Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

nesuprantu kodel is to takia didziule problema gaunasi g.gif as savo vestuvese noriu vienodu pamergiu,mes darom taip:as iisirenku nuomos salona,ten issirenku medzega o pamerges iisirenka modeliukus pagal safo formas ir susimoka tik uz nuoma ir visiems gerai thumbup.gif .... kai pati ejau i pamerges jaunoji taip pat dare ir niekam nebuvo jokiu problemu biggrin.gif
Atsakyti
Labukas visiems, sugalvojau, kad noriu, jog mano pamerges butu alyvines spalvos suknelemis. Esu macius nuotrauka kazkokiam zurnale, bet neisivaizduoju, kur rasti nuomot tokios spalvos pamergiu sukneles, nes niekur nemaciau. Gal kuri netycia kazkur matet? buciau labai dekinga uz informacija.

Atsakyti
Sukneles perksis pačios, nors siūliausi pati nupirkt 4u.gif O puokštes aš smile.gif
Atsakyti
Suknelės pamergėms 4u.gif

http://www.pucchiswe...PoshDresses.jpg
http://www.budget-br...mara/k-06-4.jpg
Atsakyti
QUOTE(Vaidunia @ 2007 09 19, 23:20)
Man lygiai tas pats buvo su pamergių puokštelėm ant rankų rišamom  doh.gif  Nupirkau, man taip gražu ant tų rankų, o į balių pamergytės nuvažiavo be puokštelių..  verysad.gif  Dar gerai, kad piršlienė auksarankė sugalvojo tokias surišt iš kitų gėlių, bet vistiek nesamonė buvo visiška.. Niekam nerekomenduočiau tokių puokštyčių ant rankos rišamų..


O pas mane buvo risamos ant ranku ir labai tiek pamerges tiek as buvau patenkinta. Graziai ziurejosi, visai nenuvyto (buvo po viena orhidejos zieda vienom rausva, o kitom zalsva), ir sake pamerges labai patogu. Risosi su raisteliu, tai nei krito, nei spaude.
Atsakyti
Mano pamergytes visos bus su ilgoms sukniom smile.gif pacios issirinks sau tinkanti fasona bei spalva smile.gif veliau as pagal ju sukniu spalva pirksiu pabroliams kaklarascius bei pritaikysiu puoksteles wink.gif
Atsakyti
kuriame kauno geliu salone rekomenduotumet darytis puokstes ne tik pamergiu, bet ir svocios bei nuotakos? 4u.gif
Atsakyti
Turejau svajone kad Vestuviu diena pamergytes vilketu vienodas suknytes, svelnios siltos spalvytes, ir kad butu iki keliu modeliukas...Betkuriuo atveju mergaiciu nuomone man yra labai svarbi, noreciau ne tik as jaustis sia diena graziai, bet ir pamergytes turetu but laimingos ir patenkintos savo isvaizda 4u.gif Sutarem, suknytes paneles perkasi (moka uz nuoma pacios).. ax.gif Na o puokstytes dovanosim mes 4u.gif Tiek pamergytem, tiek pabroliukams bei pirslienei smile.gif

Na o del tu puokstyciu kur ant rankos risamos...Praita vasara teko dalyvauti vestuvese ir buti pamerge. Puokstytes buvo butent rismos ant ranku, lyg apyranke thumbup.gif Visas vestuves atsokom su gelytem ant ranku, tikrai praktiska, orginalu ir labai grazu smile.gif
Tik vienas pastebejimas jei gelyte didele (pvz. pas mus buvo kalija, ji gana nemaza pailga) tai retkarciais uzkliudavo uz drabuzeliu. Bet jei kazkiek pasisaugojant viskas manau kuo puikiausiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunbles @ 2007 09 27, 12:39)
Na man asmenishkai nera jokiu problemu pasirupinti vienodomis pamergiu suknelemis ir uz jas sumoketi, jei pacioms pamergems yra finansiniu sunkumu. Juk svente mano, mano prashymas buti su vienodomis suknelemis, todel visai naturalu kad as pati ir pasirupinu jomis. Man asmenishkai yra svarbu tik tai, kad mano svente niekam nekeltu rupesciu ir kazkokiu nesklandumu, kurie dazniausiai yra susije su finansais. Manau visada reikia atsizvelgti i realia situacija ir galimybes.


Pritariu tau 100 proc. Negalima is zmogaus reikalauti, kad susimoketu uz sukneles nuoma, tikrai ne, ypac, jei kazkam yra finansiniu sunkumu.
Atsakyti
Prisimenu pusseseres vestuves, kuriose buvau pamerge. Nuotaka isrinko medziaga ir liepe visoms pamergems (ju buvo sesios, ar daugiau, dabar nebeatsimenu) siutis vienodas sukneles iki zemes (apie tai, kad visu figuros skirtingos ir tas modelis ne vienai netiko, nesiklause, svarbiausia, sake, kad nuotaka butu grazi ir pamerges jos neuzgostu doh.gif , o apie ilgi nebuvo leista net diskutuoti). Tiesa, medziagos nupirko gerokai per mazai, tad sukneliu ilgis buvo nei sioks, nei toks. Nenorejom pyktis, pasisiuvom visos (uz savo pinigus) tuos "maisus", susimokejom uz nupirktas medziagas, atbuvom vestuvese (nuotraukose nuotakos neuzgozeme biggrin.gif ), o ta suknele dabar kazkur giliausiame spintos kampe guli, nemanau, kad ja dar kur nors galeciau panaudoti...
Atsakyti
Savo pamergytem pasakiau, kad noriu jog jos butu su zydrom, ilgom suknelem - lai modeliuka renkasi pacios pagal tai, kas jom labiau tinka ir patinka (neturiu tiek pinigeliu, kad pati uz viska sumokeciau) thumbup.gif O puokstelem ruosiuos pati pasirupinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2008 02 17, 23:02)
Pritariu tau 100 proc. Negalima is zmogaus reikalauti, kad susimoketu uz sukneles nuoma, tikrai ne, ypac, jei kazkam yra finansiniu sunkumu.

kaip cia pasakius... g.gif zinoma, jei tai, ko nori nuotaka gerokai virsija iprastines kainas, tada taip, galima dengti dali islaidu. Bet juk sutikdama buti pamerge mergyte zino, kad vistiek sukneles reikes ir ji bus ne uz dyka.. ax.gif
Atsakyti