Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(paliulaite @ 2008 02 18, 18:10)
kaip cia pasakius...  g.gif zinoma, jei tai, ko nori nuotaka gerokai virsija iprastines kainas, tada taip, galima dengti dali islaidu. Bet juk sutikdama buti pamerge mergyte zino, kad vistiek sukneles reikes ir ji bus ne uz dyka..  ax.gif


Nu nevirsija tu normu, 150-200 Lt. gi visur, bet as manau, kad vis tiek tai yra daug, nes vis tiek panos dar ir sukuosenas nori pasidaryti, ir manikiura, gal dar kazkuriai bateliu reikia, todel as duona su vandeniu valgysiu smile.gif, bet sukneliu kainas tikrai dengsiu...
Atsakyti
QUOTE(RHA @ 2008 02 18, 14:28)
Savo pamergytem pasakiau, kad noriu jog jos butu su zydrom, ilgom suknelem - lai modeliuka renkasi pacios pagal tai, kas jom labiau tinka ir patinka (neturiu tiek pinigeliu, kad pati uz viska sumokeciau) thumbup.gif  O puokstelem ruosiuos pati pasirupinti  smile.gif


Man tai tokios zydros labai grazios
Papildyta:
Man tai pamergem tokios suknutes grazutes:
Atsakyti
Na musu pamergytes bus su raudonom suknelem,tik jos pacios issirinks ilgi ir pasiuvima,o pabroliukai su juodais kostiumais ir raudonais kaklaraisciais.Pamergytems gelytes ir pabroliukams perku as,o suknytes pacios
Atsakyti
QUOTE(odeta28 @ 2008 02 18, 23:49)
Na musu pamergytes bus su raudonom suknelem,tik jos pacios issirinks ilgi ir pasiuvima,o pabroliukai su juodais kostiumais ir raudonais kaklaraisciais.Pamergytems gelytes ir pabroliukams perku as,o suknytes pacios

Pas mus lygiai taip pat bigsmile.gif
Pamergytes bus su raudonom suknytem thumbup.gif , tik dar nenusprendem del pabroliu ar su raudonais marskiniais ir juodu kaklaraisciu, ar su baltais marskiniais ir raudonu kaklaraisciu g.gif Neapsisprendziam kaip graziau. Gelytes as parupinsiu, o suknytes pacios.
Atsakyti
QUOTE(Malina @ 2008 02 18, 23:33)
Man tai tokios zydros labai grazios
Papildyta:
Man tai pamergem tokios suknutes grazutes:


Vaje, pirma suknele koks grozis wub.gif Atsiziuret negaliu, tiesiog isimylejau wub.gif
Atsakyti
Pas mane pulkelyje bus 5 pamergytes. Visu pamergiu gorsetukai bus vienodi, tik sijonukas bus siuvamas kiekvienai individualiai pagal figura ir pageidavimus. Nuoma kainuos 300 litu, as kiekvienai pamergytei padengiau po 100 litu, taigi joms tereikes susimoketi po likusius 200 litu, plius as kiekvienai ju pasakiau, kad jeigu tures finansiniu sunkumu as pasirengusi dengti pilnai kaina. Apranga buvo renkama pagal visu pageidavimus atrandant kazka bendro kas visoms labai patiko ir buvo priimtina. Labai gera zinoti, kad pamergytes laimingos, o ir as patenkinta nes norejau, kad pamerges vilketu vienodas suknytes wub.gif Dar pries vestuves visoms savo pamergytems nupirksiu batelius. Uz geliu puoksteles taip pat mokesiu as. Manau, kad is mano puses pakankamai saziningai pasielgiau su pamergem g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2008 02 19, 17:31)
Pas mane pulkelyje bus 5 pamergytes. Visu pamergiu gorsetukai bus vienodi, tik sijonukas bus siuvamas kiekvienai individualiai pagal figura ir pageidavimus. Nuoma kainuos 300 litu, as kiekvienai pamergytei padengiau po 100 litu, taigi joms tereikes susimoketi po likusius 200 litu, plius as kiekvienai ju pasakiau, kad jeigu tures finansiniu sunkumu as pasirengusi dengti pilnai kaina. Apranga buvo renkama pagal visu pageidavimus atrandant kazka bendro kas visoms labai patiko ir buvo priimtina. Labai gera zinoti, kad pamergytes laimingos, o ir as patenkinta nes norejau, kad pamerges vilketu vienodas suknytes  wub.gif Dar pries vestuves visoms savo pamergytems nupirksiu batelius. Uz geliu puoksteles taip pat mokesiu as. Manau, kad is mano puses pakankamai saziningai pasielgiau su pamergem  g.gif  blush2.gif



Nu jau tikrai tu cia pasistengiai..! 4u.gif Keista butu jei nebutu patenkintos..! blush2.gif Tikrai labai grazu is tavo puses.. 4u.gif As tai nusiderejau uz savo pamergiu sukneles po 150 lt smile.gif seip ilgos 180 lt kainuoja.. smile.gif tai nors tiek gerai smile.gif

O kaip jus manot kas turetu puoksteles ir gelytes pabroliam pirkt? Jaunieji? Taip daug tu islaidu.. tai galvoju gal pasakyt, kad puoksteles pabroliai pamergem pirktu.. juk taip dazniausia ir buna? Ar as klystu..? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 19 vasario 2008 - 18:11
QUOTE(amber123 @ 2008 02 19, 17:09)
O kaip jus manot kas turetu puoksteles ir gelytes pabroliam pirkt? Jaunieji? Taip daug tu islaidu.. tai galvoju gal pasakyt, kad puoksteles pabroliai pamergem pirktu.. juk taip dazniausia ir buna? Ar as klystu..?  blush2.gif

Teko dalyvauti dviejose vestuvese kuriose pamergiu puokstelemis rupinosi pabroliai 4u.gif Tad jeigu taip ir padarysi nemanau, kad jau labai pabroliai pyks ar bus apsunkinti drinks_cheers.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2008 02 19, 19:17)
Teko dalyvauti dviejose vestuvese kuriose pamergiu puokstelemis rupinosi pabroliai  4u.gif  Tad jeigu taip ir padarysi nemanau, kad jau labai pabroliai pyks ar bus apsunkinti  drinks_cheers.gif  4u.gif  mirksiukas.gif



Na as ir taip manau.. smile.gif Bet kaip ju to paprasyt..? ax.gif reiktu pries.. nes per vestuves kazkaip bus nei sis nei tas apie tai kalbet.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 02 19, 17:21)
Na as ir taip manau..  smile.gif Bet kaip ju to paprasyt..?  ax.gif  reiktu pries.. nes per vestuves kazkaip bus nei sis nei tas apie tai kalbet..  blush2.gif

Geriau pries 4u.gif Paprasciausiai pasitark su pabroliukais kokia kaina jie noretu/galetu isleisti pamergiu puokstelemis, tada jiems pranesk kokiame salone uzsakei tas puoksteles ir vestuviu ryta kai tavo busimasis vaziuos paimti tavosios puokstes, pabroliai paims pamergiu puoksteles 4u.gif Viskas bus gerai, reikia tik nebijoti zmonems pasakyti, juk buna kad kiti pirma kart vestuvese dalyvauja tai geriau kai is anksto jaunieji ispeja kas ir kaip bus. Beja vyrams juk patinka merginoms dovanoti geles, tai tegu savo graziom pamergytem padovanoja po puokstele manau labai grazu wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 02 19, 19:09)
Nu jau tikrai tu cia pasistengiai..!  4u.gif  Keista butu jei nebutu patenkintos..!  blush2.gif Tikrai labai grazu is tavo puses..  4u.gif As tai nusiderejau uz savo pamergiu sukneles po 150 lt  smile.gif  seip ilgos 180 lt kainuoja..  smile.gif tai nors tiek gerai  smile.gif

  O kaip jus manot kas turetu puoksteles ir gelytes pabroliam pirkt? Jaunieji? Taip daug tu islaidu.. tai galvoju gal pasakyt, kad puoksteles pabroliai pamergem pirktu.. juk taip dazniausia ir buna? Ar as klystu..?  blush2.gif

pas mane irgi pabroliukai uz geles mokejo, ir uz kaklarascius susimokejo, o as pamergem apmokejau betelius, o uz sukneles pacios mokejo, jos kainavo 150. O del gelyciu tai manes pamerges pacios paklause kaip daryt, as sakiau kad joms uzsakysiu, o uz geles pabroliai moka ir jie nepriestaravo, nes pacios pamerges savo pabroliam ir pasake kad uz geles jiems reiks sumoket ax.gif . Tai as is vakaro nuvaziavau pasiimt savo puokste ir kartu paemiau pamergiu puokstes ir gelytes o ryte padaviau pabroliam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 02 19, 19:50)
pas mane irgi pabroliukai uz geles mokejo, ir uz kaklarascius susimokejo, o as pamergem apmokejau betelius, o uz sukneles pacios mokejo, jos kainavo 150. O del gelyciu tai manes pamerges pacios paklause kaip daryt, as sakiau kad joms uzsakysiu, o uz geles pabroliai moka ir jie nepriestaravo, nes pacios pamerges savo pabroliam ir pasake kad uz geles jiems reiks sumoket  ax.gif . Tai as is vakaro nuvaziavau pasiimt savo puokste ir kartu paemiau pamergiu puokstes ir gelytes o ryte padaviau pabroliam  smile.gif



Ot velnias.. o as ir nepaklausiau.. salone sake, kad duoda pabroliam kaklarascius, tokios pat spalvos kaip suknytes.. tik nepaklausiau ar uz juos reik moket..? blink.gif kazkaip galvojau, kad ne.. blush2.gif
Atsakyti