Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

Sveikutes, pati tuokiausi pries 1.5 metus ir taip pat norejau idealiu vestuviu,taciau puikiai supratau,jog man nereikia pakazuchos,man reikia,kad tai butu svente man ir mano artimiesiems.Jeigu patogu,linksma ir gera jiems,gera ir man.Neverciau pamergiu rengtis vienodai,nes pati nenoreciau,kad man kazkas nurodinetu,gal as kaip sluota atrodysiu su jaunosios norima suknele,o tuo labiau nemokeciau pinigu uz nuoma.Juk siai laikais sukneles net nuomoj ne pigios,tikrai jau geriau tuos pinigus isleisciau tokiai sukneliai,kurios pati noriu. O tuo labiau,jei negalite sau leisti daryti brangiu vestuviu,kur net 8 pamerges ir visos vienodom suknelem,tai gal geriau ir pamergiu skaiciu sumazinti iki 4 pvz.Tai juk turi buti artimiausi zmones... Jei ta panele nenori vilktis tokios sukneles,tai tiesiog tegu buna sveciu. koks skirtumas. Nestresuokite taip del tos dienos,tiesiog atsipalaiduokite ir tegul viskas vyksta savo ruostu.
Sekmes visoms ir geros nuotaikos didziaja diena. biggrin.gif
Atsakyti
mano vestuvese pamerges buvo su vienodom suknelem, bet as jos greiztai neliepiau rengtis butent tokiu ar kitokiu, as tiesiog pasakiau kad noriu vienodu, siaip ejom visos kartu i nuoma, jos visos apziureja nusprende kokai spalva visom tiktu, o del sukneliu modeliu, tai ju pasirinkimas didelis ir kiekvienai isrinkta buvo tokia kokia tiko pagal figura, taigi manau kad nei viena nesijaute nelaiminga. o mokejo jos pacios..
puokstes pamergiu uzsakiau as, jas dare ta pati floriste kuri ir mano puokste, taigi ir cia viskas derejo, o uz jas mokejo pabroliai
Atsakyti
Musu vestuvese buvo 10 pamergiu ir visos su vienodom suknutem, vaizdas buvo thumbup.gif ir niekas niekam nenurodinejo, o paprase ir visos sutiko. Suknutes pasiuvo ta pati siuveja kaip ir man suknele, tik jom, skirtingai nei man, jas isnomojo uz 100lt, tai merginos net dziaugesi, kad siuvo butent atitaikant joms ir taip[ pigiai isnomavo, nes jau antra karta su ta pacia suknele nesinori niekur eiti smile.gif puoksteles dariau pati vestuviu isvakarese
Atsakyti
Man irgi teko pabūvot vestuvėse pamerge, o kadangi jaunoji norėjo ne vestuvių, o "pachazukos", tai pasakė, kad pati už viską mokės tereikėjo mums nueiti pas siuvėją ir prisimatuoti, tai galiu pasakyti, kad jaunosios skonis tragiškas ir net ir veltui neimčiau tokios suknelės, bet ką jau padarysi, juk vestuvės tai nemano, reik derintis kažkaip... Suknelės fasoną parinko pagl figūrą geriausios draugės, o likusiom keturiom kaip stovės taip... nu žodžiu tragedija, nors visumoj atrodėm gražiai, bet aš pavyzdžiui mėgstu visai kitokį stilių, ir bučiau rinkusis visai kitokią suknelę, o jei jaunoji norėjo, kad vilkčiausi būtent tokią tai pati už tai ir mokėjo, ir manau, kad turi taip ir būt. O kas dėl to, kad suknelę vistiek reikia kažkaip ar siųtis, ar nuomotis, ar dar iš kažkur gauti, todėl galima pageidaut konkrečios spalvos - nepritariu.
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2007 01 19, 16:55)
Man irgi teko pabūvot vestuvėse pamerge, o kadangi jaunoji norėjo ne vestuvių, o "pachazukos", tai pasakė, kad pati už viską mokės tereikėjo mums nueiti pas siuvėją ir prisimatuoti, tai galiu pasakyti, kad jaunosios skonis tragiškas ir net ir veltui neimčiau tokios suknelės, bet ką jau padarysi, juk vestuvės tai nemano, reik derintis kažkaip... Suknelės fasoną parinko pagl figūrą geriausios draugės, o likusiom keturiom kaip stovės taip... nu žodžiu tragedija, nors visumoj atrodėm gražiai, bet aš pavyzdžiui mėgstu visai kitokį stilių, ir bučiau rinkusis visai kitokią suknelę, o jei jaunoji norėjo, kad vilkčiausi būtent tokią tai pati už tai ir mokėjo, ir manau, kad turi taip ir būt. O kas dėl to, kad suknelę vistiek reikia kažkaip ar siųtis, ar nuomotis, ar dar iš kažkur gauti, todėl galima pageidaut konkrečios spalvos - nepritariu.


Nepykit, bet truputi nesuprantu, pačios pykstant, kad jaunoji išrinko suknelę neatsiklausus jūsų nuomonės, bet vistiek pykstant ir suraukusios nosis velkates suknelę, visą dieną burnojant ir pykstant giliai savyje, kad oi kokia ši suknelė negraži, bet vistiek einat doh.gif doh.gif tai,kam tada eiti iš viso? Juk galima pasakyti, kad ačiū aš su tokia suknele neisiu, jei tau mano nuomonė nesvarbi, pabūsiu svečiu smile.gif va tuomet būtų geriau mirksiukas.gif tik nesupyk kad taip išreiškiau nuomonę, bet nelabai suprantu tokių veiksmų, greičiiau atvirkščias „pasirodymo“ efektas įvyko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 01 19, 06:17)
Nepykit, bet truputi nesuprantu, pačios pykstant, kad jaunoji išrinko suknelę neatsiklausus jūsų nuomonės, bet vistiek pykstant ir suraukusios nosis velkates suknelę, visą dieną burnojant ir pykstant giliai savyje, kad oi kokia ši suknelė negraži, bet vistiek einat  doh.gif  doh.gif tai,kam tada eiti iš viso? Juk galima pasakyti, kad ačiū aš su tokia suknele neisiu, jei tau mano nuomonė nesvarbi, pabūsiu svečiu  smile.gif va tuomet būtų geriau  mirksiukas.gif tik nesupyk kad taip išreiškiau nuomonę, bet nelabai suprantu tokių veiksmų, greičiiau atvirkščias „pasirodymo“ efektas įvyko  lotuliukas.gif


taip galėčiau pasakyt tuomet, jei man būtų liepta (na tiksliau mandage forma manęs paparašyta) butent tokią suknelę nusipirkt ar išsinuomot, tada tikrai daryčiau, kaip jūs sakote, tačiau, kadangi jaunoji labai norėjo , kad visos pamergės būtų su vieodomis suknelėmis ir net už jas pati sumokėjo, tai tikrai manau būtų buvę labai negražu kažką sakyti.
Aš čia apie tai kad, kai kurios sako: "mandagiai užsiminsiu, kad visos būtų su vienodomis suknutėmis ar bent jau vienodos spalvos", nes noriu tokiu ir tokiu vestuvių, tačiau toks pasakymas man visisškai nepriimtinas, o jei nori kad ateičiau būtent taip apsirengusi tai ir išnuomok man tada tokią suknelę, jei pinigai kišenėj nebetelpa, o jei ne, tai rinksiuos savo nuožiūra, kokia man patinka ir tinka.
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2007 01 20, 18:35)
taip galėčiau pasakyt tuomet, jei man būtų liepta (na tiksliau mandage forma manęs paparašyta) butent tokią suknelę nusipirkt ar išsinuomot, tada tikrai daryčiau, kaip jūs sakote, tačiau, kadangi jaunoji labai norėjo , kad visos pamergės būtų su vieodomis suknelėmis ir net už jas pati sumokėjo, tai tikrai manau būtų buvę labai negražu kažką sakyti.
Aš čia apie tai kad, kai kurios sako: "mandagiai užsiminsiu, kad visos būtų su vienodomis suknutėmis ar bent jau  vienodos spalvos", nes noriu tokiu ir tokiu vestuvių, tačiau toks pasakymas man visisškai nepriimtinas, o jei nori kad ateičiau būtent taip apsirengusi tai ir išnuomok man tada tokią suknelę, jei pinigai kišenėj nebetelpa, o  jei ne, tai rinksiuos savo nuožiūra, kokia man patinka ir tinka.


aaa 4u.gif tada atsiprašau, nelabai supratau blush2.gif 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 01 20, 04:42)
aaa  4u.gif tada atsiprašau, nelabai supratau  blush2.gif 000189.gif

nieko, matyt pati nemokėjau tinkamai išsireikšt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2007 01 19, 19:57)
gerberos kuo puikiausiai atsilaikys. Tik jei bus labai karsta diena, rekomenduociau puokste daryti i laikikli. O tu planuoji daryti su mini gerberom?

nezinau su kokiom, o yra skirtumas koks? na, isskyrus vaizdini skirtuma biggrin.gif o laikiklyje daryti tai tame plasmasiniame kote? g.gif na, jei ji apvyniotu baltu kaspinu, o is jo dar nuleistu bent kelias zalias "smilgeles", ar kaip ten jos vadinasi, tada gal ir patiktu... man tie balti plasmasiniai laikikliai tai nelabai kazkaip... bet del patvarumo tai ko nepadarysi... nesinori, kad nuvystu dar neatvaziavus i sventimo vieta....

QUOTE(jurgaval @ 2007 01 19, 21:20)
NE  cia tik apie ramunes kalbejau, ir siaip visos lauko geles neatlaiko ilgai. O gerberos gan tvirtos, aisku jai vasara tuoksites tai karsciui truputi lepesnes, bet nebijok, gali drasiai rinktis  mirksiukas.gif

oi, aciu uz nuraminima!!! thumbup.gif

pasakykit man floristes, ar apvalias puokstes moka ir gali padaryt tik floristikos salonai? as noriu gerberu puokstes apvalios, is suspaustu ziedu, na, ta prasme, be jokiu tarpu, tai ar galetu man ta padaryti kokiame turgelyje, ar salone tik turi reikiamas priemones? g.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką, mergaitės...
Tos kurios tuokėsi ir turėjo Kalijų puokštes, kokias puokšteles pamergėms darėte? Derinote prie savo kaip nors ar buvo nesvarbu? Turbūt gražiau žiūrėtusi jei ir pamergių puokštės iš tų pačių gėlių būtu, bet neradau nei vieno pavyzduko interente su kalijomis pamergėms g.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2007 01 23, 15:06)
Turiu klausimuką, mergaitės...
Tos kurios tuokėsi ir turėjo Kalijų puokštes, kokias puokšteles pamergėms darėte? Derinote prie savo kaip nors ar buvo nesvarbu? Turbūt gražiau žiūrėtusi jei ir pamergių puokštės iš tų pačių gėlių būtu, bet neradau nei vieno pavyzduko interente su kalijomis pamergėms g.gif


pas mane buvo puokštytė su kalijom ir eustomom, bet pamergytės užsimanė šviesių rožyčių, tai jos ir pasidarė biggrin.gif šiaip man patiko, viskas buvo normaliai, bet mačiau kad kai kurios pamergės turi po vieną gražiai dekoruota kalija, ar kažką panašaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2007 01 23, 14:06)
Turiu klausimuką, mergaitės...
Tos kurios tuokėsi ir turėjo Kalijų puokštes, kokias puokšteles pamergėms darėte? Derinote prie savo kaip nors ar buvo nesvarbu? Turbūt gražiau žiūrėtusi jei ir pamergių puokštės iš tų pačių gėlių būtu, bet neradau nei vieno pavyzduko interente su kalijomis pamergėms g.gif

Gal jau esu minėjusi, bet tu pati gali būti su kalijomis, o tavo pamergytės gali būti su visai kitokių gėlyčių puokštelėmis, bet vienodomis mirksiukas.gif
Atsakyti