, bet man pasiseke, kadangi pamerges pasake, kad jos pacios likusius pinigelius sumokes.
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2008 03 27, 14:15)
Na man atrodo as jau radau sprendima del pamergiu sukneliu. Manau, kad nupirksiu visom po gabala medziagos (kad butu vienodos spalvos ir tokios kokios as noreciau blush2.gif ) ir isdalinsiu. Nes mano viena pamergele pasiskunde, kad jai vasara 3 vestuves, tai gana brangu butu visom atskirai nuomotis sukneles, tai sako noreciau pasisiut. Be to mano pamerges is atskiru Lietuvos miestu, tai butu gana sunku visom susiderint atvaziuot pasimatuot. Be to, gales kiekviena pasisiut pagal save, kaip kuriai tinka, tik mano vienas reikalavimas - kad nebutu iki zemes  smile.gif
O pinigelius manau paprasysiu, kad atiduotu.
Na kaip manot, ar gerai taip butu?  4u.gif


Bet gal tai pamergei nebutinai grazi ta spalva ar medziaga, ir kiekvienose vestuvese jaunoji nores skirtingu spalvu sukneliu. Kam jai moketi uz medziaga ir pasiuvima sukneles, kuri nepatinka? Jei jau dovanoti medziaga, tai tikrai nereikia prasyti pinigu atgal. Ir taip jai kainuos pasiuvimas. Uz norus reikia moketi paciai - bent jau tokia mano nuomone. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
uzbegau jusu patarimo.
Mano liudininke ir pamergytes su visos su raudonom suknelem - liudininkai ir 2 poros.
ka man patartumet daryti su puokstelem? vien raudonos spalvos gelytes juk butu per daug raudona...kokiu variantu gal turite?
o man ar daryti vien balta, ar derinti truputuka su raudonu, nes masinos papuosima darysiu balta su trupuciu raudono.....
Labai aciu uz juus visu nuomones.
Atsakyti
as maniau isrinksiu kokia spalva,ir tegu perkasi tokios spalvos,bet ne vienodu modeliu.bet viena pareiske:jei man nepatiks nepirksiu.na nepirksi galvoju,nepirk,pamerge nebusi smile.gif bet siaip galvoju pasitart su visom ir spalva issirinkti.tik ta pamerge viena,as isivaizduoju kokia issirinktu,nes buvo atvejis kai ji buvo pamerge ir balta suknia uzsidejo doh.gif tai maise zmones kuri jaunoji.nu bet kur mergos protas detis balta suknele g.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2008 03 27, 19:27)
kelios puoksteles pamergem, gal atrasit kokiu norit http://www.paslidija...dex.php?id=3760



labai dekuj uz sia nuorodele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai daug geru ideju, galbut ir as ka nors pritaikysiu savo vestuvems
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 03 30, 15:33)
as maniau isrinksiu kokia spalva,ir tegu perkasi tokios spalvos,bet ne vienodu modeliu.bet viena pareiske:jei man nepatiks nepirksiu.na nepirksi galvoju,nepirk,pamerge nebusi smile.gif bet siaip galvoju pasitart su visom ir spalva issirinkti.tik ta pamerge viena,as isivaizduoju kokia issirinktu,nes buvo atvejis kai ji buvo pamerge ir balta suknia uzsidejo doh.gif tai maise zmones kuri jaunoji.nu bet kur mergos protas detis balta suknele g.gif

su sita mergina siulyciau atsargiai, nes nepatiks jai spalva, kuria siulai, tai vel su balta ateis doh.gif
Atsakyti
Vyras pasiuto kai ji pasake,jei nepatiks nesidesiu.apkoliojo smile.gif ir siaip ji man vakar tokia minti mete,kad pamerge savo suknele gali pranokti nuotaka.ka turejo omeny g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 03 30, 17:12)
Vyras pasiuto kai ji pasake,jei nepatiks nesidesiu.apkoliojo smile.gif ir siaip ji man vakar tokia minti mete,kad pamerge savo suknele gali pranokti nuotaka.ka turejo omeny g.gif


gal geriau neimkit tos mergaitės į pamerges... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga222 @ 2008 03 30, 17:12)
Vyras pasiuto kai ji pasake,jei nepatiks nesidesiu.apkoliojo smile.gif ir siaip ji man vakar tokia minti mete,kad pamerge savo suknele gali pranokti nuotaka.ka turejo omeny g.gif

tai jei tau jinai kelia tokias bangas kam tu ja imi i bureli, paskui dar svente visa tavo sugadins, kazkokia idiote lotuliukas.gif
Atsakyti
atsargiai atsargiai... panasu, kad gali vien is kersto pasistengti pranokti.. doh.gif
Atsakyti