Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

MAtomai patinka sukelt bangas , o pati neša mėsas iš Lietuvos.
Atsakyti
Na Patrijuke wisai nenustebčiau jei tu su sawo tokiu mastymu taip ir liktum senmerge. Tada galėtum skųstis koks neteisingas gywenimas. Kai mes po kokių dešimt metų galėsim diskutuoti kaip geriau auklėti paauglį waiką, tu tuo tarpu net neturėsi ką ta tema pasakyti.
Atsakyti
ai nu palikit jus ja ramybeje zmogus aiskiai nori isilieti - kai nekreipsite demesio nebus idomu erzinti
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 06 01, 14:10)
ai nu palikit jus ja ramybeje zmogus aiskiai nori isilieti - kai nekreipsite demesio nebus idomu erzinti

teisingai smile.gif
Atsakyti
Sako jai sveikata brangesnė nei draugės laimė g.gif man atrodo ji senai jau serga stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2005 06 01, 14:35)
Sako jai sveikata brangesnė nei draugės laimė g.gif man atrodo ji senai jau serga stupid.gif

gali būt smile.gif
Atsakyti
mano nuomone, ji tikrai pasake dali tiesos...
net sypsena sukele, nes skaitau ir del kai kuriu jos sakiniu pritariu biggrin.gif
Atsakyti
Manau, teisybės Patrijukės žodžiuose yra.
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Yra tiesos Patrijukės žodžiuse tikrai.PRITARIU
Bagyriuke,o tai čia taip išeina labai baisu senmerge likti?
Na nebent jei stiprus motinystės instinktas yra ir labai vaikų norisi...
Atsakyti
Oi staltiese kelielis tai Patrijukei. Tegul čiuožia atostogaut. Bent nebus čia iki rudens tokios surūgelės biggrin.gif. Keistas žmogaus mąstymas, oi keistas... O aplamai tai nesuprantu, ko ji čia iš viso skaitinėjo tą forumą, jei jis jai taip nepatinka. O ir užsiregistravo, matyt, tik tam, kad kitus įžeidinėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsIrTu: 01 birželio 2005 - 19:39
QUOTE(plato @ 2005 06 01, 20:18)
Bagyriuke,o tai čia taip išeina labai baisu senmerge likti?
Na nebent jei stiprus motinystės instinktas yra ir labai vaikų norisi...

Na, o ko tada pati išteki? smile.gif Galėtum pamėginti senmerge būti biggrin.gif Aplamai tai, nors man tai jokio skirtumo su senmerge bendrauju ar ne, bet vis tik po kažkokio tai laikotarpio (t.y. kai moterytei jau kažkiek metų sueina), anksčiau ar vėliau vis tik pasireiškia, kad ji yra viena, neturi vaikų ir t.t. Bent jau kiek tokių moterų pažystu, tai jei prieš 10 metų dar visiškai net neįtarčiau, kad jos neturi šeimos, tai dabar jau labai netgi jaučiasi...
Atsakyti
Nuklydom mes nuo temos. Padiskutuokime geriau apie pamergių puokšteles ir sukneles ax.gif biggrin.gif
Atsakyti