Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(besstass @ 2007 07 14, 14:25)
man tai dieviskai atrodo, maza mergyte su ramuniu vaikinu ant galvos..


kaip cia dabar su tuo vaikinu ant galvos? hihihi.gif
Atsakyti
kaip cia dabar nieko nepamirsus...
pradedant nuo pmergiu sukneliu - norejau, kad butu vienodos, bet ne visom viskas tinka, tai nupirkau medziaga ir pasisiuvo kiekviena pagal save...bet atrode liux, nes ideja buvo kad ta pati spalva ir ilgos butu.
antras dalykas del puoksciu - uzsakiau as pati ir visai patogu buvo, nes kartu gi su savo puokste uzsakinejau, tada galejau derinti...ir labai nebrangu, pamergei puokstyte ir pabroliui butenjere - tik 15lt wink.gif
trecia - geliu mergaite. Puiku labai, jei tik turit ka. Pas mane buvo musu paciu dukryte, 2.5 metuku, kuria nese mano brolis kartu su ziedais. Kadangi ji dar per maza pati ziedlapiais pasirupinti suorganizuokant kada juos mesti, ypac kai mama eina is paskos, tai labai geras sprendimas buvo duoti ja mano broliui kad nestu per baznycia. Tai jis su ja susitare, kad pamesios ziedlapius ir ji puikiai atliko savo vaidmeni.
Atsakyti
sveikos merginos,turiu tokia problemele,as nei pati jaunoji nei i pamerges einu bet vis tiek tikiuosi jusu pagalbos,as pirma karta einu i vestuves i svecius,ju bus kazkur 70-100 ir va nusipirkau suknele ir tik po laiko pagalvojau kad gal ji per sviesi yra. nesinoretu kad nuotaka supyktu.tai galvoju gal koki sali uzsideti rysku kad taip i akis ta sviesi sukne nekristu.
gal kuri galit padet ikelt foto nes pati nemoku parodyciau jums ir jusu komentaru labai laukciau
Atsakyti
QUOTE(besstass @ 2007 07 14, 14:25)
man tai dieviskai atrodo, maza mergyte su ramuniu vaikinu ant galvos.. ir krepseliu su ziedlapiais.. jega thumbup.gif


Puiki ideja thumbup.gif
Atsakyti
nusipirkau suknele ir tik po laiko pagalvojau kad gal ji per sviesi yra. nesinoretu kad nuotaka supyktu.

na bent jau as tai nesupykciau, nuometo tik nesidek ant galvos ir niekam tu nekrisi i aki..na supranti kuria as prasme.. smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone vestuvėse pirmu smuiku turi groti jaunieji (tiek nuotaka, tiek jaunikis). Todėl nesuprantu pamergių, kurios rodo savo kaprizus. Nepatinka jaunosios pageidavimai tau vienai - nebūk pulke, o būk tiesiog svečias. Tada galėsi rengtis kaip nori. Jeigu nuotakos norai nepatinka daugeliui - ieškokit kompromiso. Dėl suknelių, tai jauniesiems ir taip užtenka išlaidų. Tad pamergės turėtų pačios apsimokėti tiek nuomą, tiek pirkimą. Ta pati situacija ir su gėlėm.. ax.gif čia mano asmeninė nuomonė. Niekam jos neprikišu blush2.gif

Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
kostiumėlis bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Per savo vestuves pamergem sukneles isrinkau as , tik anyta paprase ,kad butu raudonos, nes jos megstamiausia spalva. Man irgi ta spalva tiko ir labai patiko. Tai pamergem sukneles pirkom -jaunieji. Aisku buvo ir tokia pamerge ,kuri lyg ir nenorejo rengtis, nes kitokio stiliaus suknele išsirinko. Bet kadangi mes jau buvome viska suplanave vestuviu stiliu ir pagrindine dekoraciju spalva, tai ji nusileido. Kadangi turejome visas vienodas sukneles tai ir gelytes rupinomes mes. Buvo labai grazu. mirksiukas.gif
Jei nori ,kad per tavo vestuves pamergės vilkėtų tavo išrinktu rūbu privalai už jas ir sumokėti. Jei pamergės renkasi pačios, tada pačios ir moka.
o gėlytes paprastai užsakomos kartu su jaunosios puokšte.
Atsakyti
savo vestuvems puokstes uzsakineju as. Pamerges paprase tik kad nebutu dideles. Svociai irgi pati uzsakinesiu. Viska vienoje vietoje bandysiu uzsakineti. Manau pigiau gausis.
Vieno dalyko is pamergiu paprasiau, kad butu vienodos spalvos ir ilgos sukneles. Vyriausioji nusipirko rozine, todel ir 2 bei 3 pirksis ar nuomosis rozines taip pat. Sumanem su vyru, kad pirmai dienai gelytes vyrui, pabroliams ir svotams segsime gyvas o antrai dienai jau dekoratyvines. Zinokit mateme nuotraukas su gyvom ir negyvom gelem. LABAI skiriasi grozis, net nuotraukose. Tai tiek.
Atsakyti
QUOTE(Mitta @ 2007 07 16, 11:56)
Jei nori ,kad per tavo vestuves pamergės vilkėtų tavo išrinktu rūbu privalai už jas ir sumokėti. Jei pamergės renkasi pačios, tada pačios ir moka.
o gėlytes paprastai užsakomos kartu su jaunosios puokšte.


Pritariu 100 proc. Kieno kaprizas, tas turėtų už jį ir mokėti.
Atsakyti
Man cia pamergiu puoksteles... wub.gif
user posted image
Atsakyti

Jei nori ,kad per tavo vestuves pamergės vilkėtų tavo išrinktu rūbu privalai už jas ir sumokėti. Jei pamergės renkasi pačios, tada pačios ir moka.
o gėlytes paprastai užsakomos kartu su jaunosios puokšte.
[/quote]


SUTINKU drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Timida @ 2007 07 23, 14:29)
Man cia pamergiu puoksteles... wub.gif
user posted image




kokios grazutes wub.gif thumbup.gif
Atsakyti