Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

as pilnai sutinku su ausrytes nuomone. Netinka nepatinka pamergem , gali atsisakyti ir neiti i poras. Siais laikasi isvis reikia dziaugtis,kai gauni pakvietima i tokias sventas. Darai baliu ir dar turi uz visus moketi? doh.gif
Nu nee nemanau mad.gif
Atsakyti
Man tai labai grazu kai pamerges yra vienodo modeliuko ir vienosdos spalvos suknytem, tik va kad musu finansai to neleidzia daryt ( nes as pritariu "kieno kaprizai tai tas ir moka" thumbup.gif ), nes poru tai 12, o jei dar visom medizaga pirkt ir siut blink.gif man vestuves tiek nekainuotu kiek pasisiut joms suknes smile.gif Tai va as nusprendziau, kad jos pacios renkasi ka nori (aisku pacios ir moka), tik gelytes bus is musu, nes jas derinsiu prie savo. O geliu mergaite tai nezinau, cia manojo pusesere savo dukryte organizuoja, tai tegul buna staigmena musm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita82 @ 2007 07 27, 11:09)
Man tai labai grazu kai pamerges yra vienodo modeliuko ir vienosdos spalvos suknytem, tik va kad musu finansai to neleidzia daryt ( nes as pritariu "kieno kaprizai tai tas ir moka"  thumbup.gif  ), nes poru tai 12, o jei dar visom medizaga pirkt ir siut  blink.gif  man vestuves tiek nekainuotu kiek pasisiut joms suknes  smile.gif  Tai va as nusprendziau, kad jos pacios renkasi ka nori (aisku pacios ir moka), tik gelytes bus is musu, nes jas derinsiu prie savo. O geliu mergaite tai nezinau, cia manojo pusesere savo dukryte organizuoja, tai tegul buna staigmena musm  ax.gif


Wat neįsižeiskit, bet man jau alergija nuo nuotakų, kurios pasako "ateik su kokia nori suknele" doh.gif tai bent pasakytų, kokios ilgio, ar atspalvio norėtų.. o paskum turi lipti sienom ir galvoti ką čia pasirinkus doh.gif
Atsakyti
As taip pat pritariu ausrytes nuomonei, kad uz sukneles turi moketi pacios pamerges. g.gif Na, bet kokiu atveju, einant i pulka reikia bei norisi kazka sventisko ir grazaus apsirengti, o dauguma kartotis nebenori, ir su ta pacia sukne,pvz.treju vestuviu nuotraukose buti. blink.gif Tai galima butu del jaunuju siek tiek pasistengti ir issinuomoti vienos spalvos ar stiliu sukneles. Juk vis vien siaip ar taip apsirengti kazkuo, tai reikes. g.gif Na, galu gale, kaip atrodo, kai nuotakos sukne kuklute, vos vos pusta, o pamerges su "tortinemis", tai tuomet nuotaka kazkur prapuola pamergiu fone.. blink.gif Siuo klausimu butina atrasti kompromisa ir viskas bus super thumbup.gif
Musu vestuvese pulkas gan didelis-8 pamerges. Pamerges rengiasi vienos spalvos bei panasaus stiliaus suknelemis. tongue.gif Spalva gan neutrali, todel visoms tiko. Pasiuvimo viena kita detale skirias-kiekvienai pagal sudejima. As buvau isrinkusi pora variantu, o kuris joms labiau patiko, ta ir pasirinko. Nebuvo jokiu pyksciu, nei nesusipratimu, net pati nuomos salono savininke stebejos, kaip sklandziai viskas praejo, esant tokiam buriui merginu. thumbup.gif Ji sake, kad kartais buna, tokiu dalyku, kad oi oi oi..asaru taip pat nemazai pasitaiko.. blink.gif
Visas puokstes uzsakinesim toje pacioje vietoje.Pamergiu puoksteles derinsime prie mano puokstes, jomis rupinasi vyr.pamerge(mes taip susitarem). Manau, kad viskas praeis taip pat sklandziai, kaip ir su suknelemis. thumbup.gif
Atsakyti
na as irgi pritariu,kad pamergytes turi moketis pacios uz savo suknytes.pas mane buvo 5pamergytes,is pradzio prasiau,kad jos pasirupintu suknytem,bet jjom neisejo.tada as isrinkau suknytes ir paklausiau kiek jos sutiktu moketi?pasake,kad apie150lt.tada mes visom atidavem po30litu,nes suknytes buvo180.issivaizduokit jus isnuomuojat suknytes o paskutine diena pora pamergyciu ima ir atsisako eit tada kone400lt i uzpakaly.neskaitant to kad visada buna tokiu sveciu kurie neateina neperspeje,kaip mum buvo,o viena vieta zmogui160lt tai jau640lt plius is vakaro dar pamerge atsisake.
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2007 07 27, 16:36)
na as irgi pritariu,kad pamergytes turi moketis pacios uz savo suknytes.pas mane buvo 5pamergytes,is pradzio prasiau,kad jos pasirupintu suknytem,bet jjom neisejo.tada as isrinkau suknytes ir paklausiau kiek jos sutiktu moketi?pasake,kad apie150lt.tada mes visom atidavem po30litu,nes suknytes buvo180.issivaizduokit jus isnuomuojat suknytes o paskutine diena pora pamergyciu ima ir atsisako eit tada kone400lt i  uzpakaly.neskaitant to kad visada buna tokiu sveciu kurie neateina neperspeje,kaip mum buvo,o viena vieta zmogui160lt tai jau640lt plius is vakaro dar pamerge atsisake.


As ir pamergytes taip pat aptarem sukneliu kainas, kokia suma galetu leisti sukneles nuomai. O kadangi, tame paciame salone muomojuos nuotakos sukne, taip svocia, tai ir nuolaidele gavom lotuliukas.gif
Na, is tiesu, sveciai ir pamerge pasielge labai neatsakingai.. g.gif Na, kartais staiga kazkas negero nutinka, bet tai ivyksta kus kas reciau, nei neatvykimai neperspejus is anksto.. Zinai, kad nedalyvausi, buk, malonus, pranesk is anksto, kad neeikvoti, kito zmogaus pinigeliu, ir neuzimti vietos, i kuria gal but galejo buti pakviestas kitas zmogus g.gif
Atsakyti
QUOTE(myra @ 2007 07 31, 14:10)
As ir pamergytes taip pat aptarem sukneliu kainas, kokia suma galetu leisti sukneles nuomai. O kadangi, tame paciame salone muomojuos nuotakos sukne, taip svocia, tai ir nuolaidele gavom lotuliukas.gif
  Na, is tiesu, sveciai ir pamerge pasielge labai neatsakingai.. g.gif Na, kartais staiga kazkas negero nutinka, bet tai ivyksta kus kas reciau, nei neatvykimai neperspejus is anksto.. Zinai, kad nedalyvausi, buk, malonus, pranesk is anksto, kad neeikvoti, kito zmogaus pinigeliu, ir neuzimti vietos, i kuria gal but galejo buti pakviestas kitas zmogus g.gif

tai jau tikrai,kad neatsakingai elgiasi.tie keturi neperspeje neatvaziavo,o dar keturi kabejo ant kabliuko,tai gerai kad sugalvojau paskutine diena jiem pasukt.galvoju neskambina tai viskas ok atvaziuos,bet kazkaip tai galvoju pasuksiu vestuviu isvakarese bepuosiant sodyba.sako zinai sorry neatvaziuosim,mes va bijojom jum ir skambint... swoon.gif fool.gif tai nusprende,kad geriausia isvis neskambint doh.gif toks jausmas,kad namuose darai ir jokio skirtumo penkiais kepsniais daugiau ar maziau wacko.gif vestuviu isvakarese zmoniu skaiciu keitem gal kokius tris kartus doh.gif
Atsakyti
Ydomios cia problemos daug kam kyla. Padariau pries vestuves pamergiu susirinkima ir viska labai ramiai susiderinom. Perka merginos sukneles ar nuomojasi, spalva, modeli. Norejau, kad pulkas atrodytu tvarkingai, todel buvo pasirinkta jaunatviska spalva ir jokiu ilgu sukniu, nes visos merginos jaunos. Niekas neverksleno ir nepurkstavo, man atrodo dar lengviau taip susitarti, negu paciai sukti galva, kuo rengtis, ar pritapsi prie visos kompanijos ar ne. Viena ka padariau tai uzsakiau gelytes pulkui, bet visi uz jas susimokejo patys. Na ir kokios ten islaidos, suknele 160 + 15 Lt. puoksteles, negi tai jau labai daug? Jokiu tortu, jokiu saldainiu niekas nereikalavo, masinu puosimu pati pasirupinau, sveciu vaisinimu prie baznycios taip pat, tvoru nebuvo, todel manau grozis mano pamergytems kainavo tikrai nedaug. Aisku, as galbut neivertinu ju makiazo, sukuosenos ar pan. dalyku, bet ten jau jokiu nurodymu nebuvo - tik ju laisva valia smile.gif
Atsakyti
visada buna tokiu sveciu kurie neateina neperspeje,kaip mum buvo,o viena vieta zmogui160lt tai jau640lt plius is vakaro dar pamerge atsisake.


nu parseliai kokie, negi jau taip sunku perspet schmoll.gif gun_rifle.gif
gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(chaineezas @ 2007 08 04, 10:09)
visada buna tokiu sveciu kurie neateina neperspeje,kaip mum buvo,o viena vieta zmogui160lt tai jau640lt plius is vakaro dar pamerge atsisake.
nu parseliai  kokie, negi jau taip sunku perspet schmoll.gif gun_rifle.gif
gun_bandana.gif

iš tiesų pas Lietuvoje žmonės nėra mandagūs schmoll.gif ir kada jie išmoks pasakyti, kad ateis, ar neateis, bent jau porą dienų prieš vestuves g.gif pas mane panaši situacija buvo, neatėjo 3 žmonės į vestuves, nieko nesakė, nu nesuprantu unsure.gif o pas vienus nuomonės keitėsi iki pat vestuvių dienos, tai taip ir skambinėjau kas antrą dieną klausinėdama, kaip ar ateis??? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(JJuratyte @ 2007 07 27, 10:25)
Darai baliu ir dar turi uz visus moketi? doh.gif
Nu nee nemanau mad.gif


O tai ne? ohmy.gif O kas už tavo kitus balius užmoka? Darai gimtadieni ir prašai, kad svečiai susimokėtų? ohmy.gif

Negi kviečiat tik tuos, kas pinigų turi? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mitta @ 2007 07 16, 11:56)
Jei nori ,kad per tavo vestuves pamergės vilkėtų tavo išrinktu rūbu privalai už jas ir sumokėti. Jei pamergės renkasi pačios, tada pačios ir moka.
o gėlytes paprastai užsakomos kartu su jaunosios puokšte.


Vat šitai nuomonei pritarčiau g.gif Dar galima pasitarti, jei pamerges tenkina suknelių kaina ir jos tikrai sutinka, tai gali ir pačios susimokėt. Bet draugė, kuri mane pakviestų į vestuves, išrinktų suknelę ir lieptų už ją susimokėti net nepasidomėjus ar išgaliu doh.gif tfu tokias drauges...
Atsakyti
QUOTE(JJuratyte @ 2007 07 27, 10:25)
as pilnai sutinku su ausrytes nuomone. Netinka nepatinka pamergem , gali atsisakyti ir neiti i poras. Siais laikasi isvis reikia dziaugtis,kai gauni pakvietima i tokias sventas. Darai baliu ir dar turi uz visus moketi? doh.gif
Nu nee nemanau mad.gif

Na taip, bet reikia suprasti ir pamerges, kiek islaidu buna: sukneles, makiazai. sukuosenos, puoksteles, dovanos ir t.t. Kitos manau ir noredamos negali dalyvauti, nes tiesiog dabar eiti i vestuves taip pat reikia daug pinigu. Kitiems tiesiog nesmagu pasakyti, kad neateis i vestuves, nes neturi pinigu, tai tiesiog neateina. Aisku ziurint is jaunuju puses, tai tikrai labai kiauliska.
Atsakyti