Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(Siguliukas @ 2007 09 12, 12:28)
Savo vestuvėms visas puokštes pirkau aš pati, tik sukneles visos nuomavo ar pirko pačios. Ne prašiau vienodos spalvos ar ilgio-ne kiekvienai tai tinka, ir buvo faina, nes labai spalvingas pulkas buvo. Turėjau "blatą", tai už visas (ir pabrolių) gėlytes temokėjau tik 230lt.

nerodo nieko schmoll.gif
Atsakyti
user posted image]

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
puoksteles pirkau pati pamergytem risamos ant rankyciu ,fuuu labai nusivyliau gelytes nesilaike lb grito ,pukstelei buvo apie 10 mazu rozyciu iki vakaro gal liko kokios 4 verysad.gif ir tikrai dar daug nuplese uz jas verysad.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Pokstytes uzsakiau ir isrinkau pati, tikrai labai grazios buvo ir dar tokios nematytos, bet uz jas sumokejo pabroliai. O uz sukneles mokejosi pacios pamergytes, as tik palikau uzstata, o jos veliau dar nusipirko visos vienodus batukus, nes buvo trumpos suknytes, tai labai graziai atrode su vienodais batukais smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif kokia nesamone dabar darosi su pamergem ir nuotakom......gryna pompastika, derinti tarpusavyje pamergiu sukneles, koks gi skirtumas, svarbiausia, kad viskas vyktu nuosirdu ir is meiles wub.gif idomiau po keliu metu ziuret nuotraukas, kai vyrauja ivairios spalvos, o ne banalybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-simona- @ 2007 09 14, 23:02)
lotuliukas.gif kokia nesamone dabar darosi su pamergem ir nuotakom......gryna pompastika, derinti tarpusavyje pamergiu sukneles, koks gi skirtumas, svarbiausia, kad viskas vyktu nuosirdu ir is meiles wub.gif idomiau po keliu metu ziuret nuotraukas, kai vyrauja ivairios spalvos, o ne banalybe smile.gif

nu jau atleisk doh.gif geriau ziuret i vienodas nei i vaivorykstes spalvas lotuliukas.gif
Atsakyti
cia turbut pagal kiekvienos skoni, vienom patinka vienods suknytes, kitom skirtingos. As tai norejau kad sukneles butu visiskai vienodos ir spalvos ir modeliai, ir labai dziaugiuosi, nes tikrai graziai atrode, ir pamerges buvo patenkintos smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(dowilee @ 2007 09 14, 00:03)
puoksteles pirkau pati pamergytem risamos ant rankyciu ,fuuu labai nusivyliau gelytes nesilaike lb grito ,pukstelei buvo apie 10 mazu rozyciu iki vakaro gal liko kokios 4  verysad.gif ir tikrai dar daug nuplese uz jas  verysad.gif


Man lygiai tas pats buvo su pamergių puokštelėm ant rankų rišamom doh.gif Nupirkau, man taip gražu ant tų rankų, o į balių pamergytės nuvažiavo be puokštelių.. verysad.gif Dar gerai, kad piršlienė auksarankė sugalvojo tokias surišt iš kitų gėlių, bet vistiek nesamonė buvo visiška.. Niekam nerekomenduočiau tokių puokštyčių ant rankos rišamų..
Atsakyti
QUOTE(Vaidunia @ 2007 09 20, 00:20)
Man lygiai tas pats buvo su pamergių puokštelėm ant rankų rišamom  doh.gif  Nupirkau, man taip gražu ant tų rankų, o į balių pamergytės nuvažiavo be puokštelių..  verysad.gif  Dar gerai, kad piršlienė auksarankė sugalvojo tokias surišt iš kitų gėlių, bet vistiek nesamonė buvo visiška.. Niekam nerekomenduočiau tokių puokštyčių ant rankos rišamų..

man pati floriste patare tokiu nedaryt, kad nepraktiska labai ir nepatogu...
o sukneles pamergiu bus tokios, kokiu pacios nori, kad tik gerai jaustusi, spalvas tik nurodziau nuo kokios iki kokios, kad nebutu visos kaip vaivorykste smile.gif
manau bus grazu smile.gif po savaitaglio galesiu pasidalinti nuotraukomis smile.gif
Atsakyti
Na man asmenishkai nera jokiu problemu pasirupinti vienodomis pamergiu suknelemis ir uz jas sumoketi, jei pacioms pamergems yra finansiniu sunkumu. Juk svente mano, mano prashymas buti su vienodomis suknelemis, todel visai naturalu kad as pati ir pasirupinu jomis. Man asmenishkai yra svarbu tik tai, kad mano svente niekam nekeltu rupesciu ir kazkokiu nesklandumu, kurie dazniausiai yra susije su finansais. Manau visada reikia atsizvelgti i realia situacija ir galimybes.
Atsakyti
Iron(ic) parasyk parasu kur tavo pamerges sukneles pirki, nuomavo? lb grazios, as oreciau kad mano pamerges su panasaus stiliio butu, kadangi panuojam kad bus tik 2 poros, manau nesunku bus su jom susiderinti.
Atsakyti