Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

yra dar viena iseitis, nepatinka jaunosios norai - eik svecio teise ax.gif
vis delto jaunoji yra dienos princese taigi ir jos norai turetu but pildomi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(puskojne @ 2008 03 19, 14:39)
yra dar viena iseitis, nepatinka jaunosios norai - eik svecio teise  ax.gif
vis delto jaunoji yra dienos princese taigi ir jos norai turetu but pildomi mirksiukas.gif



tai taip ir galvoju... jei nepavyks suderint visoms sukneliu modeliu, teks eit sveciu...
Atsakyti
angel_sadangel.gif ale kokios jus grieztos, as tai sakiau eikit su kokiom norit...na tik susitarkit kad spalvos nesipjautu...o jos pacios nusprende su vienodom...ar as labai patenkinta nail.gif
Atsakyti
na va o aš eisiu i pamerges ir jau išsinuomavau ilga pusta sukenelę
o jaunoji mums pasakė tik spalva kokia turi buti
tai dabar labai pergyvenu jeigu kitų bus trumpos arba ilgos tik ne pustos as galiu viena labai issiskirti is kutu
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(snigurachka @ 2008 03 21, 11:50)
na va o aš eisiu i pamerges ir jau išsinuomavau ilga pusta sukenelę
o jaunoji mums pasakė tik spalva kokia turi buti
tai dabar labai pergyvenu jeigu kitų bus trumpos arba ilgos tik  ne pustos as galiu viena labai issiskirti is kutu
unsure.gif


o nebijai but pustesne uz jaunaja?
Atsakyti
na šiaip pas mane nėra labai jau kad būtų pūsta o jaunosios suknele mačiau jau ir žinau kad nebus pustesne uz jo:)
Atsakyti
Aš išrinkau vienodas sukneles savo pamergytėms, tai už jų puokšteles mokam mes.
Atsakyti
as nezinau ka daryti g.gif

Beda ta kad mano pamerges issibarste po visa pasauli, tai nuomotis neiseina, nes dvi tik diena pries vestuves atvaziuoja, o uz jas Lietuvoje sukneliu niekas nepasimatuos. Siutis ar pirkti irgi nelabai iseina, dar leituvoje tai pasisiutu, o va Prancuzijoj paklausiau uz kiek pasiutu tau pasake 500 euru ir dar cia plus minus 100 euru ir per 2 menesius gal ir iseis doh.gif doh.gif doh.gif tai vos nenukritau bijau.gif

na ir pamergiu amzius, figuros skiriasi, viena nori paslepti kojas, kita atvirksciai jas parodyti....

tai jau nebezinau, nei ka joms siulyti nei ko prasyti verysad.gif

o norisi kad visos butu patenkintos ir kad graziai deretu ax.gif
Atsakyti
na mano pamergytes pacios nutare siutis suknutes is vienodos medziagytes... labai del to apsidziaugiau, nes buvau tik prasiusi, kad nebutu baltos arba juodos ir kad ne ilgas suknutes rinktusi... bet jos pacios apsitare ir nusprende siutis smile.gif
taigi jau praeita savaite nusipirko medziagyte, grazia, pasteline sviesiai kakavine su persikiniu atspalviu ir desim dar tamsiai ruda akcenta (juosta ar kaspina)priklausomai nuo suknutes modeliuko, koks kokiai pamergytei tiks ax.gif
na o as jau pazadejau joms puoksteles nupirkti...
tik dbr nesugalvoju kokias darysiu... jei jau suknutes vienodos spalvos visu bus tik modeliukai gal siektiek skirsis, tai ar puoksteles vienodas daryti, ar rinktis skirtingu atspalviu panasias? kaip jus planuojat daryti? mat pas mane net 6 poros bus... ax.gif
Atsakyti
Sveika, as panasia dilema turejau, dalis pamergiu (tiksliau is tos dalies jau viena teliko) is uzsienio. Tai, kad perdaug nereikalauciau ir neipareigociau, isdalinau po medziagos skiautele, ir prasiau tokios spalvos/atspalvio suknelem ilgom but. O ar pirks, ar nuomos, ar siusis, tai cia kaip kam patogiau ir norisi:)






QUOTE(Chippie @ 2008 03 25, 17:27)
as nezinau ka daryti g.gif

Beda ta kad mano pamerges issibarste po visa pasauli, tai nuomotis neiseina, nes dvi tik diena pries vestuves atvaziuoja, o uz jas Lietuvoje sukneliu niekas nepasimatuos. Siutis ar pirkti irgi nelabai iseina, dar leituvoje tai pasisiutu, o va Prancuzijoj paklausiau uz kiek pasiutu tau pasake 500 euru ir dar cia plus minus 100 euru ir per 2 menesius gal ir iseis doh.gif  doh.gif  doh.gif  tai vos nenukritau bijau.gif

na ir pamergiu amzius, figuros skiriasi, viena nori paslepti kojas, kita atvirksciai jas parodyti....

tai jau nebezinau, nei ka joms siulyti nei ko prasyti verysad.gif

o norisi kad visos butu patenkintos ir kad graziai deretu ax.gif

Atsakyti
Maniškes jau 2 sutiko del vienodos spalvos, reiks dar 2 įkalbinti. Su tom bus sunkiau, nes įnoringesnės. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 26 kovo 2008 - 12:58
QUOTE(Samira @ 2008 03 26, 14:56)
Maniškes jau 2 sutiko del vienodos spalvos, reiks dar 2 įkalbinti. Su tom bus sunkiau, nes įnoringesnės.  doh.gif


juokingai skamba zodiz inoringos biggrin.gif
gal labiau reiktu pasidometi, kodel jos nenori tam tikros spalvos? Gal baisia su ja atrodo? Gal vertetu pasirinkti kita kokia spalva? smile.gif
Nemanau, kad cia inoringume esme smile.gif
Atsakyti