Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(Ireland @ 2007 07 04, 15:34)
Siubas, kokia nesamone, na mano pirma tokia reakcija, aisku nesupykit, kam tai atrodo visiskai normalu...Mano vestuves jau cia pat, turiu dvi pamerges ir viena liudininke, na amzius panasus visu. Kai pakvietem i vestuves buvo aiskiai joms i pasakyta, kad jokiu reikalavimu joms nekeliu, tegu pacios nusprendzia, kaip rengtis, kaip sukuotis ar kokiu batelius deveti, o gelytes ant ranku mes parupinsim, nes derinsiu prie savosios puokstes. Siais laikais viskas nepigu, jau zmones eidami paprastais sveciais daug issiliedzia(rubai, sukuosenos, makiazai, manikiurai, dovanos ir.t.)..Pati esu dalyvavusi vestuvese pamergele, zinau kiek tai kainuoja..Tad tikrai nesuprantu tu jaunuju, kurie kviecia pamerges ir istato i tokius remus, arba atrodot visos vienodai arba galit nedalyvauti, nu kosmaras doh.gif  Manau, jei jau jaunoji nori, kad visos vienodai apsirengtu, tegu pati ir uzsako sukneles, bei padengia islaidas arba bent jau dalinai pademngia islaidas. Mano mergaite spacios tarpusavyje pasikalbejo, ir bendrai apsitare buti su suknelem iki keliu ir viskas. Ir as labai dziaugiuosi, kad joms ruosimasis nekelia galvos skausmo tongue.gif be to tai man labai artimi zmones, kodel juos tureciau verstis detis gal nepatinkanciso spalvos suknele, ar netinkancio ilgio ar modelio..
Jau daug cia prikalbejau, bet va tokia mano nuomone, nesupykit  mirksiukas.gif

viena pazystama net sveciams nurode eteiti tik jodai arba raudonai apsirenges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gvadalupe @ 2007 07 04, 14:17)
mano pazistama drauge pakviete i vestuves...ir pareiske,kad sukneles bus visu vienodos ,plaukai visu butinai palaidi,ir batelaiai butinai vienos spalvos...ir dar prie viso to ,kad dovanos pinigais...
ir jaunoji nieko cia nesiruosia kompensuoti!
aisku,jei nepatinka galima atsisakyti,bet asmeniskai man tai tikrai nesinoretu eiti i tokias vestuves,kur nera jokios pasirinkimo laisves ax.gif  tikrai neiciau! schmoll.gif


nematau nieko čia keisto ir nesuprantamo.
Atsakyti
as irgi..jaunosios svente jos ir norai..o beto kiek man teko susidurti visi sveciai patys klausia ka dovanoti,pamerges - kaip sukuotis ir kokie bateliai turi buti nekalbant apie sukneles..
Atsakyti
QUOTE(pandaaa @ 2007 07 12, 07:40)
viena pazystama  net sveciams nurode eteiti tik jodai arba raudonai apsirenges  smile.gif



OHO blink.gif tai gal ten labai temines tos vestuves?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chaineezas: 12 liepos 2007 - 09:44
tai tiktai tada temines..o jeigu buvo tokios, tai saunuole jaunoji kad nurode dresscode, o ne sveciams paliko galva lauzyt..
Atsakyti
QUOTE(gvadalupe @ 2007 07 04, 15:17)
mano pazistama drauge pakviete i vestuves...ir pareiske,kad sukneles bus visu vienodos ,plaukai visu butinai palaidi,ir batelaiai butinai vienos spalvos...ir dar prie viso to ,kad dovanos pinigais...
ir jaunoji nieko cia nesiruosia kompensuoti!
aisku,jei nepatinka galima atsisakyti,bet asmeniskai man tai tikrai nesinoretu eiti i tokias vestuves,kur nera jokios pasirinkimo laisves ax.gif  tikrai neiciau! schmoll.gif


O as manau, kad nera jau cia taip blogai. Pirmiausia tai vestuves yra jaunosios svente ir turetu buti taip kaip pageidauja ji. Ir isvis man juokingos tos pamerges kurios rodo savo principus ir apsunkina jaunajai gyvenima del tu sukneliu reiksdamos visokias pretenzijas ir savo norus. Galima pamanyti, kad jaunoji neturi daugiau rupesciu. Kai kada reikia nusileisti. Ir manau visada galima surasti tokias sukneles kurios tiktu visoms, tik reikia netingeti ir paieskoti. O geriausia i pamerges kviesti artimus zmones, kurie supras tave ir supras, kad tai tavo svente, ir pasistengs del taves.
Atsakyti
butent drinks_cheers.gif labai dziaugiuosi kad pakvieciau artimiausias drauges,visos buvo suknelemis patenkintos ar bent jau nerode savo nepasitenkinimu...o viena buvo beveik nepazistama tai teko jai neiti,nes buvo nepatenkinta kad jai reikes suknele ilginti "netgi" 3cm... blink.gif tai esu laiminga dbr kaip livaras lotuliukas.gif kas nenori tas neina,kas nori man suteikt diena dziagsmo tas nenumirs ir su suknele kuri grazi man...beto niekas is ju klounu nenori daryti,juk man paciai reikes ziureti i tas nuotraukas blush2.gif sukuosenas sakiau kad darytusi paprastesnes,bet nebutinai visos palaidais,nes gal vienai tinka pasukti kitai palaidi kaip ant laumes atrodys...
sveciai kaikurie pas mane klause ar yra dresscod'as , siais laikais tai visiskai normalu, ir dar paklaust apie dovanas taip pat.O pamergems zinoma daug viskas kainuoja,bet juk pries sutikdama ja buti, zinai kad viskas kainuos...veliau bus paciu vestuves, tai idomu kai viska pacios spres mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
va taip va..CASE CLOSED tongue.gif
Atsakyti
Darysim abi su mama ir mokesim pacios biggrin.gif nes geles pirksime didmenine kaina tiesiai is tiekeju thumbup.gif
Atsakyti
Norejau Jusu paklausti, kaip darote su geliu mergaite (ta kuri eina pries nuotaka ir barsto gelytes)? Ar jai reikia puokstytes, geliu apyrankes ar prisegamos prie rubu? unsure.gif manes paklause mergaites mana, o as tai nzn doh.gif man atrodo kad gal nereikia... g.gif
Atsakyti
man tai dieviskai atrodo, maza mergyte su ramuniu vaikinu ant galvos.. ir krepseliu su ziedlapiais.. jega thumbup.gif
Atsakyti
user posted imagegeliu mergaites... wub.gif wub.gif wub.gif user posted image
user posted image
niu nerealios mergytes, paimciau ir uzniurkyciau lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti