Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

Iš tikro tai apsurdas jei reiktų pamergėm nuomot sukneles, juk wis dėl to kaškam tai swarbiausia diena jų gywenime tad nereiktų taip atsainiai žiūrėti, uk jei nėra finansų tai paprasčiausiai galima atsisakyti ir neeiti. Wat kai pagalwoji kad jei dar reiktų sukneles nuomot tai būtų dar kokiaias 500 Lt daugiau, na o tai pinigai wis dėl to. Nors tiesa sakant rūpinsiuos sesės suknele, nes į pamerges eis, bet wis dėl to ji artimiausias žmogus ir jai tik 13 metų.
Atsakyti
QUOTE(Bagyriuke @ 2005 05 31, 16:34)
Iš tikro tai apsurdas jei reiktų pamergėm nuomot sukneles, juk wis dėl to kaškam tai swarbiausia diena jų gywenime tad nereiktų taip atsainiai žiūrėti, uk jei nėra finansų tai paprasčiausiai galima atsisakyti ir neeiti. Wat kai pagalwoji kad jei dar reiktų sukneles nuomot tai būtų dar kokiaias 500 Lt daugiau, na o tai pinigai wis dėl to. Nors tiesa sakant rūpinsiuos sesės suknele, nes į pamerges eis, bet wis dėl to ji artimiausias žmogus ir jai tik 13 metų.


Tai čia jau visai kitas. Juk tai tavo sesuo, be to jai tik 13. Ji pati gi neužsidirba. O tavo tevams juk irgi rupesčiu užtenka.
Atsakyti
Mano pamergėms irgi sunku su pinigėliais, ir liudininkus sunkiai priprašiau, tai jau norėdama joms palengvinti ,aš nupirksiu puokštes. Nuo tiek labai nenubednėsiu mirksiukas.gif O visą kitą tai jau čia ju reikalas. Užteks ir taip išlaidų, juk po tortą kiekvieną irgi atsineš. Na dar joms nereiks rūpintis mašinos puošimu, kadangi bus limuzinas, juostos prisipirkau bazeje, tai pasidarysiu kelis kaspinus ir užteks. Salės pauošimas joms irgi atkrinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(,ickute7,2005 05 31, 16:09)
Na negi sunku pačiai išsinuomuot suknutę ar net pasisiūt?Aš kai ėjau į pamerges , man net minties nekilo, kad jaunoji rupintusi mano suknele schmoll.gif . Tai gal dar jaunikis ir pabroliams kostiumus turi parupinti? Tai dar pagalvokit ir apie antrą diena doh.gif
Nenorit išlaidaut, taip ir sakykit, gaila pinigų ant suknelės, neisiu  į pamerges, nes dar užsimanysi, kad ir tortą atnesčiau biggrin.gif
Į svečius tai norit, pabaliavot smagiai norit, norit turėt porą, kad būtų su kuo pašokt, ir tam reikalui negalit suknele pasirūpiti?

Skrudžai rolleyes.gif


I svecius noriu, pavalgyti skanaus torto noriu. Bet jau pabrolio tai ne uz ka. Mausius neraliuotas. Suknele turiu, susiveikiau tokia, kad paskui galeciau nesioti.
Neiciau i pamerges, bet kad drauge labai praso.
Uz tuos pinigus kuriuos mergvakariui, suknelei, sukuosenai, makiazui, tortui ir t.t isleisiu galeciau taip paatostogauti,kad oi oi oi. Visa mano gimtoji kalvarija pavydetu.
Atsakyti
QUOTE(Bagyriuke @ 2005 05 31, 15:34)
Iš tikro tai apsurdas jei reiktų pamergėm nuomot sukneles, juk wis dėl to kaškam tai swarbiausia diena jų gywenime tad nereiktų taip atsainiai žiūrėti, uk jei nėra finansų tai paprasčiausiai galima atsisakyti ir neeiti. Wat kai pagalwoji kad jei dar reiktų sukneles nuomot tai būtų dar kokiaias 500 Lt daugiau, na o tai pinigai wis dėl to. Nors tiesa sakant rūpinsiuos sesės suknele, nes į pamerges eis, bet wis dėl to ji artimiausias žmogus ir jai tik 13 metų.


Man irgi atrodo, kad čia yra absurdas nuomuoti pamergėms sukneles. Kažkaip kaip pagalvoju, tai jeigu ir pati eičiau į pamerges, tai atsižvelgiau į jaunosios nuomonę. Na, man ir pačiai yra gražu, kai pamergės panašaus stiliaus suknelėm apsirengia, tik arba vienodom spalvom, arba toks pat modeliukas, bet skirtingų spalvų. Nes kaip pagalvojus, tai jeigu nuomuotis suknelę, tai vis tiek gi ji pinigėlius kainuos, tai galima ir su jaunosios norais pasiderinti. O jei jau nėra pinigėlių, tai gal paprasčiausiai atsisakyčiau. Nors kažkaip tai, sakyčiau, gal ir garbė yra būti pamerge smile.gif. Na, nebent tik toms, kurios jau atsivaikščiojo, tai gal jau ir atsibodo, nežinau smile.gif.

O Tavo situacijoje, Bagyriuke, tai čia žinoma visiškai kitoks dalykas, kad savo pamergytei suknelę rūpinsi. Juk tokio amžiaus sesutė dar niekur nedirba, tai iš kur ji turės pinigėlių... Aš irgi apie savo jaunėlę pagalvoju (nors ji kiek vyresnė), kad gal būt ir man reikės prafinansuoti jai suknelę, jei tėvai ne labai galės. Noriu, kad ir ji pati būtų puikios nuotaikos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2005 06 01, 00:31)
Nors kažkaip tai, sakyčiau, gal ir garbė yra būti pamerge smile.gif. Na, nebent tik toms, kurios jau atsivaikščiojo, tai gal jau ir atsibodo, nežinau smile.gif.


Paaiškink man kvailai kur ta garbė??? Kuriame gale ji slepiasi???
Niekaip iki šiolei neatrandu ir siutas dėl to ima.
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 31, 23:48)
Paaiškink man kvailai kur ta garbė??? Kuriame gale ji slepiasi???
Niekaip iki šiolei neatrandu ir siutas dėl to ima.

Na, nežinojau kaip išsireikšti, tai ir parašiau taip g.gif . Vis tiek daug fainiau būti pamerge, nei šiaip į svečius būti pakviestai. O jau nenori eiti pamerge, tai gali ir neiti. Niekas gi neverčia. Kiekvieno valia rinktis. Ir tegul neima Tavęs siutas tongue.gif - nenori, neik schmoll.gif . Čia jau Tavo reikalas. Galų gale ir nuo situacijos priklauso, kas kviečia eiti pamerge. Ar artimas koks žmogus, ar šiaip belia kas. Bet jeigu kas nepatinka, atsisakyti visada galima, niekas už tai neteis Tavęs ax.gif .
Atsakyti
O šiaip, Patrijuke, nebuk tokia pikta. Paskaičius Tavo pasisakymus susidaro įspūdis, kad ir gyvenimas visiems turi būti nemielas. Na, kad Tau tenka eiti su kažkokiu tai neaiškiu pabroliu į vestuves, tai dar nieko nereiškia, kad ir visiems tokia šventė yra kaip pragaras. Gyvenimas yra gražus ir mėgaukis juo mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū už nuomones ir kantrybę. Einu atostogauti.
Taigi mergaitės:
1 Ženykitės, nors pusė santuokų sugrius.
2.Gimdykite. Ir paskui rimtu veidu, lyg tai būtų pasaulinio mąsto problema diskutukite kokios sauskelnės geresnės ir t.t.
3.Triusikėlius už beprotiškus pinigus pirkite iš Amierikos, lyg Lietuvoje nebūtų kuo apsirengia. Nors tai ir nepadeda. Visvien jei moteris negraži, o tokia dižioji dauguma, tai nei špaklius, nei trūsikai negelbės.
4.Meskite savo bereikalingus kilogramus, ėskite save dėl kiekvieno suvalgyto šokoladuko ar išgerto gazuoto limonado. Pykstate. jog kas nors pavadina Jus vištomis, nors išties lesate vien kruopas-grikius. Kuom nepaukščiai???
5.Na, jei norite būti lepiais vyrų gvazdikėliais, tai būkite. Pataikaukite, lepinkite, tačiau pusė būsimųjų čia taip besvaigstančių moterėlių tuoj rašys skyrelyje "Ar pažįsti vyro meilužę"

Buvo ne kiek malonu, kiek juokinga. Tiek man iš Jūsų iš Jums iš manęs.
Kiekvienam savo.
Į pamerges neeisiu, nes man brangesnė sava sveikata nei draugės laimė. Kaip sakoma nei svetimo skausmo, nei laimės nebūna.

Kraunu lagaminą ir Ate Lietuva. Grįšiu tik rudenį.

Čiau mergaitės.
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 06 01, 09:11)
Ačiū už nuomones ir kantrybę. Einu atostogauti.
Taigi mergaitės:
1 Ženykitės, nors pusė santuokų sugrius.
2.Gimdykite. Ir paskui rimtu veidu, lyg tai būtų pasaulinio mąsto problema diskutukite kokios sauskelnės geresnės ir t.t.
3.Triusikėlius už beprotiškus pinigus pirkite iš Amierikos, lyg Lietuvoje nebūtų kuo apsirengia. Nors tai ir nepadeda. Visvien jei moteris negraži, o tokia dižioji dauguma, tai nei špaklius, nei trūsikai negelbės.
4.Meskite savo bereikalingus kilogramus, ėskite save dėl kiekvieno suvalgyto šokoladuko ar išgerto gazuoto limonado. Pykstate. jog kas nors pavadina Jus vištomis, nors išties lesate vien kruopas-grikius. Kuom nepaukščiai???
5.Na, jei norite būti lepiais vyrų gvazdikėliais, tai būkite. Pataikaukite, lepinkite, tačiau pusė būsimųjų čia taip besvaigstančių moterėlių tuoj rašys skyrelyje "Ar pažįsti vyro meilužę"

Buvo ne kiek malonu, kiek juokinga. Tiek man iš Jūsų iš Jums iš manęs.
Kiekvienam savo.
Į pamerges neeisiu, nes man brangesnė sava sveikata nei draugės laimė. Kaip sakoma nei svetimo skausmo, nei laimės nebūna.

Kraunu lagaminą ir Ate Lietuva. Grįšiu tik rudenį.

Čiau mergaitės.


Ui kokios pesimistinės nuotaikos iš pačio ryto sad.gif
Kažkaip skeptiškai žiūri į gyvenimą. Turbūt neturi mylimo žmogaus? Ir draugų? ko tik kartais dėl jų nepadarai. O tu kažkokia savanaudė, tu tik apie savo laimę galvoji.
Sėkmės tau atostogaujant, kad jos būtų kuo ilgesnės, ir kad turėtum laiko apmastyt ir pakeist požiūrį ir tave supantį pasaulį
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 06 01, 07:11)
Ačiū už nuomones ir kantrybę. Einu atostogauti.
Taigi mergaitės:
1 Ženykitės, nors pusė santuokų sugrius.
2.Gimdykite. Ir paskui rimtu veidu, lyg tai būtų pasaulinio mąsto problema diskutukite kokios sauskelnės geresnės ir t.t.
3.Triusikėlius už beprotiškus pinigus pirkite iš Amierikos, lyg Lietuvoje nebūtų kuo apsirengia. Nors tai ir nepadeda. Visvien jei moteris negraži, o tokia dižioji dauguma, tai nei špaklius, nei trūsikai negelbės.
4.Meskite savo bereikalingus kilogramus, ėskite save dėl kiekvieno suvalgyto šokoladuko ar išgerto gazuoto limonado. Pykstate. jog kas nors pavadina Jus vištomis, nors išties lesate vien kruopas-grikius. Kuom nepaukščiai???
5.Na, jei norite būti lepiais vyrų gvazdikėliais, tai būkite. Pataikaukite, lepinkite, tačiau pusė būsimųjų čia taip besvaigstančių moterėlių tuoj rašys skyrelyje "Ar pažįsti vyro meilužę"

Buvo ne kiek malonu, kiek juokinga. Tiek man iš Jūsų iš Jums iš manęs.
Kiekvienam savo.
Į pamerges neeisiu, nes man brangesnė sava sveikata nei draugės laimė. Kaip sakoma nei svetimo skausmo, nei laimės nebūna.

Kraunu lagaminą ir Ate Lietuva. Grįšiu tik rudenį.

Čiau mergaitės.

kvaila merga ir tiek ner ko cia daugiau ir prideti.Tik niekaip dar iki siol nesuprantu ko sedi ji sitame fotume ir kipišą kelia g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 31, 22:48)
Paaiškink man kvailai kur ta garbė??? Kuriame gale ji slepiasi???
Niekaip iki šiolei neatrandu ir siutas dėl to ima.

tau kad ir paaiskins visitek nesuprasi, kažkokia berazumė tongue.gif
Atsakyti