Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

va cia man labai grazu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(astulle17 @ 2007 03 24, 18:49)
va cia man labai grazu

user posted image

Aha, grazu wub.gif . Bet pamergiu puoksteles sakyciau truputi per dideles g.gif , nuotraukoj tai beveik tokios pat kaip jaunosios rolleyes.gif
Atsakyti
My Webpageman tai labai liux pamergytes atrodytu su tokiom sexy suknytem thumbup.gif
Papildyta:
suknytes
Atsakyti
o del puoksciu, devyniose vestuvese buvau pamerge ir visose puokstes parupino vyriausia pamerge smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos merginos, oi kiek cia visko prisiskitinejau apie tas vestuves smile.gif , siaip pati dar teketi nesiruosiu, bet drauge pakviete sia vasarele i savasias, pamerge pabuti, tad ir ieskau visais i manomais budais i vairiu patarimu smile.gif , na sukneles, kurias cia maciau tikrai nerealios thumbup.gif , bet net neisivaizduoju, kur galima bent panasaus tikroveje rasti... g.gif , siaip pati gyvenu anglijoje, na cia ju mados, tai neduok dieve doh.gif , tai tikrai sunku kazka susirasti, arba jeigu kazka panasaus randu, ko noreciau tai kainos kosmines lotuliukas.gif , gal galima butu suzinoti, is kur tos nuotraukos (kur dvi pamerges su tokiom sexy zydrom suknelem 31 ar tai 32 psl. berods 4u.gif ), galbut internete galeciau ka nors rasti, prasau padekite blush2.gif smile.gif , dekoju is anksto mirksiukas.gif
Papildyta:
labutis smile.gif , gal galetum pasakyti, kur radai siatas suknytes internete??? tikrai nerealios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 03 28, 14:36)

O jau kaip graziai atrodo tos paskutines wub.gif
Atsakyti

mano pazistama drauge pakviete i vestuves...ir pareiske,kad sukneles bus visu vienodos ,plaukai visu butinai palaidi,ir batelaiai butinai vienos spalvos...ir dar prie viso to ,kad dovanos pinigais...
ir jaunoji nieko cia nesiruosia kompensuoti!
aisku,jei nepatinka galima atsisakyti,bet asmeniskai man tai tikrai nesinoretu eiti i tokias vestuves,kur nera jokios pasirinkimo laisves ax.gif tikrai neiciau! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gvadalupe @ 2007 07 04, 15:17)
mano pazistama drauge pakviete i vestuves...ir pareiske,kad sukneles bus visu vienodos ,plaukai visu butinai palaidi,ir batelaiai butinai vienos spalvos...ir dar prie viso to ,kad dovanos pinigais...
ir jaunoji nieko cia nesiruosia kompensuoti!
aisku,jei nepatinka galima atsisakyti,bet asmeniskai man tai tikrai nesinoretu eiti i tokias vestuves,kur nera jokios pasirinkimo laisves ax.gif  tikrai neiciau! schmoll.gif



Siubas, kokia nesamone, na mano pirma tokia reakcija, aisku nesupykit, kam tai atrodo visiskai normalu...Mano vestuves jau cia pat, turiu dvi pamerges ir viena liudininke, na amzius panasus visu. Kai pakvietem i vestuves buvo aiskiai joms i pasakyta, kad jokiu reikalavimu joms nekeliu, tegu pacios nusprendzia, kaip rengtis, kaip sukuotis ar kokiu batelius deveti, o gelytes ant ranku mes parupinsim, nes derinsiu prie savosios puokstes. Siais laikais viskas nepigu, jau zmones eidami paprastais sveciais daug issiliedzia(rubai, sukuosenos, makiazai, manikiurai, dovanos ir.t.)..Pati esu dalyvavusi vestuvese pamergele, zinau kiek tai kainuoja..Tad tikrai nesuprantu tu jaunuju, kurie kviecia pamerges ir istato i tokius remus, arba atrodot visos vienodai arba galit nedalyvauti, nu kosmaras doh.gif Manau, jei jau jaunoji nori, kad visos vienodai apsirengtu, tegu pati ir uzsako sukneles, bei padengia islaidas arba bent jau dalinai pademngia islaidas. Mano mergaite spacios tarpusavyje pasikalbejo, ir bendrai apsitare buti su suknelem iki keliu ir viskas. Ir as labai dziaugiuosi, kad joms ruosimasis nekelia galvos skausmo tongue.gif be to tai man labai artimi zmones, kodel juos tureciau verstis detis gal nepatinkanciso spalvos suknele, ar netinkancio ilgio ar modelio..
Jau daug cia prikalbejau, bet va tokia mano nuomone, nesupykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ireland @ 2007 07 04, 14:34)
Siubas, kokia nesamone, na mano pirma tokia reakcija, aisku nesupykit, kam tai atrodo visiskai normalu...Mano vestuves jau cia pat, turiu dvi pamerges ir viena liudininke, na amzius panasus visu. Kai pakvietem i vestuves buvo aiskiai joms i pasakyta, kad jokiu reikalavimu joms nekeliu, tegu pacios nusprendzia, kaip rengtis, kaip sukuotis ar kokiu batelius deveti, o gelytes ant ranku mes parupinsim, nes derinsiu prie savosios puokstes. Siais laikais viskas nepigu, jau zmones eidami paprastais sveciais daug issiliedzia(rubai, sukuosenos, makiazai, manikiurai, dovanos ir.t.)..Pati esu dalyvavusi vestuvese pamergele, zinau kiek tai kainuoja..Tad tikrai nesuprantu tu jaunuju, kurie kviecia pamerges ir istato i tokius remus, arba atrodot visos vienodai arba galit nedalyvauti, nu kosmaras doh.gif  Manau, jei jau jaunoji nori, kad visos vienodai apsirengtu, tegu pati ir uzsako sukneles, bei padengia islaidas arba bent jau dalinai pademngia islaidas. Mano mergaite spacios tarpusavyje pasikalbejo, ir bendrai apsitare buti su suknelem iki keliu ir viskas. Ir as labai dziaugiuosi, kad joms ruosimasis nekelia galvos skausmo tongue.gif be to tai man labai artimi zmones, kodel juos tureciau verstis detis gal nepatinkanciso spalvos suknele, ar netinkancio ilgio ar modelio..
Jau daug cia prikalbejau, bet va tokia mano nuomone, nesupykit  mirksiukas.gif


sutinku su tavim drinks_cheers.gif mano visos pamerges (o ju bus 6) kai jau suzinojo kad eis i poras, iskart pradejo pergyvent ir viena po kitos klausinejo kokie mano norai, kokios spalvos sukneles noriu kad detusi ir tt... kai nuraminau visas kad gales detis ka tik nori, ir kas jom patinka, tai dabar linksmiau ir apie vestuves kalba mirksiukas.gif

nereikia apkraut tu zmogeliuku! juk kvieti sau artimus ir mielus zmones ir darai svente o ne kazkoki spektakli. tuo labiau kad kiekvieno skoniai skiriasi ir kaip ireland minejo - ne visom tas pats tinka. o ir pinigus suknutes nemazus kainuoja, todel nerisi ne vienam kartui pirkt...

bet yra visokiu zmoniu ir visokiu nuomoniu - kazkam gal kaip tik patinka g.gif
Atsakyti
uoj,man tai tos melinos ar zydros tokios grazios wub.gif wub.gif wub.gif
musu nuotaka leido pasirinkt sukneles kokias norim,svarbu,kad butu ne "tortines" ir pabroliai turetu sukneles spalvos kaklaraiscius smile.gif puokstes bus taip pat tokios spalvos kokios pamerges suknele,tai visi patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 03 27, 18:46)
My Webpageman tai labai liux pamergytes atrodytu su tokiom sexy suknytem thumbup.gif
Papildyta:
suknytes

Sexi tokios biggrin.gif
Atsakyti