Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(amber123 @ 2008 02 19, 23:44)
Ot velnias.. o as ir nepaklausiau.. salone sake, kad duoda pabroliam kaklarascius, tokios pat spalvos kaip suknytes.. tik nepaklausiau ar uz juos reik moket..?  blink.gif  kazkaip galvojau, kad ne..  blush2.gif

seip ziurint kokiam salone, vienuose reikia kituose ne, bet as pati jiems pirkau, nes ten kur siule salone, man nepatiko, skyresi spalva siek tiek nuo sukneliu, tai as paskui radau bazej nupirkti tokios pat spalvos kaip sukneles, ir nebrangiai kainavo. O kokiam tu salone pamergem nuomoji sukneles?
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 02 19, 23:53)
seip ziurint kokiam salone, vienuose reikia kituose ne, bet as pati jiems pirkau, nes ten kur siule salone, man nepatiko, skyresi spalva siek tiek nuo sukneliu, tai as paskui radau bazej nupirkti tokios pat spalvos kaip sukneles, ir nebrangiai kainavo. O kokiam tu salone pamergem nuomoji sukneles?



Nuotaku namuose Kaune 4u.gif bent jau ten planuoju.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 02 19, 23:56)
Nuotaku namuose Kaune  4u.gif  bent jau ten planuoju..  smile.gif

na del sito salono tai nezinau. Tam salone kur mes nuomavom, tai butu reikeje moket uz kaklarascius, o"Birutes" salone, mes ten vienas buvom nuziureje, tai butu nereikeje moketi. Kiekvienam slaone skirtingai
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 02 20, 00:06)
na del sito salono tai nezinau. Tam salone kur mes nuomavom, tai butu reikeje moket uz kaklarascius, o"Birutes" salone, mes ten vienas buvom nuziureje, tai butu nereikeje moketi. Kiekvienam slaone skirtingai



A.. aisku. dekui uz info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 02 19, 19:09)

  O kaip jus manot kas turetu puoksteles ir gelytes pabroliam pirkt? Jaunieji? Taip daug tu islaidu.. tai galvoju gal pasakyt, kad puoksteles pabroliai pamergem pirktu.. juk taip dazniausia ir buna? Ar as klystu..?  blush2.gif

siaip tai puoksteles pamergems perka pirma pamergele, o gelytes pirkdavosi kiekviena mergaite savo pabroliukui. Dabar daro, kad pirma pamergele perka ir puokstytes, ir gelytes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 20, 08:38)
siaip tai puoksteles pamergems perka pirma pamergele, o gelytes pirkdavosi kiekviena mergaite savo pabroliukui. Dabar daro, kad pirma pamergele perka ir puokstytes, ir gelytes  ax.gif


Na manau, kad mes patys uzsakysim pamergem ir pabroliam, ten kur darys nuotakos puokste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xerotsx @ 2008 02 20, 10:43)
Na manau, kad mes patys uzsakysim pamergem ir pabroliam, ten kur darys nuotakos puokste  4u.gif

uzsakysim ir mes ten pat. Tik mano pamergele pirma norejo buti "tikra pirma pamerge" (cia buvo citata, nieko blogo), tai ji sake veliau susimokes man uz tai. Na, o jei nori, tai as ir nepriestarauju labai smile.gif
Atsakyti
Mano butose vestuvese jaunoji visoms pamergelems uzsake tokias puoksteles

user posted image
Atsakyti
per musu paciu vestuves mes nupirkome visoms pamergems ir pabroliams puoksteles ten pat kur ir mano dare rolleyes.gif o poru tai nemazai buvo 6 poros thumbup.gif
Atsakyti
O pas mus irgi bus 7 poros, bet planuoju visom pamergytem uzsakyti turguj, sau, beje, irgi. Ten viska labai sauniai padaro. Mano pussesere ten dirba, tai prisiklausius as visokiu bajeriu, mazdaug, ko turguj nenuperka - isveza i salona ir sukisa i puokstes uz dviguba kaina...
Atsakyti
as palnuoju sau puokste is baltu ir raudonu geliu,tik nezinau dar kokiu,pamerges bus raudonom suknelem,tai is kokios spalvos geliu reiketu joms puoksteliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(RHA @ 2008 02 20, 15:19)
Mano butose vestuvese jaunoji visoms pamergelems uzsake tokias puoksteles

user posted image


Si puokste...man atrodo labai tinkanti pamergem.... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Malina @ 2008 02 18, 23:33)
Man tai tokios zydros labai grazios
Papildyta:
Man tai pamergem tokios suknutes grazutes:

O jau sitos sukneles.................... wub.gif wub.gif
Atsakyti