Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

o as norejau jusu paklausti, ar turi pamergiu ir jaunosios puokstes dereti, ar nebutinai? g.gif
Atsakyti
Pamergiu suknytes... bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
Papildyta:
O cia is "Jim Hjelm" kolekcijos ax.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Timida: 01 kovo 2008 - 16:39
QUOTE(pinkdevil @ 2008 03 01, 15:59)
o as norejau jusu paklausti, ar turi pamergiu ir jaunosios puokstes dereti, ar nebutinai?  g.gif

O kaip tau paciai norisi? smile.gif maniskes tai itariu deres tik tiek, kad ju uz mano nebutu mandresnes. O daugiau tai nelabai gal.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2008 03 01, 13:59)
o as norejau jusu paklausti, ar turi pamergiu ir jaunosios puokstes dereti, ar nebutinai?  g.gif

Mano puokstyte bus is baltu roziu,o pamergyciu bus is raudonos rozes ir su kazkiek zalumos.
Manau nebutinai turi derintis su jaunosios puokste schmoll.gif As derinau pamergyciu puokstes,prie ju sukneliu,nes jos bus su raudonom suknelem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta28 @ 2008 03 01, 20:15)
Mano puokstyte bus is baltu roziu,o pamergyciu bus is raudonos rozes ir su kazkiek zalumos.
Manau nebutinai turi derintis su jaunosios puokste schmoll.gif As derinau pamergyciu puokstes,prie ju sukneliu,nes jos bus su raudonom suknelem smile.gif

Mano pamergytes irgi bus su raudonom suknytem, bet as galvoju ar nebus viskas per raudona, jei dar ir puokstytes ju bus raudonos unsure.gif Galvoju, gal geriau baltu ir raudonu ziedu puokstytes? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

as turiu klausimuka.

Kaip manot, ar sazininga is jaunosios puses reikalauti, kad pamerges butu su vienodos spalvos suknelem ir dar to pacio modelio!? Taigi vienos kudos, kitos stambesnes, vienos aukstos, kitos mazesnes ir tt. Vienas modelis negali tikti visoms pamergems! Kodel viena ar dvi turi buti nuskriaustos ir jaustis baisiai per vestuves?

Kaip ta pasakyt jaunajai?

P.s. Jaunoji nekompensuoja nieko, uz viska mokam pacios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2008 03 05, 11:59)
Sveikos,

as turiu klausimuka.

Kaip manot, ar sazininga is jaunosios puses reikalauti, kad pamerges butu su vienodos spalvos suknelem ir dar to pacio modelio!? Taigi vienos kudos, kitos stambesnes, vienos aukstos, kitos mazesnes ir tt. Vienas modelis negali tikti visoms pamergems! Kodel viena ar dvi turi buti nuskriaustos ir jaustis baisiai per vestuves?

Kaip ta pasakyt jaunajai?



na ax.gif Siaip as tik uz viena spalva, o del modeliuku tai sutinku, kad nesazininga reikalauti tokio pat.
O jaunajai pasakyt galima.. Tik labai svelniai. Su tokiais dalykais, kaip "Zinau, kaip tau tai svarbu..", "jei tu labai nenori, tai tada pasiliksiu prie tavo nurodyto modeliuko..." ir pan. Na, jei nesupras, tai nesupras, ka bepadarysi. Taciau gali gusotis tuo, kad jei suknele siusiesi, tai modeliukas ant taves gules kur kas graziau, nei nuomotas toks pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 03 05, 13:54)
na  ax.gif Siaip as tik uz viena spalva, o del modeliuku tai sutinku, kad nesazininga reikalauti tokio pat.
O jaunajai pasakyt galima.. Tik labai svelniai. Su tokiais dalykais, kaip "Zinau, kaip tau tai svarbu..", "jei tu labai nenori, tai tada pasiliksiu prie tavo nurodyto modeliuko..." ir pan. Na, jei nesupras, tai nesupras, ka bepadarysi. Taciau gali gusotis tuo, kad jei suknele siusiesi, tai modeliukas ant taves gules kur kas graziau, nei nuomotas toks pat smile.gif


tai man nesvarbu spalva... man nepatinka modelis smile.gif ji nori, kad visos nuomotumemes is to pacio salono smile.gif as esu nestandartines figuros, todel jos isrinkta suknele man katastrofiskai netinka smile.gif nzn ka daryt smile.gif reiks kalbet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2008 03 05, 11:59)
Sveikos,

as turiu klausimuka.

Kaip manot, ar sazininga is jaunosios puses reikalauti, kad pamerges butu su vienodos spalvos suknelem ir dar to pacio modelio!? Taigi vienos kudos, kitos stambesnes, vienos aukstos, kitos mazesnes ir tt. Vienas modelis negali tikti visoms pamergems! Kodel viena ar dvi turi buti nuskriaustos ir jaustis baisiai per vestuves?

Kaip ta pasakyt jaunajai?

P.s. Jaunoji nekompensuoja nieko, uz viska mokam pacios smile.gif


Na seip manau galima surasti kompromisa ir issirinkti visom pamergem kita modeli. Kai as ieskojau pamergem sukneliu, tai irgi norejau kad butu vienodas ir modelis ir spalva, ir perejau per daug salonu ir suradau kuo ivairesniu modeliu, tada su visom vaziavau ir ziurejau kaip kiekvienai tinka ta suknele, vienas modelis man buvo labai grazus ir spalva labai patiko, bet ant vienos pamerges atrode tragiskai, ant kitu 4 atrode graziai. Kitas modelis kuris man patiko labai irgi netiko pamergei, ir buvo nepatogi labai suknele.. Tai pasirinkom kita modeli, kuris atrode ant visu pamergiu graziai. Manau galima surasti toki modeli kuris tiktu visoms pamergems. O jei jaunoji jau taip kategoriskai nori kad butent butu pamerges su tom suknelem, manau reiktu nusileisti, juk tai jos svente ir viena svarbiausiu dienu jos gyvenime, reiktu stengtis kiekvienai kad tik jaunoji butu laiminga ir jai butu gerai.
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2008 03 05, 11:59)
Sveikos,

as turiu klausimuka.

Kaip manot, ar sazininga is jaunosios puses reikalauti, kad pamerges butu su vienodos spalvos suknelem ir dar to pacio modelio!? Taigi vienos kudos, kitos stambesnes, vienos aukstos, kitos mazesnes ir tt. Vienas modelis negali tikti visoms pamergems! Kodel viena ar dvi turi buti nuskriaustos ir jaustis baisiai per vestuves?

Kaip ta pasakyt jaunajai?

P.s. Jaunoji nekompensuoja nieko, uz viska mokam pacios smile.gif


Reiktu kazkaip surasti kompromisa. Juk tai jaunosios svente, o pamerges paprastai buna jos geriausios drauges. Turetumet suprasti viena kita smile.gif Nors ir jaunajai nereiktu persistengti ir reikalauti akivaizdziai neimanomu dalyku, nes yra figuryciu, kurioms tikrai ne visi modeliai tinka...
Atsakyti
as manaukad jaunajai tai labai svarbu ir juk galima biski pakenteti na o jei tau jau labai netinka tai gali pabandyti pasisiuti panasu modeliuka tik labiau tinkanti tau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deizzy @ 2008 03 16, 20:05)
as manaukad jaunajai tai labai svarbu ir juk galima biski pakenteti na o jei tau jau labai netinka tai gali pabandyti pasisiuti panasu modeliuka tik labiau tinkanti tau  ax.gif



as tai nesutinku. ka reiskia biski pakenteti? kodel as tureciau kenteti? Juk pamergems tai irgi yra svente, kodel kazkas turetu kankintis...

PVZ per mano vestuves, visos gales rengtis taip kaip nori, kaD TIK GERAI JAUSTUSI mirksiukas.gif
Atsakyti