Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

Na mano pamerges buvo visos vienodom suknelem, sijonai identiski, o gorsetai siek tiek skyresi, bet spalva buvo vienoda, man labai patiko, lyg ir vienodos, bet kartu kiekviena skirtinga thumbup.gif Uz sukneles pamergytes mokejosi pacios (as tik vienai nuomojau, jai siek tiek finansines problemos buvo), o puoksteles pamergem, liudininkei, bei berniukams i atlapus rinkau ir mokejau pati 4u.gif
Atsiprasau uz foto kokybe, visos normalios foto liko pc LT doh.gif
Suknytes, svarkeliai nuimami, cia matosi tik pora, viso buvo keturios:
user posted image

Cia puokstytes:
user posted image

O cia daug maz bendras vaizdas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 04 sausio 2008 - 16:07
gooda nu super smile.gif as taip ir isivaizdavau savo pamerges su raudonom suknem nu pasaka smile.gif em.. gal galiu pasiskolint puoksteliu ideja? wink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikule... @ 2008 01 04, 16:47)
gooda nu super smile.gif as taip ir isivaizdavau savo pamerges su raudonom suknem nu pasaka smile.gif em.. gal galiu pasiskolint puoksteliu ideja? wink.gif blush2.gif

aciu aciuks.gif
tai zinoma, kad gali, smau, kad patiko drinks_cheers.gif . As ir uz raudona spalva, be to tekejau ziema, tai norejisi kazko ryskaus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2008 01 04, 17:11)
aciu aciuks.gif
tai zinoma, kad gali, smau, kad patiko  drinks_cheers.gif . As ir uz raudona spalva, be to tekejau ziema, tai norejisi kazko ryskaus  drinks_cheers.gif

aciu smile.gif yesss dabar zinosiu is ko bus mano puokste o tai galvojau apie rozes bet jau ju nebenoriu biggrin.gif o ka pabroliukai i atlapus seges?
Atsakyti
Pa mane zada buti viena pamergytes pora, tad suknele leisiu jai paciai issirinkti, o puokstele jau as pati pasirupinsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikule... @ 2008 01 04, 17:25)
aciu smile.gif yesss dabar zinosiu is ko bus mano puokste o tai galvojau apie rozes bet jau ju nebenoriu biggrin.gif o ka pabroliukai i atlapus seges?

Na, as ir gi nenorejau nei roziu nei orchideju, mano pacios puokste buvo is kaliju ax.gif O pabroliukai atrode taip:
Atsakyti
o as savo pamergytem daviau medziagos skiautele, kad mazdaug spalva paziuretu (kad visos i viena stiliu butu), o ilgi ir modeli renkasi kas kaip nori, kad butu ir panasios, ir individualios smile.gif
Atsakyti

Na ir as is tave spasivogsiu ideja apie puokstes... Tik mastau segti i atlapa mazesne gerberyte... Maciau tokiu yra smile.gif O savo puokste irgi is gerberu darysiu... man jos grazu...
QUOTE(gooda @ 2008 01 07, 00:08)
Na, as ir gi nenorejau nei roziu nei orchideju, mano pacios puokste buvo is kaliju  ax.gif O pabroliukai atrode taip:

Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2008 01 07, 11:05)
Na ir as is tave spasivogsiu ideja apie puokstes... Tik mastau segti i atlapa mazesne gerberyte... Maciau tokiu yra smile.gif O savo puokste irgi is gerberu darysiu... man jos grazu...

prasom prasom drinks_cheers.gif Aha, as ir norejau mazesniu ir ju tikrai buna, taciau as tekejau ziema (pries pora metu), tai dizainere, kuri kure man tuos grozius, negavo mazyciu gelyciu verysad.gif , tiekejai sake ne sezonas, neatsparios salciui ir panasiai, todel ju neveze unsure.gif Man kazkaip keistai pasirode g.gif , bet ka darysi, norejau butent pas ja daryti, tai teko nusileisti del didesniu gelyciu ax.gif

katyte_pi ir gi sauniai sugalvojai thumbup.gif Tik as norejau, kad ilgis butu vienodas, be to pamergytes nesipriesino, tai gavosi viskas super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 07 sausio 2008 - 14:06
Na tai man reikes pasidaryti is mazesniu... bet tikiuos kad bus kokiu oranziniu gelyciu... O is keliu kaliju tavo puokste buvo? Gal galetum man i emeila atsiusti nuotraukytes, kad tureciau kai eisiu pas floriste smile.gif Mano emeilas: vilmutute@gmail.com

QUOTE(gooda @ 2008 01 07, 15:05)
prasom prasom  drinks_cheers.gif Aha, as ir norejau mazesniu ir ju tikrai buna, taciau as tekejau ziema (pries pora metu), tai dizainere, kuri kure man tuos grozius, negavo mazyciu gelyciu  verysad.gif , tiekejai sake ne sezonas, neatsparios salciui ir panasiai, todel ju neveze  unsure.gif  Man kazkaip keistai pasirode  g.gif , bet ka darysi, norejau butent pas ja daryti, tai teko nusileisti del didesniu gelyciu  ax.gif 

katyte_pi ir gi sauniai sugalvojai  thumbup.gif Tik as norejau, kad ilgis butu vienodas, be to pamergytes nesipriesino, tai gavosi viskas super  thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2008 01 07, 14:10)
Na tai man reikes pasidaryti is mazesniu... bet tikiuos kad bus kokiu oranziniu gelyciu... O is keliu kaliju tavo puokste buvo? Gal galetum man i emeila atsiusti nuotraukytes, kad tureciau kai eisiu pas floriste smile.gif Mano emeilas: vilmutute@gmail.com

Ok, jau siunciu mirksiukas.gif , o oranziniu tikrai tures, mano liudininkes puokste buvo is oranziniu helberu drinks_cheers.gif. Puokste buvo is 3 kaliju ir dar kazkokiu baltu mazu gelyciu (pamirsau ju pavadinima blush2.gif ), as buvau labai patenkinta, buvo neperkrauta, originali ir grazi puokste thumbup.gif Dar ir cia imetu foto, gal kam patiks ideja, imeciau ir jaunikio ''puokste'' lotuliukas.gif , tik labai nekokybiskos, as cia kompe nelabai turiu geru foto verysad.gif , na bet gal ka bus iziuret galima wink.gif :

Atsakyti
Dekui labai, gavau ir i emeila smile.gif

QUOTE(gooda @ 2008 01 07, 15:43)
Ok, jau siunciu  mirksiukas.gif , o oranziniu tikrai tures, mano liudininkes puokste buvo is oranziniu helberu  drinks_cheers.gif. Puokste buvo is 3 kaliju ir dar kazkokiu baltu mazu gelyciu (pamirsau ju pavadinima  blush2.gif ), as buvau labai patenkinta, buvo neperkrauta, originali ir grazi puokste  thumbup.gif  Dar ir cia imetu foto, gal kam patiks ideja, imeciau ir jaunikio ''puokste''  lotuliukas.gif , tik labai nekokybiskos, as cia kompe nelabai turiu geru foto  verysad.gif , na bet gal ka bus iziuret galima wink.gif :

Atsakyti