Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštelės ir suknelės

QUOTE(beka @ 2006 12 18, 11:51)
darykit paprasčiau - visi susirenkat Bažnyčio arba CMB.
o vėliausiai ateina jaunoji.
pas mus buvo taip, kad pamergės su piršliene rinkosi pas jaunąją, o pabroliai su piršliu pas jaunikį.
aš norėjau kad mane vyras pamatytų tik Bažnyčioj, ir buvo  thumbup.gif  dvigubas efektas  rolleyes.gif

As irgi taip labai noreciau thumbup.gif tik nezinau ar iseis, nes mes is skirtingu miestu tai rinksis visi turbut pas mano mama,o ir vestuves nedideles bus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu didelę bėdą - kitą penktadienį būsiu pamergė draugės vestuvėse. Bėda ta, kad esu visai ne moteriška moteris, na, pankuojanti tokia, o kitos 2 pamergės išsinuomojo tortus. Viena - rožinę, kitą - mėlyną suknelę. Draugė manęs tik prašė neiti su juoda, nes žino, kad mirčiau su tortu..
Pametėkit kokių idėjų, juolab šalta baisiai, nenutuokiu ką nuo ko pradėti. O ir išlaidauti labai nesinori...
Atsakyti
QUOTE(*Drugelis @ 2006 12 19, 12:24)
Sveikos, turiu didelę bėdą - kitą penktadienį būsiu pamergė draugės vestuvėse. Bėda ta, kad esu visai ne moteriška moteris, na, pankuojanti tokia, o kitos 2 pamergės išsinuomojo tortus. Viena - rožinę, kitą - mėlyną suknelę. Draugė manęs tik prašė neiti su juoda, nes žino, kad mirčiau su tortu..
Pametėkit kokių idėjų, juolab šalta baisiai, nenutuokiu ką nuo ko pradėti. O ir išlaidauti labai nesinori...

na tikrai sudetinga situacija, as ir saves su tortu neisivaizduociau. siaip ar taip teks vakarine ilga suknele nuomotis, tik aisku ne torta, nes jei kokia labai kuklia issinuomosi, tu tortu fone atrodysi vargsele. gal vis del to rasi savo skonio, kad butu truputi "pankova" bet vis del to vakarine, nes prabangiuose vakareliuose is tiek reikia atrodyti prabangiai
Atsakyti
QUOTE(*Drugelis @ 2006 12 19, 11:24)
Sveikos, turiu didelę bėdą - kitą penktadienį būsiu pamergė draugės vestuvėse. Bėda ta, kad esu visai ne moteriška moteris, na, pankuojanti tokia, o kitos 2 pamergės išsinuomojo tortus. Viena - rožinę, kitą - mėlyną suknelę. Draugė manęs tik prašė neiti su juoda, nes žino, kad mirčiau su tortu..
Pametėkit kokių idėjų, juolab šalta baisiai, nenutuokiu ką nuo ko pradėti. O ir išlaidauti labai nesinori...

Na del drauges gal pasiaukok juk tai ne kancia uzsidet tokia sukne, po oficialios dalies persirenk.....Ir foto derinsiesi su kitom, nuotaka bus patenkinta, kad graziai atrodo visos
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2006 12 20, 17:04)
Na del drauges gal pasiaukok juk tai ne kancia uzsidet tokia sukne, po oficialios dalies persirenk.....Ir foto derinsiesi su kitom, nuotaka bus patenkinta, kad graziai atrodo visos


sutinku, kad del savo drauges gali pasiaukoti blush2.gif ta prasme nebutina detis ziauriai tortiniu, bet oficialioje dalyje gali isinuomot kazka tokio panasaus kaip kitos pamerges, bet papuosalai, kazkoks aksesuaras gali atspindeti tavo stiliu, o po to ir persirengti galesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Drugelis @ 2006 12 19, 10:24)
Sveikos, turiu didelę bėdą - kitą penktadienį būsiu pamergė draugės vestuvėse. Bėda ta, kad esu visai ne moteriška moteris, na, pankuojanti tokia, o kitos 2 pamergės išsinuomojo tortus. Viena - rožinę, kitą - mėlyną suknelę. Draugė manęs tik prašė neiti su juoda, nes žino, kad mirčiau su tortu..
Pametėkit kokių idėjų, juolab šalta baisiai, nenutuokiu ką nuo ko pradėti. O ir išlaidauti labai nesinori...


Na, nezinau, ka tu vadini NE tortu, bet as nuomociausi/pirkciau tiesiog minimalistinio stiliaus, be jokiu blizguciu ir tiuliniu placiu sijonu, paprasta suknele, isivaizduoju ja tokia ilga, tiesia, lengvai krentancia, neryskios spalvos, su petneselem.Galetum sukuosena kokia pankova pasidaryti ar ka nors idomaus i plaukus isisegti, kokias neriniu ar tinklines pirstines uzsimauti. Nemoku as gerai papasakoti, bet isivaizduoju toki thumbup.gif vaizdeli. Ir as, budama nuotaka, tik dziaugciausi, jei kuri pamerge paivairintu man foto tongue.gif
Atsakyti
na as sakyciau cia priklauso nuo nuotakos ir drauges (pamergytes) susitarimo jei ji labai jau nenori kad butum savo stiliaus ir jei ji troksta kad pamergytes butu gana vienodos tai manau viena diena galetum pasistengti atrodyti taip kaip drauge praso juk tai butu jai labai dziugu ta didziaja diena blush2.gif na bet jeigu jaunoji zino tavo stiliu ir jai ji tiesiog surtinka su tavo pasirinkimu tai jau gali pasipuosti ir savaip tik aisku ne labai sokiruojanciai, kad "neperspjautum" jaunosios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 09 07, 10:42)
O stai mano pamergyciu puoksteles smile.gif

mielos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 09 17, 11:05)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
kas muziką užsako, tas už ją ir moka  smile.gif nori, kad visos vienodom suknėm būtų - mokėk, nori, kad puokštės vienodos būtų - irgi, kodėl šitą naštą bandoma užkraut pabroliams??? jie ką - skoloj jauniesiems? pamergės, manau, mielu noru eitų į vestuves su tokiomis suknelėmis, kokiomis jos nori, bet...



Visiskai NESUTINKU schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . "Kas muzika uzsako - tas ir moka" tai gal tada sveciams ir reikia iseinant saskaita pateikti, kad jie patys uzsimoketu uz maista, kuri jie suvalge, jei jau jaunoji turi sumoketi uz pamergiu sukneles. Toks ispudis, jei jau neitu i poras, tada jau eitu nuogos, lyg siaip ar taip nereiktu sukneles pirkti ar nuomotis.
Pati buvau i pamerges pakviesta. Jei jau eini pas mylima drauge, tai ir darai taip kaip jai lengviau. Nori, kad butume su vienodomis - tai prasau. Is 7 paneliu neatsirado nei vienos pries. Nusipirkome medziaga, ieskojome siuveju. Visos buvome laimingos. Deja, vestuves teko nukelti. Jei siemet bus pageidavimas kitos spalvos sukneles detis, tai nusipirksime kita medziagyte ir nematau tame problemos. As savo drauge myliu. Ir nesvarbu "kokia muzika ji uzsako", tai jos svente.
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2007 01 07, 18:28)
Visiskai NESUTINKU  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . "Kas muzika uzsako - tas ir moka" tai gal tada sveciams ir reikia iseinant saskaita pateikti, kad jie patys uzsimoketu uz maista, kuri jie suvalge, jei jau jaunoji turi sumoketi uz pamergiu sukneles. Toks ispudis, jei jau neitu i poras, tada jau eitu nuogos, lyg siaip ar taip nereiktu sukneles pirkti ar nuomotis.
Pati buvau i pamerges pakviesta. Jei jau eini pas mylima drauge, tai ir darai taip kaip jai lengviau. Nori, kad butume su vienodomis - tai prasau. Is 7 paneliu neatsirado nei vienos pries. Nusipirkome medziaga, ieskojome siuveju. Visos buvome laimingos. Deja, vestuves teko nukelti. Jei siemet bus pageidavimas kitos spalvos sukneles detis, tai nusipirksime kita medziagyte ir nematau tame problemos. As savo drauge myliu. Ir nesvarbu "kokia muzika ji uzsako", tai jos svente.


drinks_cheers.gif va čia tai sutinku
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2007 01 07, 17:28)
Visiskai NESUTINKU  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . "Kas muzika uzsako - tas ir moka" tai gal tada sveciams ir reikia iseinant saskaita pateikti, kad jie patys uzsimoketu uz maista, kuri jie suvalge, jei jau jaunoji turi sumoketi uz pamergiu sukneles. Toks ispudis, jei jau neitu i poras, tada jau eitu nuogos, lyg siaip ar taip nereiktu sukneles pirkti ar nuomotis.


Sutinku, kad savo isvaizda sveciai, tiksliau kalbam apie pamerges, turetu pasirupintu pacios, juk nesitikima, kad nuotaka sumokes pamergei ir uz makiaza ar sukuosena, o nusipirkti ar issinuomoti konkrecios spalvos ar modelio suknele nera jau toks daug islaidu reikalaujantis dalykas. Tuo labiau, kad i poras dazniausiai kvieciamos geriausios drauges, jos tikrai turetu extra pasistengti. Bet kazkur SM perskaiciau, kad kai kurie jaunieji reikalauja poros susimoketi ir uz transporta, na sakykim isnuomota limuzina, tai tokio bajerio dar nesu girdejus. Reiskia laisvai galima ir saskaita uz maista pateikti ar kaip? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 01 07, 17:47)
Sutinku, kad savo isvaizda sveciai, tiksliau kalbam apie pamerges, turetu pasirupintu pacios, juk nesitikima, kad nuotaka sumokes pamergei ir uz makiaza ar sukuosena, o nusipirkti ar issinuomoti konkrecios spalvos ar modelio suknele nera jau toks daug islaidu reikalaujantis dalykas. Tuo labiau, kad i poras dazniausiai kvieciamos geriausios drauges, jos tikrai turetu extra pasistengti. Bet kazkur SM perskaiciau, kad kai kurie jaunieji reikalauja poros susimoketi ir uz transporta, na sakykim isnuomota limuzina, tai tokio bajerio dar nesu girdejus. Reiskia laisvai galima ir saskaita uz maista pateikti ar kaip?  blink.gif  blink.gif


doh.gif doh.gif virsune visko doh.gif
Atsakyti